klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
księżna kate wylatuje z polski fryzura makijaż
Moda

Para książęca jest już w Berlinie. Czy księżna Kate wygląda lepiej niż w Polsce?

Głośna wizyta rodziny książęcej w Polsce dobiegła końca i obecnie Kate i William kontynuują wizytę dyplomatyczną w Niemczech. Czy nowa stylizacja księżnej Kate jest lepsza od tych zaprezentowanych w Polsce?

Dwudniowa wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce dobiegła końca. Dziś w godzinach porannych para książęca wraz z dziećmi - księżniczką Charlotte i księciem Jerzym udała się do Berlina. Pobyt pary książęcej w Polsce wzbudzał wiele emocji, przede wszystkim pod względem stylizacji Kate Middleton. Księżna na początku zachwyciła w białym płaszczu Alexander McQueen, a na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej. Z kolei drugiego dnia wizyty, tym razem w Gdańsku oczarowała w zestawie od Erdem i kopertówce poznańskiej marki - Etui Bags!

Co Ida Nowakowska zrobiła, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży? Jej reakcja mówi wszystko!

Rodzina książęca wylatuje z Polski

Na lotnisku w Okęciu księżna Kate była widziana w niebieskim zestawie, na który składały się idealnie dobrana sukienka oraz taliowany płaszcz. Podczas wizyty w Polsce para książęca odwiedziła m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, obóz koncentracyjny Stutthof oraz stocznię w Gdańsku. Obecnie kontynuują swoją podróż dyplomatyczną w Niemczech.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty księcia Harry'ego z 1986 roku!

Źródło zdjęć: East News

1 z 3

Kate Middleton wylatuje z Polski

Kate Middleton wylatuje z Polski

W Polsce księżna Kate prezentowała stylizacje utrzymane w jasnych kolorach, a na wylot do Niemiec zdecydowała się na kreację w mocnej barwie. Kate wybrała komplet (sukienka i płaszcz) Catherine Walker  - projekty tego domu mody nosiła m.in. księżna Diana.

2 z 3

Kate Middleton wylatuje z Polski

Kate Middleton wylatuje z Polski

Najnowsza stylizacja Kate jest zdecydowanie bardziej zachowawcza od tych, które prezentowała w Polsce. Płaszcz ma bardzo klasyczny krój podkreślający talię, ale Kate już niejednokrotnie udowadniała, że prostota to klucz do udanych stylizacji.

3 z 3

Kate Middleton wylatuje z Polski

Kate Middleton wylatuje z Polski

Kate po raz kolejny wybrała szpilki w idealnie pasującym do odcienia jej skóry kolorze nude. Buty możemy znaleźć w ofercie marki Gianvito Rossi.

Co myślicie o nowej stylizacji Kate? W Berlinie będzie wyglądać lepiej niż w Polsce, a może... wręcz przeciwnie?

Komentarze