Wejdź
torebki Tous by You
Moda

Personalizowane torebki Tous by You

TOUS prezentuje Tous by You, innowacyjny i świeży projekt torebek w 100% personalizowanych. TOUS by You oferuje możliwość stworzenia torebki on – line, korzystając z szerokiej gamy kolorów skór i akcesoriów, z których można stworzyć model idealnie dostosowany do gustu i charakteru właścicielki.
Katarzyna Tolak
styczeń 12, 2012

Tous by You to torebka całkowicie spersonalizowana. Możesz skonfigurować wszystkie 7 jej elementów, dzięki czemu możliwe jest ponad 100.000 różnych projektów!

torby tous by you

Torebki Tous by You polubiły m.in. Małgorzata Socha, Zofia Ślotala i Małgorzata Foremniak

TOUS zaprasza do tworzenia swojej idealnej torby on-line oraz za pomocą aplikacji połączonej z portalami społecznościowymi, tak aby umożliwić zaprojektowanie torebki idealnie pasującej do twojego stylu życia i gustu. Aplikacja analizuje czy jesteś introwertyczką lub ekstrawertyczką, czy prowadzisz nocny lub dzienny tryb życia, czy lubisz modę i wiele innych dodatkowych parametrów. W rezultacie torebka idealnie pasuje do twojego charakteru i możesz ją dowolnie modyfikować.

Torebki TOUS BY YOU są dostępne w 3 rozmiarach i cenach: S – 679zł; M – 859zł; L – 1139zł

Komentarze
Ania Lewandowska w czarnym płaszczu
Moda Anna Lewandowska ma torebkę Birkin! Kosztuje tyle co... samochód. Podoba Wam się?
90 tys. zł za torebkę? Tak, jeśli to ulubiona torebka gwiazd. Ania Lewandowska pochwaliła się właśnie swoim nowym zakupem.
Aneta Wikariak
listopad 04, 2016

Anna Lewandowska pokazała swoją pierwszą Birkin Bag! Trenerka uwielbia torebki luksusowych marek - widzieliśmy ją już z Celine, Chanel czy Chloe ( zobacz inne stylizacje Anny Lewandowskiej). Teraz zapozowała z nowiutką Birkin. Dlaczego jest ona tak szczególna? Bo to chyba jedyna torebka, na którą trzeba się zapisywać! Torebka Birkin to duma i najbardziej znany produkt domu mody  Hermes . Swoja nazwę zawdzięcza aktorce  Jane Birkin , która podczas lotu z Londynu do Paryża narzekała  Jean Louis Dumas'owi - dyrektorowi generalnemu  firmy Hermes, że brakuje jej dużej, skórzanej torby na weekendy. Specjalnie dla niej stworzono więc taką torbę i nazwano ją Birkin. Cena torebki zależy od skóry, z której jest wykonana  Najtańsza kosztuje ok. 8 tys. dolarow,  za model zrobiony ze  skóry krokodyla lub strusia trzeba zapłacić nawet  kilkadziesiąt tysięcy dolarów!  Na dodatek gruby portfel nie wystarczy -niektórych modeli Birkin nie można kupić w sklepie - trzeba się na nie zapisać i czekać. Nawet dwa lata! Fanki Birkin przekonują, że to świetna inwestycja, bo to jedyny model torebki, który nie wychodzi z mody, a nawet drożeje z wiekiem! W zeszłym roku na aukcji w Hongkongu anonimowa miłośniczka Birkin zapłaciła 870 tysięcy złotych za model  uszyty z błyszczącej, krokodylej skóry, wykończony 18-karatowym białym złotem i diamentami. Anna Lewandowska postawiła na Birkin w spokojnym beżowym kolorze. Ten model kosztuje ok. 90 tys. zł. Podoba Wam się torebka Ani? I jej cena? Torebka Birkin w sklepie internetowym Hermes Ania Lewandowska lubi też torebki Chanel:

Przeczytaj

Nasze akcje