klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Plejada gwiazd na ramówce Polsatu. Show skradła Julia Wieniawa

Po prezentacji ramówki Polsatu wszyscy komentują stylizację Julii Wieniawy głównie ze względu na... jej torebkę. Trzeba przyznać, że jest oryginalna!
Ewelina Błeszyńska
sierpień 30, 2019

Po wakacjach sezon na imprezy show-biznesowe oficjalnie się rozpoczął. W czwartkowy wieczór gwiazdy pozowały na czerwonym dywanie z okazji prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polsat. Stylizacje większości z nich były bardzo udane, a najwięcej spojrzeń tradycyjnie przyciągała Julia Wieniawa.

Nie uwierzysz, która z gwiazd malowała się w kościele, a która w… Toi Toiu!

Stylizacje gwiazd na jesiennej ramówce Polsatu

Julia Wieniawa zaprezentowała najbardziej oryginalną stylizację z dwóch powodów - miała na sobie tiulową suknię w neonowym kolorze oraz... ekstremalnie małą torebkę. Jej miniaturowa torebeczka to projekt francuskiego domu mody Jacquemus. Wieniawa często stawiała na tę markę, ale tak małej torebki nie miała jeszcze nigdy. Wydaje się totalnie bezużyteczna, ale w tej stylizacji wyglądała uroczo.

Świetnie wyglądały także inne gwiazdy nowego serialu Polsatu "Zawsze Warto". Weronika Rosati wybrała elegancką suknię w białym kolorze. Na ten sam kolor zdecydowała się Katarzyna Zielińska, ale ona postawiła na zdecydowanie bardziej nowoczesny fason. Nie sposób nie wspomnieć także o looku Małgorzaty Sochy. Aktorka zachwyciła w cekinowym garniturze z crop topem. Glamour w najlepszym wydaniu!

Niestety nie wszystkie stylizacje gwiazd były udane. Rozczarowała m.in. suknia Edyty Herbuś. Gwiazda wybrała wzorzystą maxi z falbaną, która przytłoczyła jej drobna sylwetkę. Edyta potrafi olśniewać w sukniach wieczorowych, ale w tym przypadku niestety tak nie było.

Zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzyjcie najciekawsze stylizacje!

Zobacz także: Julia Wieniawa w supermodnej kurtce sprzed… 30 lat!

1 z 6

Małgorzata Socha na ramówce Polsatu

Małgorzata Socha na ramówce Polsatu
2 z 6

Julia Wieniawa na ramówce Polsatu

Julia Wieniawa na ramówce Polsatu
3 z 6

Paulina Sykut-Jeżyna na ramówce Polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna na ramówce Polsatu
4 z 6

Katarzyna Zielińska na ramówce Polsatu

Katarzyna Zielińska na ramówce Polsatu
5 z 6

Edyta Herbuś na ramówce Polsatu

Edyta Herbuś na ramówce Polsatu
6 z 6

Weronika Rosati na ramówce Polsatu

Weronika Rosati na ramówce Polsatu
Komentarze