klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Prezentacja ramówki TVP: zabrakło Wieniawy, więc show skradła Wiktoria Gąsiewska! Zobacz stylizacje gwiazd

Na prezentacji ramówki TVP świetnie wyglądało wiele gwiazd, ale nie obyło się bez wpadek. Kto wyglądał najlepiej, a kto... najgorzej?

Walentynkowy wieczór gwiazdy TVP spędziły na prezentacji wiosennej ramówki. Wydarzenie przyciągnęło oczywiście wiele gorących nazwisk - wśród zaproszonych były gwiazdy od dawna kojarzone z Telewizją Publiczną (Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska czy Basia Kurdej-Szatan), a także nowe twarze jak Ewa Chodakowska, która będzie jurorką w nowym programie TVP "Dance, dance, dance". My oczywiście przyglądamy się stylizacjom gwiazd - niektóre były bardzo udane, ale to tych nietrafionych było zdecydowanie więcej...

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Stylizacje gwiazd na prezentacji ramówki TVP

Omawianie stylizacji gwiazd zaczniemy od plusów. Świetnie wyglądała przede wszystkim Wiktoria Gąsiewska - młoda aktorka wybrała białą sukienkę o ciekawym kroju, która dodatkowo odsłaniała plecy. Wiktoria do tej pory wybierała na czerwony dywan dość bezpieczne zestawy, więc oryginalna biała sukienka była ciekawą odmianą. Na plus można ocenić także stylizację Ewy Chodakowskiej, która wybrała bordową sukienkę z aksamitu podkreślającą jej fenomenalną figurę. Duże wrażenie robiła ponadto Kaja Paschalska - gwiazda postawiła na czarną sukienkę z wcięciem na idealnie płaski brzuch i żółte szpilki. Musimy przyznać, że nie spodziewałyśmy się, że Kaja ma aż tak zgrabne ciało, czego odrobinę jej zazdrościmy... ;)

Jak to na każdej imprezie, także i na prezentacji ramówki TVP nie zabrakło wpadek. Zaliczyła ją Klaudia Halejcio - piękna gwiazda zdecydowanie przekombinowała i do jednej stylizacji starała się przemycić kilka trendów sezonu. Efekt nie do końca udany, bo jej look wydaje się po prostu dziwaczny. Trudno w pozytywnych słowach opisać także stylizację Aleksandry Szwed - retro fason nie do końca pasuje do urody gwiazdy i odrobinę ją postarza. 

Kto jeszcze pojawił się na prezentacji ramówki TVP? Zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzyjcie wszystkie stylizacje!

Zobacz także: Pogrubiająca sukienka i dziwaczne buty - tej stylizacji Honoraty Skarbek nie da się obronić

1 z 8

Ramówka TVP: Wiktoria Gąsiewska

Ramówka TVP: Wiktoria Gąsiewska
2 z 8

Ramówka TVP: Klaudia Halejcio

Ramówka TVP: Klaudia Halejcio
3 z 8

Ramówka TVP: Kaja Paschalska

Ramówka TVP: Kaja Paschalska
4 z 8

Ramówka TVP: Ewa Chodakowska

Ramówka TVP: Ewa Chodakowska
5 z 8

Ramówka TVP: Cleo

Ramówka TVP: Cleo
6 z 8

Ramówka TVP: Aleksandra Szwed

Ramówka TVP: Aleksandra Szwed
7 z 8

Ramówka TVP: Paulina Krupińska

Ramówka TVP: Paulina Krupińska
8 z 8

Ramówka TVP: Ida Nowakowska

Ramówka TVP: Ida Nowakowska
Komentarze