Wiosenno-letnia kolekcja Mango jest tak udana, że co chwila jakieś ubranie lub dodatek z oferty hiszpańskiej sieciówki staje się hitem na Instagramie. Tak było z czerwoną koszulą z wiązaniem, małą torebką z koralików, a teraz - z białą sukienką maksi. Bardzo możliwe, że widziałyście ją już na Instagramie, bo popularne blogerki zakochały się w tym modelu.Zobacz także: To ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej. Kupicie ją w popularnej sieciówce!

Reklama

Sukienka z Mango hitem na Instagramie

Sukienka z Mango ma wiele powodów, by się w niej zakochać - pożądany w tym sezonie kopertowy dekolt, dodatek romantycznych falban oraz modna długość maxi. Dodatkowo pochodzi z kolekcji Mango Committed, w której znajdziemy ubrania wykonane z tkanin przyjaznych środowisku. Wszystko to brzmi więc jak opis sukienki idealnej na sezon wiosna-lato 2018. Jest jednak pewne "ale" - mowa tu o cenie, która nie należy do najbardziej przyjaznych. Za sukienkę musimy bowiem zapłacić 349 złotych.

Oprócz ceny wadą sukienki jest też jej dostępność. Na stronie internetowej Mango już jej nie znajdziemy, pozostają jedynie poszukiwania w sklepach stacjonarnych sieciówki.Będziecie polować? Naszym zdaniem warto!

Reklama

Zobacz także: Doda po raz kolejny robi zakupy w sieciówce. Tym razem wybrała Mango

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama