klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
małgorzata-rozenek uśmiechnięta bez makijażu
Moda

Rozenek-Majdan w "najbrzydszych butach sezonu"? Ale to te spodnie wywołały prawdziwy szum w mediach

Są piękne i stylowe, a może to "buty-koszmarki"? Chodaki z futerkiem są bardzo kontrowersyjne, ale wybiera je coraz więcej gwiazd. Czy to udane stylizacje?

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie zachwycała nas swoimi modowymi wyborami. Gwiazda miała na sobie buty ze skrzydłami motyla, nosiła także tęczowe szpilki, a ostatnio zdecydowała się na futrzane chodaki. Czy była to dobra decyzja?

Rozenek-Majdan w butach z futerkiem

Futrzane chodaki, które miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan to hitowy projekt domu mody Gucci. Są to bez wątpienia jedne z najbardziej kontrowersyjnych butów sezonu - jedni te buty kochają, inni ich nienawidzą. Letnie buty z dodatkiem futerka mimo wszystko stają się coraz bardziej popularne. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zestawić je z dopasowanym płaszczem, dżinsową koszulą oraz spodniami w pionowe pasy, które wśród internautów wzbudziły jednoznaczne skojarzenia z... więziennym pasiakiem. 

Buty Gucci Amstel Clog - około 4 tys. złotych 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Gwiazdy w futrzanych chodakach 

Rozenek-Majdan nie jest jedną gwiazdą, która pokochała chodaki z futerkiem. Buty z futrem i odkrytą piętą noszą także Joanna Horodyńska oraz Monika Olejnik. Wszystkie gwiazdy lubią zestawiać ten model butów z luźnymi dżinsami oraz oryginalnymi płaszczami. Założyłabyś podobne buty?

Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce! 

Komentarze