klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kinga rusin małgorzata rozenek-majdan
ONS
Moda

Rusin i Rozenek-Majdan w podobnych stylizacjach. Która nosi lepiej te seksowne buty?

Choć kozaki za kolano mogą kojarzyć się ze stylizacjami jesienno-zimowymi obie gwiazdy udowodniły, że świetnie sprawdzą się również wiosną.

Romantyczna sukienka mini w połączeniu z zamszowymi kozakami za kolano to jedno z najmodniejszych zestawień sezonu. Ostatnio postawiły na nie Kinga Rusin oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Która z nich lepiej nosi ten trend? 

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje markę Oli Żuraw z „Top Model”? Padły poważne oskarżenia. Gwiazda TVN odpowiedziała

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan w wiosennych stylizacjach

Kinga Rusin w koronkowej sukience mini oraz zamszowych kozakach pojawiła się na nagraniu specjalnego odcinka programu "Milionerzy". Na wiosenny spacer bardzo podobne zestawienie wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć kozaki za kolano mogą kojarzyć się ze stylizacjami jesienno-zimowymi obie gwiazdy udowodniły, że świetnie sprawdzą się również wiosną. Teraz nosimy je bez rajstop w zestawieniu z krótką spódnicą, sukienką lub szortami. Dzięki temu kozaki zyskują wiosenny charakter i prezentują się bardzo kobieco.
Więcej zdjęć stylizacji gwiazd znajdziesz w naszej galerii.

Pobierz trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

1 z 3

Kinga Rusin w koronkowej sukience i kozakach za kolano

Kinga Rusin w koronkowej sukience i kozakach za kolano

Kinga Rusin na nagraniu programu "Milionerzy" wyglądała świeżo, promiennie i dziewczęco. Koronkowa sukienka w pastelowym kolorze w połączeniu z beżowymi kozakami to bardzo dobry pomysł. Stylizacja była ciekawa, ale nie przekombinowana.

2 z 3

Małgorzata Rozenek-Majdan w bordowej stylizacji

Małgorzata Rozenek-Majdan w bordowej stylizacji

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, jak wyglądać seksownie na co dzień. Gwiazda bordowe kozaki zestawiła z luźną sukienką w takim samym kolorze. Efekt? Jest stylowo, nonszalancko i superkobieco.

3 z 3

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan w podobnych stylizacjach

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan w podobnych stylizacjach

Obie gwiazdy postawiły na bardzo modne połączenie na wiosnę - krótkie sukienki oraz kozaki za kolano. Która stylizacja bardziej wam się podoba?

Komentarze