klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Stylizacje gwiazd na pokazie Tomaotomo: dziewczęca Siwiec i.... seksowna Honorata Skarbek

Na pokazie nowej kolekcji Tomasza Olejniczaka stylizacje gwiazd były... bardzo różnorodne. Kto wyglądał najlepiej, a czyjej stylizacji nie da się obronić?
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 18, 2018

Pokaz nowej kolekcji marki TOMAOTOMO już za nami. Tomasz Olejniczak najnowszą kolekcję La Dorothee dedykował swojej mamie. Na wybiegu widzieliśmy ciekawe sukienki we wzór inspirowany pawimi piórami, przepiękne metaliczne tkaniny oraz dużo przezroczystości. W kolekcji nie zabrakło także charakterystycznych dla projektanta piór oraz drobnych falbanek.

Zobacz także: Gigi Hadid w polskiej bluzie. Producent nie nadąża z uzupełnianiem zapasów

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Gwiazdy na pokazie TOMAOTOMO

Na pokazie TOMAOTOMO jak zawsze pojawiło się liczne grono polskich gwiazd (m.in. Natalia Siwiec, Odeta Moro, Hanna Lis czy Anna Wendzikowska). Większość z nich na wydarzeniu zaprezentowała kreacje, które mogliśmy zobaczyć także na wybiegu. Sukienki z nowej kolekcji wybrały m.in. Edyta Olszówka oraz Paulina Sykut-Jeżyna, która niestety zdecydowała się na sukienkę niedopasowaną do jej filigranowej figury. Warto wspomnieć także o stylizacji Honoraty Skarbek, która na pokaz przyszła w odważnym kombinezonie z prześwitującymi nogawkami.

fot. East News

Wszystkie stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Kto według was zaliczył modową wpadkę, a kto wyglądał najlepiej?

Zobacz także: Anna Lewandowska w marynarce z Reserved. Taką samą nosi Małgorzata Rozenek-Majdan

1 z 6

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek
2 z 6

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna
3 z 6

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec
4 z 6

Hanna Lis

Hanna Lis
5 z 6

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz
6 z 6

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska
Komentarze