klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Suknie ślubne gwiazd 2018 roku. Najpiękniejsza? Wcale nie Meghan Markle!

Najpiękniejsza suknia ślubna 2018 roku? Na myśl od razu przychodzi Meghan Markle, ale zachwycających kreacji było o wiele więcej!
Ewelina Błeszyńska
grudzień 18, 2018

2018 rok moglibyśmy nazwać rokiem głośnych ślubów - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. W maju cały świat patrzył przecież na Meghan Markle i księcia Harry'ego, we wrześniu Instagram zalała fala zdjęć ze ślubu najpopularniejszej blogerki modowej, a na koniec roku swój związek przypieczętowali Priyanka Chopra oraz Nick Jonas. Głośnych ślubów było naprawdę dużo, a co za tym idzie - także pięknych sukni ślubnych.

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd 2018

Mogłoby się wydawać, że najpopularniejszą suknią ślubną mijającego roku był projekt Clare Waight Keller dla Meghan Markle, ale według badań większy szum w mediach wzbudziła suknia Chiary Ferragni. W Polsce dużo mówiło się o kilku sukniach ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej, wysokiej cenie kreacji Dody oraz weselu Dominiki Gwit.

Zestawienie najpiękniejszych sukni ślubnych 2018 roku znajdziecie w naszej galerii. Zdradźcie nam w komentarzach, która podobała wam się najbardziej!

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta... ponad 3 miliony złotych!

Zdjęcie główne: ONS

1 z 7

Suknia ślubna Meghan Markle

Suknia ślubna Meghan Markle

Dziś wszyscy żyją ciążą Meghan Markle, ale na moment wróćmy jeszcze do jej sukni ślubnej od Givenchy. Spotkała się z dużą krytyką, ale naszym zdaniem nieuzasadnioną.

2 z 7

Suknia ślubna Dody

Suknia ślubna Dody
Instagram https://www.instagram.com/dodaqueen/

To bez wątpienia był najbardziej zaskakujący ślub tego roku! Doda w tajemnicy przed mediami zorganizowała ślub w hiszpańskiej Marbelli. Jej suknia ślubna pochodzi z kolekcji marki Berta.

3 z 7

Suknia ślubna Chiary Ferragni

Suknia ślubna Chiary Ferragni
Instagram https://www.instagram.com/chiaraferragni/

Najpopularniejsza blogerka modowa na świecie - Chiara Ferragni - poślubiła w tym roku wytatuowanego wokalistę Fedeza. Ich wystawne wesele było nazywane "włoskim royal wedding", a sama Chiara na ślubnym kobiercu pojawiła się w zjawiskowej sukni Dior Haute Couture.

4 z 7

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Po głośnym ślubie Harry'ego i Meghan w brytyjskiej rodzinie królewskiej ctan cywilny zmieniła także księżniczka Eugenia. Piękna, ale my jesteśmy zakochane w jej drugiej kreacji ślubnej od Zaca Posena.

5 z 7

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej
Instagram https://www.instagram.com/agakaczor/

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela swój magiczny ślub zorganizowali w Toskanii. Agnieszka miała aż trzy suknie ślubne od Violi Piekut.

6 z 7

Suknia ślubna Joanny Krupy

Suknia ślubna Joanny Krupy
Instagram https://www.instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w Krakowie. Gwiazda zdecydowała się na suknię zaprojektowaną przez Sylwię Romaniuk.

7 z 7

Suknia ślubna Priyanki Chopry

Suknia ślubna Priyanki Chopry
Instagram https://www.instagram.com/priyankachopra/

Na koniec 2018 roku ślub zaplanowali Priyanka Chopra oraz młodszy od niej o 11 lat Nick Jonas. Aktorka zachwyciła w sukni od Ralpha Laurena.

Komentarze