klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Sylwestrowe kreacje gwiazd. Kto lśnił, a kto zaliczył wpadkę?

Podczas tegorocznego sylwestra wśród gwiazd zdecydowanie królowały błyszczące mini sukienki. Która wyglądała najlepiej, a która przesadziła ze stylizacją?
Laura Osakowicz
styczeń 01, 2020

Sylwester to jedyna taka okazja w roku, aby zaprezentować najbardziej szałową i błyszczącą kreację. Gwiazdy nigdy nie rezygnują z tej możliwości, a ponieważ Sylwester oznacza dla nich zawsze okres wzmożonej pracy starają się podwójnie. Kto w tym roku podołał wyzwaniu, a kto zaliczył wpadkę?

Sylwestrowa fryzura w stylu pin-up!

Sylwester 2019 - kreacje gwiazd

Basia Kurdej-Szatan poprowadziła jedną z sylwestrowych imprez. Gwiazda w trakcie imprezy przebierała się wielokrotnie, ale naszą uwagę zwróciła najbardziej ryzykowna stylizacja aktorki i prezenterki - krótka błyszcząca sukienka w geometryczne wzory i z bufiastym rękawem. Na szczęście Basia nie założyła do niej żadnych dodatków oraz postawiła na neutralne smoky eye, co pozwoliło jej obronić tę stylizację.

Tej nocy nie mogliśmy oderwać wzroku od Karoliny Gilon, która zaprezentowała swój nowy kolor włosów oraz postawiła na niezwykle twarzową srebrną sukienkę mini z głębokim dekoltem i długimi rękawami. Takie sukienki będziemy nosić przez cały 2020 rok!

Edyta Górniak natomiast w swojej sylwestrowej kreacji zawarła elementy, które królowały w 2019 - mowa oczywiście o neonach. Piosenkarka założyła sztuczne, zielone futro, a oko pomalowała na neonowy róż.

Naszym zdaniem wpadkę w tym roku zaliczyła Reni Jusis. Założyła srebrne body, do którego dobrała lśniące kabaretki przyozdobione kryształkami. Na głowę założyła toczek ze złotymi piórami, a na barki narzuciła ogromne jasno-różowe futro. Zbyt dużo zwracających uwagę elementów sprawiło, że stylizacja nie wyglądała zbyt korzystnie.

Na uwagę zasługuję jeszcze Sylwia Grzeszczak, która w białych włosach i dopasowanej długiej sukience z zielonymi przeszyciami wyglądała niemal jak księżniczka z filmu fantasy. 

Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć jak prezentowały się gwiazdy podczas tegorocznej nocy sylwestrowej! 

1 z 5

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
2 z 5

Karolina Gilon

Karolina Gilon
3 z 5

Edyta Górniak

Edyta Górniak
4 z 5

Reni Jusis

Reni Jusis
5 z 5

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak
Komentarze