klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Sylwestrowe kreacje gwiazd. Kto w tym roku zdecydowanie przesadził?

Za nami sylwestrowe, telewizyjne koncerty. Zobaczcie, jak się zaprezentowaly gwiazdy. Komu nie udało się uniknąć wpadki?
Agnieszka Pulikowska
styczeń 01, 2019

Gwiazdy na koncertach sylwestrowych często szokują swoimi stylizacjami. Tym razem naszą uwagę szczególnie zwróciła Natalia Nykiel, która zdecydowała się na mocne wycięcia w okolicach pachwin, Ania Wyszkoni, która połączyła różowe "futerko" z legginsami oraz Sarsa, która postawiła na zwierzęce wzory, aż niektórym mogło się zakręcić w głowie...

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Sylwestrowa kreacja Natalii Nykiel - komentarze

Co więcej, druga ze stylizacji Natalii Nykiel wzbudziła szczególną sensację, a o jej skomentowanie pokusił się nawet Krzysztof Ziemiec. Wszystko przez to, że w trakcie jednego z występów, artystka zaprezentowała się w marynarce z wizerunkiem Maryi na ramieniu. Uważacie, że naprawdę przesadziła?

"Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych - napisał w komentarzu na Twitterze Krzysztof Ziemiec".

Warto jednak zwrócić uwagę też na piękną kreację Magdaleny Mołek, czy doskonale wpasowującą się w klimat imprezy stylizację Beaty Kozidrak. W naszej galerii znajdziecie stylizacje gwiazd z sylwestrowego koncertu TVN. Która z nich waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

1 z 8

Sarsa

Sarsa

Artystka zaprezentowała dwie stylizacje z motywem zwierzęcym w roli głównej. Tutaj widzimy kreację w paski. 

2 z 8

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Gwiazda ewidentnie chciała na siebie zwrócić uwagę. Różowe "futerko" robi wrażenie, ale w połączeniu z szerokim paskiem i obcisłymi spodniami wygląda dość... kiczowato.

3 z 8

Magda Mołek

Magda Mołek

Kreacja prezenterki wygląda, jakby była wykonana ze skóry. Ma stonowany kolor i idealnie podkreśla doskonałą figurę Magdy Mołek. Nie możemy się napatrzeć:)

4 z 8

Sarsa

Sarsa

W drugiej stylizacji Sarsa postawiła na cętki... Mamy wrażenie, że tutaj sprawdza się znane powiedzenie: "Co za dużo, to...". 

5 z 8

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel

Choć na pierwszy rzut oka ta stylizacja może się wydawać klasyczna, to jednak tutaj chyba większość telewidzów oprócz wzoru w kratę zwróciła uwagę na wykrojenia w pachwinach.

6 z 8

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Artystka postawiła na klasyczną czerń, w której zresztą często można ją zobaczyć. Połączyła spódnicę, golf i mocne buty. Wyglądała zjawiskowo!

7 z 8

Dominika Gawęda

Dominika Gawęda

Wokalistka postawiła na sprawdzony motyw na Sylwestra- świecącą sukienkę, którą zestawiła z szerokim paskiem podkreślającym jej talię. 

8 z 8

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Artystka zaprezentowała się w charakterystycznej dla niej stylizacji z pazurem - skórzana kreacja idealnie podkreślała jej wszystkie walory.

Komentarze