klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
mężczyzna garderoba ubieranie się
Moda

Ta kobieta pozwoliła, aby mąż przez tydzień wybierał jej stylizacje. Efekt? Na pewno zaskakujący

Wyobraźcie sobie, że wasz mąż lub chłopak przez tydzień wybiera ubrania za was. Jaki mógłby być efekt takiego eksperymentu? Ona postanowiła to sprawdzić.

Młode małżeństwo, Caitlyn i Colin zdecydowało się na ciekawy eksperyment - Colin przez jeden tydzień miał codziennie wybierać stylizacje dla swojej żony, a ta nie mogła jego wyborów kwestionować. Czegokolwiek nie wybierał dla niej mąż, Caitlyn i tak musiała to założyć niezależnie od tego, czy jej się to podoba czy też nie.

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Mąż najlepszym stylistą?

Caitlyn zdecydowała się na przeprowadzenie eksperymentu ze względu na trudność związaną z wybieraniem ubrań. Miała ich bardzo dużo, ale codziennie rano natrafiała na ten sam problem związany z wyborem stroju do pracy. Liczyła na to, że mąż odrobinę jej to zadanie ułatwi.

Podobnie jak wiele kobiet, mam dużą garderobę zapełnioną rzeczami, których często nawet nie miałam na sobie. Mimo to często myślałam, że nie mam nic do noszenia. Potem postanowiłam eksperymentować i poprosiłam mojego męża, aby przez kilka tygodni za mnie wybierał stroje. Jego wybory naprawdę mnie zaskoczyły - opowiadała Caitlyn o eksperymencie.

Stylizacje, które Colin przygotował dla Caitlyn były bardzo różne. Jednego dnia sugerował jej założenie sukienki z dużym dekoltem, a innego - dżinsowe ogrodniczki i buty na płaskiej podeszwie. W naszej galerii możecie zobaczyć wszystkie stylizacje wybrane przez męża. 

Zobacz także: To jeden z najbardziej kobiecych trendów tego lata. Pokochały go Iga Lis i Julia Wieniawa

Źródło zdjęć: Brightside

1 z 7

Poniedziałek

Poniedziałek

Pierwszego dnia eksperymentu Caitlyn miała ważne spotkanie biznesowe, a jej mąż wybrał dla niej bardzo krzykliwy outfit. Choć kobieta początkowo była przerażona jego wyborem okazało się, że dostała wiele komplementów za wybór tak kolorowej stylizacji.

2 z 7

Wtorek

Wtorek

Drugiego dnia mąż Caitlyn ponownie wybrał dla niej stylizację utrzymaną w mocnych kolorach. Jak się okazało znalazł także torebkę, o której ona sama zapomniała i nie nosiła jej od lat.

3 z 7

Środa

Środa

Trzeciego dnia Colin i Caitlyn obchodzili rocznicę ślubu, a z tej okazji Colin wybrał dla żony wyjątkowo seksowną sukienkę.

4 z 7

Czwartek

Czwartek

Na spotkanie z rodzicami Colin wybrał dla żony zapomnianą sukienkę w czerwonym kolorze i wysokie szpilki.

Czułam się wyjątkowo dziwnie, ale słowa mojego męża dodały mi pewności siebie - oceniła stylizację Caitlyn.

5 z 7

Piątek

Piątek

W piątek na Caitlyn czekała wyjątkowo luźna stylizacja. Jak się okazało - Caitlyn pokochała stare ogrodniczki na nowo!

6 z 7

Sobota

Sobota

Jak widać na zdjęciu - Caitlyn czuła się wyjątkowo dobrze w stylizacji, która łączyła w sobie kobiecość i luz.

7 z 7

Niedziela

Niedziela

W niedzielę Colin ponownie zdecydował się wybrać dla żony seksowną stylizację.

Życie z moim mężem jest wystarczająco ważną okazją, aby było warto wyglądać świetnie codziennie - podsumowała cały eksperyment Caitlyn.

Komentarze