klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Ten model pierścionka zawładnął Instagramem. Kupisz go w sieciówce!

Śladem popularnych influencerek i gwiazd, tej jesieni będziemy nosić duże, grawerowane pierścienie. Zobacz, jak wyglądają oraz gdzie je kupić.
Laura Osakowicz
wrzesień 12, 2019

Piękna biżuteria potrafi odmienić najprostszy outfit dodając mu szyku i kobiecości. Podobnie jak z ubraniami i innymi dodatkami - biżuterią także rządzi pewna moda. Dotychczas nosiłyśmy kolczyki koła i naszyjniki z medalionami czy celebrytki. Teraz na Instagramie możemy zobaczyć coraz więcej nietypowych pierścionków, które chętnie noszą polskie i zagraniczne fashionistki. Co więcej, do tej pory zarezerwowane były one raczej dla męskiej mody.

Co Ida Nowakowska zrobiła, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży? Jej reakcja mówi wszystko!

Modny pierścionek z Instagrama

Sygnety, bo o nich mowa, przeżywają teraz drugą młodość. Duże, ozdobne, grawerowane pierścienie dawniej kojarzone były z przynależnością do herbu lub wykonywania jakiegoś prestiżowego zawodu. Odświeżona wersja sygnetów zachwyca, a te same pierścienie noszą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. 

W Polsce sygnety swoją sławę zawdzięczają projektantce Natalii Kopiszce. W biżuterii od Kopi chodzi wiele polskich gwiazd i influencerek, takich jak Jessica Mercedes czy Julia Wieniawa. 

Zobacz także: Najważniejsze trendy na jesień i zimę 2019/2020. Tych rzeczy szukaj w sklepach!

Jak nosić pierścionki-sygnety?

To duża i rzucająca się w oczy biżuteria, dlatego to ona powinna grać pierwsze skrzypce. Jeśli postawimy na minimalistyczne kolczyki w uszach i drobny naszyjnik albo nawet jego brak, śmiało możemy założyć 2 lub 3 sygnety jednocześnie. Naszym zdaniem najlepiej prezentują się one w wersji złotej z ozdobnym kamieniem, ale jak najbardziej możemy także nosić sygnety w srebrze.

Gdzie kupić sygnet? 

U wspomnianej Kopi pozłacane sygnety kupić możemy za 350 zł. Wiele marek jednak dostrzegło rosnącą popularność tej biżuterii, dlatego jeśli nie chcemy inwestować w lepszej jakości biżuterię, warto zaopatrzyć się w sygnety z popularnych sieciówek. Gdzie je kupić i w jakiej cenie? Sprawdźcie naszą galerię. 

Źródło zdjęcia glównego: Instagram

1 z 5

Sygnet, H&M

Sygnet, H&M
H&M www.hm.com

29,99 PLN

2 z 5

Sygnet, H&M

Sygnet, H&M
H&M www.hm.com

99,99 PLN

3 z 5

Sygnet, Zara

Sygnet, Zara
ZARA www.zara.com

109,00 PLN

4 z 5

Sygnet, Zara

Sygnet, Zara
ZARA www.zara.com

59,90 PLN

5 z 5

Sygnet, Reserved

Sygnet, Reserved
Reserved www.reserved.com

29,99 PLN

Komentarze