klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

To najdroższy biustonosz na świecie! Można kupić za niego kilka... domów

Takiego stanika jeszcze nie widzieliście! Na pokazie Victoria’s Secret Fashion Show najważniejszy będzie biustonosz warty… 3 mln dolarów, czyli około 11 mln zł.
Milena Majak
listopad 05, 2016

Tak zwany „fantasy bra” to coś, na co czekają wszyscy fani Victoria’s Secret. Jest to bardzo luksusowy biustonosz, a dokładniej biżuteria w kształcie biustonosza, którą prezentują tylko najbardziej gorące nazwiska w świecie modelingu. Do tej pory tego zaszczytu dostąpiły Tyra Banks, Claudia Schiffer, Gisele Bundchen.

W tym roku Bright Night Fantasy Bra został zrobiony z 9000 kamieni szlachetnych (w tym również diamentów). Nad projektem czuwał sztab ludzi, który poświęcił łącznie 700 godzin. Luksusową biżuterię (bieliznę?) zaprezentuje 25-letnia Jasmine Tookes.

To oznacza, że najnowsze dzieło Victoria's Secret przebiło wartością zeszłoroczny „fantasy bra”. Lily Aldridge założyła na siebie tylko 6500 kamieni szlachetnych (w tym niebieski topaz, żółty szafir oraz różowy kwarc). Wszystko to zostało połączone 18-karatowym złotem. Cena? "Jedynie" 2 mln dolarów...

Victoria’s Secret Fashion Show 2016

W tym roku bieliźniane show odbędzie się w Paryżu, a nie w Nowym Jorku, jak to bywało w poprzednich latach. Wśród modelek pojawi się najprawdopodobniej Gigi Hadid, która na Tygodniach Mody była jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. Informacje o tym, że na wybiegu miałyby się pojawić polskie modelki, na razie nie są znane.

A przypomnijmy, że w pokazie Victoria’s Secret Fashion Show miały okazję wystąpić Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak, Anja Rubik oraz Monika JAC Jagaciak

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak w tym roku prezentuje się „fantasy bra” :).

Zobacz także: Modny biustonosz w paski

Zdjęcie w artykule: NPA/The Grosby Group/EAST NEWS

1 z 3

Jasmine Tookes

Jasmine Tookes

Zdjęcie: Rex_Victorias_Secret_3_Million_2016_Bright_N_6896791C

2 z 3

Jasmine Tookes

Jasmine Tookes

Zdjęcie: Rex_Victorias_Secret_3_Million_2016_Bright_N_6896791F

3 z 3

Jasmine Tookes

Jasmine Tookes

Zdjęcie: Rex_Victorias_Secret_3_Million_2016_Bright_N_6896791E

Komentarze