klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
gatta kalendarz 2016
Moda

Zachwycająca Justyna Steczkowska w kalendarzu Gatta!

Elegancka, zmysłowa, szalenie kobieca - Justyna Steczkowska dosłownie zachwyca w kalendarzu marki Gatta na 2016 rok. Zobaczcie przepiękne zdjęcia!
Ewelina Błeszyńska
grudzień 13, 2015

Niedawno pokazywałyśmy Wam zdjęcia kultowego kalendarza Pirelli na 2016, który dotychczas kojarzony był z seksapilem oraz zdjęciami pobudzającymi zmysły. W tym roku postawiono jednak na inny charakter zdjęć. Ale zwolennicy sensualnych i ponętnych zdjęć nie będą zawiedzeni - kalendarz marki Gatta z jej ambasadorką, Justyną Steczkowską jest zniewalający pod każdym względem!

Idealna figura, kobiecość i klasa gwiazdy sprawiają, że od tych zdjęć trudno oderwać wzrok. Justyna Steczkowska w kalendarzu na przyszły rok zaprezentowała się w swoim najlepszym wydaniu - eksponuje szalenie zgrabne nogi, bije od niej kobiecość i pewność siebie. Gwiazda ubrana jedynie w subtelne rajstopy oraz seksowną bieliznę jest zarazem uwodzicielska, a także elegancka i zastanawiająca. W takiej wersji dosłownie zachęca kobiety do wyzwolenia pokładów seksapilu i wdzięku, które skutecznie potrafią podnieść samoocenę.

Naszym zdaniem Justyna Steczkowska na zdjęciach jest wzorem kobiety pewnej siebie i świadomej swojej urody. Zobaczcie wybrane zdjęcia z kalendarza!

gatta

 

gatta

 

gatta

 

gatta
Komentarze