klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Zazwyczaj na Gali MET zaliczała wpadki, ale tym razem Kim Kardashian zachwyciła!

Tak dobrze Kim Kardashian nie wyglądała już dawno! Kto jeszcze zachwycił na Gali MET?

Tegoroczna Gala MET zapowiadała otwarcie wystawy "Notes of Camp" w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Impreza co roku przyciąga pokaźne grono gwiazd, które prześcigają się w prezentowaniu oryginalnych stylizacji. W tym roku tematem był wspomniany wcześniej camp, czyli estetyka nawiązująca do kiczu, przesady, ironii.

Niektóre gwiazdy zignorowały motyw przewodni wydarzenia, a inne postanowiły zabawić się modą. Jedną z nich była Kim Kardashian, która wyglądała na czerwonym dywanie, jakby właśnie wyłoniła się z wody. Dotąd celebrytka regularnie zaliczała wpadki na Gali MET (wszyscy pamiętamy jej suknię-dywan w kwiaty), ale jej najnowsza stylizacja została doceniona przez krytyków.

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Kim Kardashian na Gali MET 2019

Stylizacja Kim była bardzo oryginalna i doskonale pasowała do wizerunku gwiazdy - było bardzo seksownie, kobieco i sensualnie. Gorsetową sukienkę z kryształkami, które imitowały krople wody zaprojektował dla gwiazdy Thierry Mugler. Co ciekawe, stylizacja Kim była inspirowana lookiem Sophii Loren z filmu "Chłopiec na delfinie". Sukienka Kim robiła ogromne wrażenie, ale nie sposób nie wspomnieć o fenomenalnym makijażu oraz fryzurze utrzymanych w trendzie "wet look". Stylizacja była dopracowana w każdym calu, a w efekcie Kim robiła ogromne wrażenie.

Poza Kim, na czerwonym dywanie wrażenie robiła także Lady Gaga, która pozowała w kilku kreacjach. Katy Perry przyszła ubrana w żyrandol, a Jared Leto pozował z... własną głową. Najciekawsze stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Najgorsza stylizacja na Gali MET? Ashley Graham i jej ekstremalnie krótka marynarka

1 z 6

Lady Gaga

Lady Gaga
2 z 6

Kylie Jenner i Kendall Jenner

Kylie Jenner i Kendall Jenner
3 z 6

Kim Kardashian

Kim Kardashian
4 z 6

Katie Holmes

Katie Holmes
5 z 6

Celine Dion

Celine Dion
6 z 6

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski
Komentarze