klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kolczyki
Moda

Źle przekłute uszy są teraz... modne! Coraz więcej osób robi sobie dziurki w złym miejscu

Kiedyś dziurka w tym miejscu byłaby powodem do rozpaczy. Prędzej dałybyśmy jej zarosnąć, niż włożyłybyśmy w nią kolczyk. Teraz ludzie specjalnie robią sobie taki piercing!
Matylda Nowak
sierpień 22, 2018

Jeszcze do niedawna za nisko lub za wysoko przekłuty płatek ucha był błędem. Teraz kobiety (i niektórzy mężczyźni) specjalnie proszą o zrobienie sobie takich dziurek - i to jedna nad drugą. W dolnej dziurce można nosić każdy kolczyk, natomiast w tej wykonanej za wysoko - sztyft z barankiem. Efekt prezentuje się zaskakująco elegancko.

Zobacz także: Zamiast fryzury, "piercing" włosów? Ten trend cię zaskoczy!

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Modny piercing ucha

Wysoko umieszczoną na płatku ucha dziurkę teoretycznie można zrobić u kosmetyczki, pistoletem do piercingu. Ale zdecydowanie bezpieczniej będzie ją wykonać u doświadczonego piercera, który przekłuje ucho w wybranym miejscu sterylną igłą z wenflonem. Skuteczne zdezynfekowanie pistoletu do przekłuwania nie jest łatwe. Ponadto rozrywa on i miażdży tkankę, przez co ucho może się gorzej golić.

Zobaczcie, jak wygląda najmodniejszy teraz piercing - zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2018/19: Taki makijaż będziemy nosiły w tym sezonie! Nasza wersja kosztuje niecałe 80 zł!

Zdjęcia: Instagram

1 z 5

Kolczyki_1

Kolczyki_1
2 z 5

Kolczyki_2

Kolczyki_2
3 z 5

Kolczyki_4

Kolczyki_4
4 z 5

Kolczyki_3

Kolczyki_3
5 z 5

Nowy trend - równoległy piercing płatka ucha

Nowy trend - równoległy piercing płatka ucha
instagram.com/kittykotori https://www.instagram.com/p/BmvLFd9F1LV/?tagged=lobepiercing
Komentarze