Dzielenie się z wami nowościami kosmetycznymi to nasza misja i pasja, ale chcemy, żebyście mieli jeszcze więcej okazji do przetestowania beauty perełek na własnej skórze, dlatego ruszamy z nowym konkursem! Będzie to nasz stały cykl - co miesiąc tworzymy nową pulę nagród, które będą trafiać do rzetelnych i zaangażowanych recenzentek. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Dzielić się recenzjami o swoich ulubionych (lub nie) produktach w naszym katalogu KWC!

Reklama

Nowy konkurs Wizaż.pl: Recenzja tygodnia i Recenzja miesiąca

Jesteśmy bardzo dumni z naszej społeczności, dlatego chcemy jeszcze więcej dawać od siebie i doceniać nasze recenzentki. Dlatego od teraz przez cały miesiąc będziemy wybierać jedną recenzję tygodnia, którą nagrodzimy 3 darmowymi produktami. To jednak nie koniec, bo spośród wybranych recenzji tygodnia wyłonimy recenzję miesiąca, której autorka otrzyma dodatkowe 2 kosmetyki zupełnie na free! Jakie to nagrody? Wybieramy je z puli, którą możecie zobaczyć poniżej!

Pula nagród w konkursie Wizaz.pl recenzja tygodnia
Pula nagród w konkursie Wizaz.pl recenzja tygodnia w lipcu archiwum prywatne

Co jest brane pod uwagę przy wyborze wygranej recenzji?

  • merytoryka publikowanej treści oraz adekwatność treści recenzji do zadania konkursowego,
  • oryginalność i pomysłowość autora,
  • uwzględnienie informacji istotnych dla produktu, w szczególności najważniejszych cech kosmetyku (np. konsystencja, zapach, sposób aplikacji, typ cery/skóry/włosów, przyjemność stosowania) lub akcesorium/urządzenia (np. czy jest wygodne w użyciu, intuicyjne, czy jest lekkie, trwałe, ile wytrzymuje bateria, itp.),
  • liczbę pochwał dla opublikowanej recenzji otrzymanych od innych użytkowników.

Rozwiązanie I etapu Konkursu, w tym imię i nazwisko lub nick autora Recenzji tygodnia, będzie każdorazowo ogłaszane na stronie internetowej wizaz.pl w każdy wtorek (tj. ogłoszenie Recenzji tygodnia z pierwszego tygodnia miesiąca kalendarzowego nastąpi we wtorek w drugim tygodniu tego miesiąca kalendarzowego, itd.). Rozwiązanie II etapu Konkursu, w tym imię i nazwisko lub nick autora Recenzji miesiąca, będzie każdorazowo ogłaszane na stronie internetowej wizaz.pl w terminie do 20 dnia kolejnego miesiąca, następującego po rozwiązaniu Konkursu w danym miesiącu (tj. ogłoszenie Recenzji Miesiąca kwietnia nastąpi do dnia 20 maja, itd.).

Cały regulamin dostępny jest tutaj:

https://akcje.wizaz.pl/_mat/regulaminy/regulamin_konkursu_wizaz_recenzja_miesiaca.pdf

Zobacz także
Reklama

Trzymamy za wszystkich kciuki i dziękujemy za wasze zaangażowanie!

Reklama
Reklama
Reklama