klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

3 sposoby na ujędrnienie ciała i redukcję cellulitu. Zobacz je na filmie!

Walka z cellulitem oraz efektami starzenia to nie bułka z masłem, jednak jest i dobra wiadomość: nowoczesne kliniki medycyny estetycznej dysponują niewiarygodnie skuteczną bronią przeciwko tym zmianom! Obejrzyj film i sprawdź, jakie rozwiązania specjaliści z warszawskiej SkinClinic w Warszawie zaproponowali Marzenie.
Materiał partnera
styczeń 03, 2020

Nie ma co się czarować: z czasem ciało traci jędrność i pojawiają się na nim najróżniejsze skazy, od skórki pomarańczowej po falujące „pelikany” (nadmiar skóry w okolicy ramion). Mamy dwie możliwości. Strategia nr 1: udajemy, że tego nie widzimy i od czasu do czasu dla spokoju sumienia wklepujemy w ciało jakiś przypadkowy balsam. Strategia nr 2: walczymy z nimi przy pomocy sprawdzonych, skutecznych zabiegów przeprowadzanych przez specjalistów. 
Marzena zdecydowała się na walkę. Co zaproponowano jej w SkinClinic?  

Zabieg ONDA 

To nowość – prawdziwy technologiczny skok w walce z cellulitem. 

Wykorzystując unikalne mikrofale elektromagnetyczne Coolwaves docieramy prosto do celu, a więc do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Mikrofale rozbijają komórki tłuszczowe (są usuwane z organizmu w sposób naturalny) i doprowadzają włókna kolagenowe do skurczu, a przez to stymulują produkcję nowego kolagenu – tłumaczy Ilona Jeznach, fizjoterapeutka.

Efekt? Redukcja opornej tkanki tłuszczowej sprawia, ze ciało staje się szczuplejsze i lepiej wymodelowane (ubywa centymetrów w obwodach!), skóra jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza i młodsza, a cellulit mniej widoczny.

By wszystko odbyło się jak należy, zabieg musi poprzedzić ocena grubości tkanki tłuszczowej, która pozwala precyzyjnie dobrać wszystkie parametry i dopasować program zabiegu do potrzeb konkretnej osoby. Następnie na wybranym obszarze ciała rozprowadza się glicerynę i można przystąpić do masowania wybranego obszaru głowicą urządzenia. To wszystko! 

Zabieg jest bezbolesny, komfortowy i nie trwa długo, a jego największą zaletą jest fakt, że nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia sąsiednich tkanek (jest bezinwazyjny) i nie wymaga rekonwalescencji.  

Zabieg ONDA
Facebook

Zabieg Accent Prime

Innym godnym polecenia, skutecznym i bezbolesnym zabiegiem, dzięki któremu można się pozbyć uporczywej tkanki tłuszczowej z niemal każdej części ciała (włącznie z twarzą!), jest Accent Prime.

Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej, zdrowiej i ma ładniejszy, bardziej wyrównany koloryt. Zabieg daje rewelacyjne rezultaty w kształtowaniu takich obszarów jak brzuch, pośladki, talia, uda, kolana, plecy ramiona czy biodra – mówi Ilona Jeznach.

Co konkretnie można dzięki niemu zmienić? Na przykład odmłodzić kolana, wymodelować pośladki, wysmuklić talię, wygładzić plecy albo zlikwidować wiotką skórę na brzuchu czy ramionach. 

Zabieg pozwala także na modelowanie twarzy, na przykład poprawę jej owalu czy likwidację drugiego podbródka.

Zabieg ONDA
Edipresse Content Studio

Fala Storz

Naszym kolejnym sprzymierzeńcem w walce o młode ciało jest fala akustyczna, wykorzystywana w medycynie m.in. do usuwania kamieni nerkowych. 

Fala Storz charakteryzuje się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia – wyjaśnia Ilona Jeznach – Zabieg polega na wprowadzeniu ich do ciała, w wyniku czego tkanka łączna ulega rozluźnieniu, elastyczność naskórka wzrasta, a krążenie krwi w tkankach znacznie się poprawia. Fale stymulują także produkcje kolagenu, dzięki czemu wzmacnia się zarówno naskórek, jak i skóra właściwa. 

Efekty terapii falą akustyczną przy użyciu fali Storz widoczne są już po pierwszej wizycie: zwiększa się elastyczność skóry, cellulit i rozstępy stają się mniej widoczne, skóra jędrniejsza, a blizny i zmarszczki wygładzone.   

Materiał powstał z udziałem marki SkinClinic
 

Komentarze
zabiegi odmładzające: Zaffiro i Geneo SkinClinic
Edipresse Content Studio
Pielęgnacja Błyskawiczne zabiegi odmładzające: Zaffiro i Geneo
Nie tylko skalpel przywraca młodość skórze twarzy! Sprawdź, jakie zabiegi zaproponowali bohaterce naszego filmu specjaliści ze SkinClinic w Warszawie.
Materiał partnera
styczeń 21, 2020

Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie chciałaby zachować młodości jak najdłużej, jednak klasyczny lifting nie jest rozwiązaniem dla wszystkich. Nie jest zresztą konieczny, bo współczesna medycyna estetyczna oferuje nieinwazyjne, całkowicie bezpieczne zabiegi, podczas których nie korzysta się ze skalpela i które dają efekt od razu! Za radą specjalistów z warszawskiej SkinClinic bohaterka naszego filmu zdecydowała się na dwa z nich: Zaffiro i Geneo . Zabieg Zaffiro  Zabieg Zaffiro to termolifting, podczas którego do odmłodzenia i uelastycznienia skóry zamiast ostrza wykorzystuje się energię cieplną. Jak to działa? Podgrzewane i drażnione wiązką światła podczerwonego włókna kolagenowe reagują skurczem i wracają do o swoich pierwotnych rozmiarów, dzięki czemu skóra staje się bardziej naprężona i jędrniejsza, a zmarszczki zostają wygładzone – wyjaśnia kosmetolog Maria Koniec. – Efekt jest natychmiastowy, jednak na tym nie koniec, bo Zaffiro działa także długofalowo: pobudza tkanki do samodzielnej regeneracji. W rezultacie w ciągu kolejnych 6 miesięcy nawet o 30% wzrasta wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za prawidłową gęstość i napięcie skóry.  Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny, a dzięki zastosowaniu żelu chłodzącego całkowicie bezbolesny. Poprzedza go peeling wodny.  Obszary, na których możemy wykonać taki lifting to twarz, szyja, dekolt, biust, ramiona, dłonie, pośladki, uda i kolana.  Efekty: wyraźnie bardziej jędrna, elastyczna i lepiej napięta skóra, a także (w zależności od objętego zabiegiem obszaru):  poprawa owalu twarzy, płytsze fałdy, bruzdy i zmarszczki, gładsza szyja i dekolt, uniesiony biust obkurczona skóra brzucha, jędrniejsze pośladki, jędrniejsze...

Przeczytaj