Wejdź
Black Opium YSL
Pielęgnacja

Black Opium - nowy zapach Yves Saint Laurent dla kobiet!

Uzależniający niczym poranna filiżanka kawy, elektryzujący i zmysłowy… Poznaj Black Opium – nowy, zmysłowy zapach Yves Saint Laurent dla kobiet.
Magdalena Borucińska
luty 04, 2015

Black Opium YSL

Kobieta Black Opium życie przeżywa z pasją. Jest wolna, niczym nieskrępowana i ultrakobieca. Wie czego chce i dąży do celu. Tajemnicza. Elegancka. Zmysłowa. Lubiąca zabawę. Zapach Black Opium wyzwala jej prawdziwe oblicze.

Cztery główne nuty świata zapachów wydobywają w Black Opium swoją moc, tworząc oryginalny, kuszący, wielofasetowy nowy zapach. Bawiąc się sprzecznością między gorzką nutą ziaren kawy, składnika, który do tej pory jeszcze nie był stosowany w takim wysokim stężeniu, a promiennością białych kwiatów, Black Opium zapewnia wrażenie zamroczenia, balansując na krawędzi ekstazy.

Zapach Black Opium uzależnia jak pierwsza poranna filiżanka kawy, elektryzuje niczym nuta białych kwiatów. Trudno go zaszufladkować – BLACK to kolor, który nie jest kolorem. Sprawia, że osoba nosząca go emanuje postawą mówiącą „nie igraj ze mną”. OPIUM przywołuje aurę tajemniczości, a tę, która go nosi, zabiera w podróż.

Black Opium EDP YSL - cena: 249zł / 30ml; 369zł / 50ml; 539zł / 90ml

Komentarze
materiały PR
Pielęgnacja Pokusa, której nie można się oprzeć – Wizażanki oceniły zapach Black Opium od Yves Saint Laurent
Poprosiliśmy wybrane Wizażanki o wypróbowanie i ocenę zapachu Yves Saint Laurent Black Opium. Poznaj wyniki testu!
Materiał partnera
grudzień 04, 2017

Yves Saint Laurent Black Opium to rock’n’rollowa, zamknięta w czarno-brokatowym flakonie alternatywa dla klasycznego Opium. Kultowy zapach Yves Saint Laurent jest zmysłowym połączeniem kawy i nut owocowo-kwiatowych, które dodają kompozycji odrobinę słodyczy. Jego ambasadorką jest modelka Edie Campbell - dzięki czarnym, mocno wycieniowanym włosom i enigmatycznej urodzie bije z niej aura gwiazdy rocka. Zapach Black Opium od Yves Saint Laurent stworzony został z myślą o kobietach silnych i niezależnych, rozgrywających życie według własnych zasad. Jak zapach legendarnej francuskiej marki oceniły Wizażanki? 9 na 10 dziewczyn zadeklarowało, że  Black Opium od Yves Saint Laurent zastąpi dotychczas stosowany przez nie zapach. Zdaniem 10 na 10 testerek   Black Opium od Yves Saint Laurent to zapach, który uwodzi i wzbudza pożądanie. Aż 100% testerek   poleci  zapach Black Opium od Yves Saint Laurent swoim bliskim. Black Opium to zapach kobiety pewnej siebie, a zarazem subtelnej. Nosząc go czuję się piękna i pewna siebie. Jest niezwykle trwały, wyrazisty, intensywny. - agatulina Piękny, trwały, uwodzicielski, czarujący zapach! Pewność siebie gwarantowana. - cryonyou2 Zmysłowy, kusicielski, tajemniczy - sprawia, że chcę więcej. Dość długo utrzymuje się na skórze. Opakowanie idealnie odzwierciedla jego wnętrze. - pusia1102 Wizażanki pokochały zapach Yves Saint Laurent Black Opium! Kultowy zapach Yves Saint Laurent spełnił oczekiwania aż 100% użytkowniczek! Wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w teście przyznały, że zapach  Black Opium   od Yves Saint Laurent  długo utrzymuje się na skórze. Aż 98% użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po zapach Black Opium od Yves Saint Laurent. Testowanie zapachu Black Opium było czystą przyjemnością. Zapach od razu przypadł mi do...

Przeczytaj

Nasze akcje