klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
rodzina królewska
Pielęgnacja

Członkowie rodziny królewskiej używają kosmetyków, które znajdziesz w polskiej drogerii!

Na jedno z rodzinnych spotkań książę Harry i Meghan Markle zabrali ze sobą kosmetyk popularnej marki. Przed poparzeniami słonecznymi księstwo Sussex chronili się z pomocą kosmetyku Nivea.
Matylda Nowak
lipiec 23, 2019

Windsorowie jest jedną z najbogatszych rodzin królewskich świat. Majątek samej tylko królowej Elżbiety II to około 325 mln funtów (czyli ponad 1,5 miliarda zł). Można się spodziewać, że członkowie tak zamożnej rodziny mogą sobie pozwolić na używanie kosmetyków najdroższych marek. Okazuje się jednak, że książę Harry i Meghan Markle wolą produkty używane przez "zwykłych śmiertelników" i w kosmetyki zaopatrują się także w popularnych drogeriach.

Fot.: East News

Zobacz także: Meghan Markle jest uzależniona od tego kosmetyku - to popularny produkt z drogerii! Niedrogi!

Gwiazdy, które zrobiły sobie zęby. Pazura, Lewandowska i Mercedes kiedyś nie zachwycały uśmiechem

Jakich kosmetyków używają członkowie rodziny królewskiej?

Niedawno opisywaliśmy rodzinne spotkanie księstwa Sussex i Cambridge. Na zdjęciach, które paparazzi zrobili wtedy Meghan Markle, księciu Harry'emu i Kate Middleton udało nam się wypatrzyć bardzo charakterystyczną buteleczkę. Na samochodzie należącym do Harry'ego i Meghan stał kosmetyk Nivea. Podejrzewamy, że brat następcy tronu i jego żona używali nawilżającego spreju marki z filtrem SPF30.

To zawierające między innymi łagodzący podrażnienia pantenol i nawilżającą glicerynę mleczko chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, jest wodoodporne i nie zostawia śladów na ubraniach. W polskich drogeriach ten kosmetyk kupimy za niecałe 45 zł. A skoro korzystają z niego członkowie rodziny królewskiej, których stać na luksusowe produkty La Prairie czy La Mer, to dla nas na pewno też będzie dobry... ;-)

Zobacz także: Pielęgnacyjny sekret księżnej Kate - to TEMU kosmetykowi zawdzięcza przepiękną cerę!

Zdjęcie główne: ONS

Komentarze
Noworodek z ojcem
Fotolia
Styl życia Najważniejsze informacje o zasiłku opiekuńczym na dziecko
Co zrobić gdy z powodów losowych nie masz z kim zostawić chorego lub zdrowego dziecka? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się najważniejszych informacji na temat zasiłku opiekuńczego.
Lena Grabowska
sierpień 25, 2015

Zasiłek opiekuńczy na zdrowe dziecko Zasiłek opiekuńczy na dziecko zdrowe przysługuje obojgu rodzicom dziecka, które nie ukończyło 8 lat. Można się o niego ubiegać w przypadku gdy: rodzic opiekujący się dzieckiem zachorował i nie jest w stanie sprawować opieki rodzic na co dzień zajmujący się dzieckiem przebywa w szpitalu mama sprawująca opiekę nad dzieckiem rodzi żłobek, przedszkole lub szkoła zostały w sposób niezaplanowany zamknięte Zasiłek może być wypłacany maksymalnie przez 60 dni w roku . Wyjątek stanowi sytuacja, w której matka dziecka przebywa w szpitalu po porodzie. Ojcu dziecka przysługuje wtedy dodatkowy zasiłek opiekuńczy, który wynosi maksymalnie 8 tygodni. Te 56 dni nie są odejmowane od przysługujących 60. Zasiłek opiekuńczy na chore dziecko O zasiłek opiekuńczy na dziecko chore można się ubiegać do 14 roku życia dziecka . Zasiłek przysługuje też na innych chorych członków rodziny. Warunkiem przyznania zasiłku opiekuńczego na chorego członka rodziny jest to, że członkowie rodziny muszą mieszkać w jednym miejscu . Zasiłek może być wypłacany maksymalnie przez  60 dni w roku na dziecko do 14 lat . W przypadku opieki nad dzieckiem powyżej 14 roku życia lub innym członkiem rodziny zasiłek może być wypłacany przez maksymalnie 14 dni w roku . Zasiłek opiekuńczy- komu przysługuje Zasiłek opiekuńczy przysługuje osobom, które posiadają ubezpieczenie chorobowe . Warunkiem jego przyznania jest to, że żaden inny członek rodziny nie jest w stanie w tym czasie sprawować opieki. Na dziecko, które nie ukończyło 2 roku życia zasiłek opiekuńczy przysługuje zawsze , nawet jeśli są inni członkowie którzy są w stanie zapewnić opiekę. Zasiłek opiekuńczy przysługuje również na dzieci przysposobione oraz obce przyjęte na wychowanie i utrzymanie. Ile wynosi zasiłek opiekuńczy Miesięczny zasiłek opiekuńczy...

Przeczytaj
Święcenie pokarmu Wielkanoc - koronawirus
Styl życia Koronawirus a Wielkanoc - jak święcić pokarm?
Koronawirus sprawił, że tegoroczna Wielkanoc będzie skromniejsza, obchodzona w wąskim gronie rodzinnym. Ograniczenia mszy sprawiły również, że pokarm w tym roku będziemy święcić w domach. Episkopat podaje sposób w jaki to robić.
Marta Średnicka
kwiecień 08, 2020

Zgodnie z komunikatem, jaki wydała Konferencja Episkopatu Polski, w Wielką Sobotę nie będzie odbywać się tradycyjne, coroczne święcenie pokarmów. Oficjalne komunikaty dotyczące tegorocznych świąt Wielkanocnych są stopniowo wydawane przez arcybiskupów. Wiadomo już, że choć w kościołach nie będzie wiernych, to zarówno Biskup jak i proboszczowie mogą celebrować misteria liturgiczne Triduum Paschalnego, a także tworzyć relacje na żywo, zachęcając tym samym do modlitwy w domach. Jak będzie jednak ze święconką? Zobacz także: Ile może potrwać kwarantanna? Prognozy Przebieg święcenia pokarmu na Wielkanoc w związku z koronawirusem Koronawirus sprawił, że w tym roku pokarmy święcić będziemy we własnych domach. Według zaleceń Episkopatu, święcenia powinna dokonać głowa rodziny. Może to być ojciec, matka lub każdy inny wybrany członek rodziny. Nie będzie możliwości otrzymania wcześniej wody święconej, gdyż w takiej formie nie jest ona potrzebna. Jak zaznaczają duchowni, nie czyni się także znaku krzyża nad pokarmami. Do przeprowadzenia święcenia potrzebne będą świeca oraz Pismo Święte. Jak poświęcić pokarm? Błogosławieństwo stołu przed uroczystym posiłkiem w poranek niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego może przebiegać następująco: Głowa rodziny zapala świecę, mówiąc "Chrystus zmartwychwstał. Alleluja" na co członkowie rodziny odpowiadają - "Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja". Dowolny z członków rodziny odczytuje tekst Pisma Świętego z 1 Tes 5, 16-18 lub o tekst Pisma Świętego z Mt 6, 31ab. 32b-33). Po odczytaniu tekstu z Biblii, głowa rodziny rozpoczyna modlitwę Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo oraz Wierzę w Boga. Po modlitwie mówi natomiast - "Módlmy się. Z radością wysławiamy Ciebie, Panie Jezu Chryste, który po swoim zmartwychwstaniu ukazałeś się uczniom przy łamaniu chleba. Bądź z nami, kiedy z wdzięcznością...

Przeczytaj
księżna kate middleton włosy rozpuszczone
Styl życia Oto jedna rzecz, która księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyślicie się o co chodzi...
Tę jedną rzecz na wyjeździe zagranicznym musi mieć każdy członek rodziny królewskiej. O czy mowa?
Ewelina Błeszyńska
sierpień 07, 2017

Księżna Kate i książę William od zawsze odbywali wiele podróży zagranicznych, a od momentu kiedy książę Filip zrezygnował z pełnienia funkcji publicznych prawdopodobnie będą musieli podróżować jeszcze częściej. Jak można się domyślać ich garderoba wyjazdowa musi być bardzo przemyślana, a stylizacje, w których zaprezentują się podczas pobytu w nowym kraju są dopracowywane na długo przed podróżą. Okazuje się, że oprócz przewidzianych strojów, Kate i William, a także ich dzieci zawsze muszą mieć ze sobą czarny strój żałobny na wypadek, gdyby podczas nieobecności w kraju zmarł ktoś z rodziny królewskiej . Co księżna Kate zabiera w podróż? Okazuje się więc, że podczas wizyty Kate w Polsce w swojej walizce miała nie tylko zachwycające kreacje od Alexandra McQueena, Erdem czy Gosi Baczyńskiej , ale także czarny strój żałobny. Podobne musieli mieć ze sobą także William, Charlotte oraz Jerzy. Pesymistyczny obowiązek podróżowania wraz z eleganckim, czarnym strojem na wypadek żałoby prawdopodobnie został wprowadzony w latach 50-tych. W 1952 roku, wtedy jeszcze księżniczka Elżbieta wracała z Kenii na pogrzeb ojca, Jerzego VI. Elżbieta po wylądowaniu samolotu musiała czekać na dostarczenie jej czarnego stroju i dopiero wtedy mogła pokazać się publicznie. Prawdopodobnie to właśnie od tego momentu członkowie rodziny królewskiej muszą podróżować z czarnym strojem, aby być przygotowanym na każdą, nawet najbardziej smutną sytuację. Zobacz także: Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom. Chodzi o...

Przeczytaj
Styl życia To zdjęcie rodziny Kardashianów to wielka wpadka. Khloe pozbawiono ręki, a Kourtney dorobiono szósty palec
Rodzina Kardashianów podzieliła się wspólnym zdjęciem, które tylko z pozoru wygląda na idealne. Wystarczy się chwilę przyjrzeć, aby dostrzec, że części ich ciał zostały zdeformowane.
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 03, 2019

Rodzina Kardashianów słynie z mocnego przerabiania zdjęć. W największym stopniu ingerencję grafika widać na postach publikowanych przez Kylie Jenner oraz Kim Kardashian i często kończy się to wpadkami . Tak było na ostatnim zdjęciu rodzinnym, które na swoim Instgramie opublikowała najsłynniejsza z sióstr - Kim. Na pierwszy rzut oka fotografia wydaje się być perfekcyjna, ale  internauci szybko dopatrzyli się na niej wpadki. Właściwie nie jednej, ale aż... trzech. O czym mowa? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Mar 31, 2019 o 3:04 PDT Wpadka na zdjęciu rodziny Kardashianów Po chwili uważnego wpatrywania się w fotografię łatwo możemy dostrzec przede wszystkim dziwaczne kolano Kendall Jenner . Jedno wygląda naturalnie, ale już drugie zostało przez grafika wyprasowane. Polecamy też przyjrzeć się stopom Kourtney - wydaje się, że przy lewej nodze "wyrósł" jej szósty palec. Wisienką na torcie jest sylwetka Khloe Kardashian - celebrytkę całkowicie pozbawiono jednej ręki. Trzeba przyznać, że po dłuższym oglądaniu zdjęcia Kardashianów można tylko nazwać je już nie idealnym, ale... komicznym. Choć członkowie rodziny uwielbiają korzystać z funkcji Photoshopa, czasami nie wychodzi im to na dobre. Obróbka graficzna raczej im zaszkodziła, niż pomogła. ;) Zobacz także: Kendall Jenner zaliczyła wpadkę z bikini. To się może zdarzyć każdej z nas

Przeczytaj