Zastanawiacie się, czy wasza skóra starzeje się szybciej niż wskazuje wasza metryka? Chciałybyście temu przeciwdziałać póki na to czas? Możecie to sprawdzić m.in. za pomocą obrazowej analizy skóry twarzy, np. urządzeniem LUMISCAN®. Jak to wygląda?

Reklama

Wykonywane są zdjęcia, które pozwalają sprawdzić potrzeby skóry, ich genezę oraz pomagają w przygotowaniu kompleksowego i skutecznego planu codziennej pielęgnacji. Pomaga to również w określeniu biologicznego wieku skóry oraz jej aktualnego rodzaju.

Analizę wykonuje ekspert, który wyjaśnia wszystkie obrazy, a także przeprowadza pogłębiony wywiad.

Chciałybyście skorzystać z takiej analizy skóry? Będziecie mieć taką okazję. Marka REMÉ oraz Rossmann ruszają z cyklem „REMÉ – WAKACYJNE BADANIE SKÓRY”, spotkania odbywają się w galeriach Rossmann w różnych miastach w Polsce.

Sprawdź, gdzie odbędą się najbliższe spotkania i dołącz do nich:

  • 11-12.08. - Kołobrzeg, Galeria Karuzela,
  • 16-17.08 - Kraków, Centrum Handlowe Bonarka,
  • 25-26.08 - Zakopane, Krupówki

Analiza skóry i co dalej?

Od 25 roku życia w naszym organizmie spada poziom kolagenu, który odpowiada m.in. za stan naszej skóry. Potocznie jest nazywany nawet "białkiem młodości" i to nie przez przypadek. Sprawia, że cera jest głęboko nawilżona, jędrna, gładka, elastyczna, a zmarszczki zostają spłycone. Na dodatek wpływa także na zmniejszenie widoczności cellulitu oraz wzmacnia paznokcie i włosy.

Zastanawiacie się, w jaki sposób utrzymać poziom kolagenu? Możecie sięgnąć po ten przyjmowany wewnętrznie. Kompozycję bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL® oraz witamin i minerałów znajdziecie w kolagenowej formule piękna REMÉ.

Piękno kryje się w szczegółach

Formuła piękna REMÉ zawiera 2500 mg bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL®, ale nie tylko. Wykorzystano w niej także witaminy A, B i C oraz cynk, jod, biotynę, selen, mangan, które pomagają zachować młody i zdrowy wygląd skóry oraz włosów i paznokci. Z kolei zawarta w niej miedź pomaga utrzymać prawidłową pigmentację zarówno skóry, jak i włosów. Produkt nie zawiera laktozy, cukrów (z wyjątkiem tych naturalnie występujących) i jest bezglutenowy.

Formuła piękna REMÉ może być dla was miłym dodatkiem w ciągu dnia. Wystarczy, że proszek rankiem dodacie np. do smoothie, jogurtu, owsianki, a nawet wody czy kawy. Dbanie o siebie może być naprawdę proste i przyjemne. Na Instagramie marki znajdziecie kilka pomysłów na to, jak można ciekawie skomponować ten kolagenowy proszek z innymi produktami/posiłkami.

REMÉ formuła piękna to wysoko przyswajalny proszek w trzech smakach do wyboru.

  • neutralnym
  • pomarańcza+marakuje,
  • truskawka+opuncja figowa

Dzięki temu możecie spożyć odpowiednią porcję kolagenu za jednym razem.

mat. prasowe

Wolicie po ten suplement sięgać w ciągu dnia? Zawsze możecie mieć go pod ręką - w domu i w pracy. Jego nowoczesne i poręczne opakowanie sprawia, że bez problemu zabierzecie go do pracy, a nawet na wakacje.

mat. prasowe

Jakich efektów możecie się spodziewać po zastosowaniu formuły piękna REMÉ?

Warto pamiętać, że każdy organizm jest inny i efekty zależą od indywidualnych predyspozycji oraz tego, w jakim stanie wcześniej była skóra, włosy oraz paznokcie, a także jaki styl życia prowadzimy.

Działanie tego suplementu zdradza jego ambasadorka, Marieta Żukowska.

Kamery, światła sceniczne są bezlitosne, błyskawicznie demaskują każdą niedoskonałość. A moja skóra i włosy często wystawiane są na próbę: ciężkie sceniczne makijaże, stylizacje włosów z użyciem gorącego powietrza suszarki czy prostownicy… Jednym słowem: nie mają lekko! I trzeba nad nimi pracować. Codzienna pielęgnacja jest jednak dla mnie nadal nie obowiązkiem, ale miłym rytuałem. To są te krótkie chwile, kiedy mogę przystanąć na chwilę, pobyć sama ze sobą, być tu i teraz. Kolagenowa formuła piękna REMÉ to coś, co na co dzień pozwala mi dbać o siebie od wewnątrz – mówi Marieta Żukowska, ambasadorka REMÉ

Aby dodatkowo potwierdzić skuteczność przyjmowania kolagenu w proszku przeprowadzono wiele badań klinicznych. Według jednego z nich, stosownie formuły piękna REME w ilości 2,5 g/dobę przez okres 8 tygodni prowadzi do znacznej poprawy elastyczności skóry, a efekty są zauważalne już po 4 tygodniach suplementacji*.

mat. prasowe

Z kolei badanie kontrolowane placebo z udziałem ponad 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat wykazało, że przyjmowanie tej ilości proszku znacznie redukuje widoczność zmarszczek.

Więcej informacji o tym suplemencie znajdziecie TUTAJ.

Suplement diety. Zawiera składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie ma właściwości leczniczych.

Reklama

1Proksch E. et al. Oral Supplementation of Specific Collagen Peptides Has Beneficial Effects on Human Skin Physiology: A Double-Blind, Placebo-Controlled Study. Skin Pharmacol Physiol 2014, 27:47-55. .
2Proksch E. et al. Oral Intake of Specific Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and Increases Dermal Matrix Synthesis.
Skin Pharmacol Physiol 2014, 27:113-119.

Reklama
Reklama
Reklama