klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Beauty Sos

„Moja skóra bardzo polubiła się z produktami CeraVe i na pewno będę do nich wracać (…)”. Poznaj wyniki testu!

Dziewczyny z Klubu Recenzentki przetestowały zestaw dermokosmetyków CeraVe. Jak je oceniły?
Materiał partnera
styczeń 29, 2021

W jaki sposób wzmocnić barierę ochronną skóry? Z pomocą dermokosmetyków CeraVe! Dlaczego akurat ta marka? Tworzone we współpracy z dermatologami produkty CeraVe odpowiadają na potrzeby osób w różnym wieku i o różnym typie skóry. Wykorzystany w nich system MultiVesicular Emulsion Technology (MVE) umożliwia stopniowe uwalnianie składników aktywnych, dzięki czemu ich działanie nie jest krótkotrwałe. Co więcej, dermokosmetyki CeraVe zawierają ceramidy, czyli naturalny składnik lipidów skóry. Są one nazywane cementem międzykomórkowym, ponieważ działają jak bariera wodno-lipidowa. Tym samym pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry, a ponadto wspierają jej barierę ochronną, żeby mogła pełnić swoje funkcje.

By potwierdzić skuteczność produktów, o ich przetestowanie poprosiliśmy użytkowniczki Wizaz.pl. Recenzentki otrzymały zestaw obejmujący:

  1. CeraVe Nawilżający Krem-Piankę do Mycia. To nowość w ofercie marki. Nawilża skórę, a oprócz tego oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu, nie naruszając jej bariery ochronnej. Obok trzech ceramidów, zawiera aminokwasy i kwas hialuronowy.
  2. CeraVe Nawilżający Krem do Twarzy SPF25. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie i ochronę przed promieniowaniem UV. Ma w składzie trzy cenne dla skóry ceramidy, kwas hialuronowy oraz kojący niacynamid. Mimo że mocno odżywia, to nie zatyka porów.
  3. CeraVe Odbudowujący Krem pod Oczy. Zmniejsza cienie i obrzęki, a dzięki temu, że zawiera trzy kluczowe dla skóry ceramidy oraz kwas hialuronowy, to także nawilża i regeneruje.

Jak dermokosmetyki CeraVe wypadły w teście Wizażanek? Czy sięgną po produkty ponownie i polecą je przyjaciółce? 9 na 10 z nich zadeklarowało, że tak! Co o tym zadecydowało?

CeraVe Nawilżający Krem-Pianka do Mycia – wyniki testu

Dermokosmetyki CeraVe
mat. prasowe

Krem-pianka spełnił oczekiwania aż 98% dziewczyn!

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl potwierdziło, że kosmetyk nawilża skórę.

Ponadto aż 98% Recenzentek uznało, że produkt skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż.

Ta pianka to moje kosmetyczne odkrycie! Jest lekka, kremowa i świetnie domywa wszelkie zanieczyszczenia. Koi podrażnioną skórę. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajna – Carola16.

CeraVe Nawilżający Krem do Twarzy SPF25 – wyniki testu

Dermokosmetyki CeraVe
mat. prasowe

Krem spełnił oczekiwania 9 na 10 Wizażanek.

Aż 96% dziewczyn, które wzięły udział w teście, przyznało, że kosmetyk działa nawilżająco.

Oprócz tego, 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl oceniło, że produkt koi skórę.

CeraVe Nawilżający Krem do Twarzy dobrze nawilża skórę, a dodatkowo, dzięki wysokiemu SPF 25, chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, co jest dla mnie bardzo ważne. Posiada przyjemną konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie roluje się. Produkt ten spełnił moje oczekiwania – trynika.

CeraVe Odbudowujący Krem pod Oczy – wyniki testu

Dermokosmetyki CeraVe
mat. prasowe

Ostatni z testowanych produktów spełnił oczekiwania aż 92% Recenzentek.

8 na 10 Wizażanek zauważyło, że krem zmniejsza cienie i obrzęki. 

Natomiast aż 93% Recenzentek potwierdziło, że kosmetyk regeneruje skórę.

Krem poradził sobie z moją zmorą w postaci obrzęków i cieni pod oczami. Walczyłam z nimi bezskutecznie przez długi czas. Teraz w końcu wyglądam na wypoczętą. Delikatna skóra pod oczami stała się bardziej napięta i drobne zmarszczki są mniej widoczne – Inga94.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 192 kobiet w styczniu 2021 r.

Materiał powstał z udziałem marki CeraVe

 

Komentarze