Linia DermoPure od Eucerin została stworzona z myślą o osobach ze skórą skłonną do trądziku. Pozwala ona zredukować przebarwienia pozapalne. Chroni przed pojawianiem się nowych plam pigmentacyjnych i niedoskonałości, nie zatyka porów, a także poprawia ogólny stan cery.

Reklama

Recenzentki przetestowały:

Co Wizażanki sądzą o DermoPure, Serum o potrójnym działaniu od Eucerin?

W jego składzie zastosowano Opatentowany Thiamidol, który odpowiada za redukcję przebarwień pozapalnych oraz zapobiega ich nawrotom. Ponadto, w jego formule znajdziemy także kwas salicylowy, który skutecznie redukuje niedoskonałości skóry i wypryski oraz Likochalkon A pomagający zapobiegać ich ponownemu powstawaniu. Dzięki technologii regulującej wydzielanie sebum zapewnia długotrwały efekt matujący. Posiada nietłustą formułę, która nie zatyka porów. Czy Recenzentki to potwierdziły?

mat. prasowe

DermoPure, serum o potrójnym działaniu spełniło oczekiwania 92% Recenzentek! Tyle samo kobiet przyznało, że redukuje przebarwienia po trądziku oraz redukuje niedoskonałości. Z kolei 87% stwierdziło, że także zapobiega ponownemu powstaniu niedoskonałości.

Posiadaczkom tłustej skóry często zależy też na efekcie matowienia skóry. Czy ten kosmetyk sprostał temu zadaniu? 99% Wizażanek przyznało, że TAK! Co więcej, także 99% respondentek zauważyło, że nie zatyka porów.

Nic zatem dziwnego, że 8 na 10 Recenzentek sięgnie po ten kosmetyk ponownie oraz poleci go swoim przyjaciółkom.

Po kilku tygodniach użytkowania faktycznie zauważyłam wyrównanie koloru skóry i delikatne rozjaśnienie przebarwień. Serum jest na pewno warte uwagi. Ma lekką formułę i nie zauważyłam, aby mnie zapychał, a wręcz przeciwnie - miałam wrażenie ze koił skórę

- maaaja00

Po użyciu serum skóra nie błyszczała się, a wręcz przeciwnie - była mocno zmatowiona. Zauważyłam również widoczne zredukowanie niedoskonałości, a nowe wypryski nie pojawiały się. Serum stosowałam regularnie - rano i wieczorem. Widoczny był również efekt zdredukowania przebarwień po trądziku

- monikaa_c

DermoPure, Krem-fluid ochronny SPF 30 w ocenie Wizażanek

W jego składzie zastosowano formułę z Dekanediolem, która zapobiega niedoskonałościom skóry. Ten krem-fluid ochronny także koi podrażnienia skóry, zapewnia długotrwały efekt matujący, a dzięki zawartości filtru SPF 30 chroni przed ciemnieniem przebarwień po trądziku spowodowanych promieniami UVA i UVB oraz zapobiega ich powstawaniu. Co o nim sądzą Wizażanki?

mat. prasowe

DermoPure Krem-fluid ochronny SPF 30 spełnił oczekiwania 91% Wizażanek!

Aż 99% respondentek potwierdziło, że zapewnia efekt matujący na twarzy.

96% Recenzentek przyznało również, że chroni przed ciemnieniem przebarwień po trądziku, a z kolei 91% pań stwierdziło, że zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

Czy ten kosmetyk także koi podrażnioną skórę? Potwierdziło to 9 na 10 Recenzentek. Tyle samo pań stwierdziło też, że poleci go swoim przyjaciółkom. Z kolei 8 na 10 Wizażanek sięgnie po niego ponownie.

Rzadko zdarza się, żeby krem przeciwsłoneczny był matujący. Tak jest natomiast w tym przypadku. Produkt jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie wyświeca się w ciągu dnia, nie roluje. Jedna pompka to ilość jaką stosuję na całą twarz. Produkt dobrze nawilżał moją skórę i co najważniejsze - nie zapchał

- pokrecona000

Lekka struktura kremu nie obciąża skóry i nie zapycha porów. Ma działanie matujące. Skóra po zastosowaniu nie świeci się, pozostaje efekt matowej skóry. Redukuje trądzik, a zmiany pozostałe po nim znacznie pojaśniały

- enatachud

Jak Recenzenteki oceniają DermoPure, Żel oczyszczający do twarzy i ciała?

Ten kosmetyk skutecznie i delikatnie oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum, nie zatyka porów, a przy tym jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i ze skłonnością do trądziku. Czy w teście zostało to potwierdzone?

mat. prasowe

WSZYSTKIE Wizażanki przyznały, że skutecznie oczyszcza skórę! Z kolei 99% Recenzentek zauważyło, że równie skutecznie usuwa makijaż.

A czy jest on odpowiedni dla posiadaczek skóry wrażliwej? 93% respondentek przyznało, że tak.

Nie dziwi zatem fakt, że 95% respondentek ponownie sięgnie po DermoPure, żel oczyszczający do twarzy i ciała oraz poleci go swoim przyjaciółkom.

Kosmetyk świetnie oczyszcza cerę z makijażu i zanieczyszczeń. Nie szczypie w oczy, nie powoduje ściągnięcia. Robi dokładnie to, co obiecuje producent

- holaholazzz

Jest bardzo delikatny - skóra podczas mycia nie szczypie, a po umyciu nie zaobserwowałam nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Kosmetyk pozostawia cerę czystą, świeżą, ukojoną, gotową na kolejne etapy pielęgnacji - spełnia więc zupełnie wszystkie moje wymagania względem produktu myjącego do twarzy

- VOLODINA.

Eucerin, DermoPure - czy ta linia przypadła do gustu Wizażankom?

Recenzentki stwierdziły, że chętnie sięgną po ten zestaw ponownie, co potwierdziło 92% pań. Z kolei 91% Wizażanek poleci go swoim przyjaciółkom.

Zestaw absolutnie świetny zarówno dla mojej dojrzałej cery, ale z ogromną tendencją do niedoskonałości, jak i dla mojej nastoletniej córki z typowym trądzikiem młodzieńczym. Oczyszcza, łagodzi, ogranicza powstawanie wyprysków - mejega.
Jestem w lekkim szoku jak po stosowaniu zestawu kosmetyków DermoPure od Eucerin moja skóra ma ujednolicony koloryt. Wiele przebarwień zniknęło. W dodatku skóra jest oczyszczona i ilość zaskórników zdecydowanie zmalała - IveTTa963.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 95 kobiet w okresie luty - marzec 2023 r.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama