Bez ładnie podkreślonych brwi czuję, ze makijaż jest niepełny. Nie zawsze mam czas na profesjonalne zabiegi u kosmetyczki, dlatego wybieram domowe metody. Jak dotąd sprawdzały się z marnym skutkiem. Od kiedy mam ten pisak, nie muszę już odwiedzać ulubionego salonu. Wodoodporny kosmetyk załatwia sprawę i nie muszę się już martwić, ze wszystko spłynie cienką strużką po twarzy.

Reklama

Precyzyjny wodoodporny cień i pisak do brwi Christian Laurent - działanie i właściwości

Wodoodporny cień i pisak Christian Laurent to moje cudeńko, które mam zawsze w kosmetyczce. Idealnie dopasował się do koloru moich brwi i podkreśla ich urodę. Konsystencja nie spływa i pozwala na małe poprawki w trakcie aplikacji. Możemy nim wypełniać drobne włoski tam, gdzie mamy prześwity.

Dodatkowo cień reguluje i wypełnia łuki. Lubię go za jego naturalne wykończenie, które nie powoduje efektu "groźnej" miny. Pisak jest precyzyjny, a cień bardzo kremowy. Zarówno przy wysokiej wilgotności, jak i podczas zabaw nad wodą możemy mieć pewność, że nie spłynie po policzku.

Projekt bez nazwy(571)

Składniki aktywne:

  • Mika - pozwala na uwydatnienie koloru oraz w pielęgnacji twarzy idealnie maskuje przebarwienia słoneczne.

Sprawdź także: Moja 63-letnia mama jest wierna temu różowi od dekady. Odejmuje 15 lat

Zobacz także

Jak uwydatnić linię brwi w makijażu? Technika korektora

Mam dość gęste, ale nieregularne brwi. Uwielbiają żyć swoim życiem i niestety wyrastają poniżej górnej linii. Regulacja to podstawa, aby móc wydobyć z nich perfekcyjną i bardzo ładną kreskę. Dodatkowo chcę je wypełnić kolorem w przestrzeniach, gdzie widzę delikatne dziurki.

Jak uwydatnić czystą linię brwi? Moim trikiem jest poprowadzenie miękkiego korektora w odcieniu jaśniejszym niż nasza powieka. Idealna linia, roztarta potem za pomocą gąbeczki czy opuszka palca, pozwala na uzyskanie niebanalnego efektu. Wypróbujcie przy kolejnym makijażu.

Dodatkowo warto zaostrzyć końcówkę korektora, aby mieć możliwość wypełnienia dolnej części brwi idealną kreską. Przy rozcieraniu będziecie mieć podobną grubość, a wszystko będzie perfekcyjnie dograne.

Reklama

Jeżeli chcecie podkreślić młodsze spojrzenie, wypróbujcie te tusze do rzęs, które są naszymi perełkami:

Reklama
Reklama
Reklama