Wejdź
Kuracja intymna Venus
Pielęgnacja

Hipoalergiczne emulsje i żele do higieny intymnej Venus

Delikatna, skuteczna i dopasowana do indywidualnych kobiecych potrzeb – taka jest właśnie nowa seria hipoalergicznych żeli i emulsji do higieny intymnej Venus! Wybierz jeden z czterech wariantów kuracji intymnej: active, healing, special care lub mama care i przekonaj się, że wystarczy naprawdę niewiele, aby kompleksowo zadbać o swoją kobiecość!
Magdalena Borucińska
grudzień 02, 2014

Kuracja intymna Venus

Hipoalergiczne emulsje  i żele do higieny intymnej Venus dostępne są w 4 rodzajach:

  • Kuracja intymna active – dla kobiet aktywnych
  • Kuracja intymna healing - dla kobiet z problemami dróg moczowych
  • Kuracja intymna special care - dla kobiet z problemami ginekologicznymi
  • Kuracja intymna mama care - dla kobiet w ciąży i po porodzie

Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej Venus - cena: 6zł

Komentarze
Fotolia, materiały PR
Pielęgnacja Konkurs Cleanic: Spakuj świeżość do torebki i wygraj wyjątkowe nagrody!
Każda z Nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak cenne jest miejsce w kobiecej torebce. Tym bardziej, że wszystko co się w niej znajduje jest nam oczywiście „niezbędne”! Dlatego tak bardzo cenimy sobie wygodne produkty kosmetyczne, które zajmują niewiele przestrzeni.
Materiał partnera
sierpień 22, 2016

Weekendowy wypad za miasto, podróż w nieznane czy też długi dzień w pracy. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujesz, pragniesz czuć się komfortowo i… świeżo! Cleanic doskonale zdaje sobie z tego sprawę oraz wie, jak ważna jest w tym przypadku higiena miejsc intymnych. Dlatego też najnowsza propozycja marki to 4 warianty nawilżanych chusteczek: Super Comfort , Extra Fresh , Sensitive Care  oraz Plus . Kobiece, przyjemne zapachy i ulepszone receptury oparte na kwasie mlekowym to tylko nieliczne z zalet, niezwykle delikatnych i skutecznie oczyszczających chusteczek Cleanic przeznaczonych do higieny intymnej. Weź udział w naszym konkursie! Masz szanse zdobyć pakiety niezwykle praktycznych produktów od marki Cleanic. W każdym z nich znajdziesz nie tylko nowości do higieny intymnej, ale również c husteczki odświeżające do rąk i ciała, chłodzące czy perfumowane dla wielbicielek kwiatowo-owocowej świeżości. Jest więc o co powalczyć! KONKURS Spakuj świeżość do torebki i wygraj wspaniałe nagrody! 1. Wykonaj zadanie konkursowe i w kilku zdaniach opisz, gdzie byś się wybrała:  Chusteczki nawilżane do higieny intymnej Cleanic sprawiają, że czujesz się świeżo i komfortowo w każdej sytuacji. Wygrywasz zestaw Cleanic, pakujesz torebkę i wyruszasz na/do….. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.  3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY Nagroda główna Modna torba  w marynarskim stylu wypełniona produktami marki Cleanic Nagrody dodatkowe 15 x zestaw produktów marki Cleanic Nowe receptury, skuteczność działania Ulepszone chusteczki do higieny intymnej Cleanic są dostępne w poręcznych i dyskretnych opakowaniach o niezwykle kobiecej szacie graficznej. W serii znajdziemy opakowania zawierające 20 chusteczek Cleanic, jak również mniejsze formaty wariantów: Super...

Przeczytaj

Nasze akcje