Wejdź
szczoteczka do twarzy
materiały PR
Pielęgnacja

HIT! Szczoteczka do twarzy

Po kosmetykach, ściereczkach muślinowych, metodzie OCM przyszedł czas na rewolucję w podejściu do oczyszczania skóry. To elektryczne szczoteczki do twarzy, które potrzebują tylko 1 minutę, by skóra była idealnie czysta.
Magdalena Borucińska
wrzesień 19, 2014
szczoteczka do twarzy

Pierwsza na naszym rynku była kultowa i uwielbiana w Stanach soniczna szczoteczka oczyszczająca Clarisonic. Używają jej wszyscy – Kate Moss, Oprah, Gwyneth Paltrow, Courtney Cos, a nawet Tom Ford i Justin Timberlake. Po niej do Polski weszły inne szczoteczki, a najnowsza z nich, Sonic System Purifying Cleansing Brush marki Clinique weszła do sprzedaży w tym miesiącu.

Na czym polega ich fenomen?

Dokładnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, delikatnie złuszczają i pobudzają mikrokrążenie. Są skuteczniejsze niż tradycyjne środki do demakijażu i oczyszczania.  Tak przygotowana skóra lepiej wchłania składniki aktywne z kremów i serum.

Testujemy inteligentną szczoteczkę FOREO LUNA 3! Zobacz, jak wypadła w naszym teście!

Jak często stosować szczoteczkę do twarzy?

- Polecam stosować szczoteczkę wieczorem, żeby usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia i sebum, które nagromadziły się na skórze w ciągu dnia. To świetny sposób na przygotowanie skóry do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków pielęgnacyjnych, które nakładamy na noc. Gdy skóra przyzwyczai się do tego sposobu oczyszczania, możesz używać szczoteczki dwa razy dziennie – rano i wieczorem – tłumaczy Janet Pardo, dyrektor ds. rozwoju produktów marki Clinique.

Jak używać szczoteczki do twarzy?

Oczyszczenie całej twarzy zajmie ci tylko 1 minutę! Ten produkt jest idealny do grubej, zanieczyszczonej i mocno przetłuszczającej się skóry. Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę albo dopiero zaczynasz przygodę ze szczoteczką możesz włączyć ją tylko na 30 sekund. Nie przesadzaj z nadmiernym oczyszczaniem, bo tylko podrażnisz skórę. Jeśli masz Clarisonica możesz wybrać różne końcówki – od tej dla delikatnej, wrażliwej skóry po głęboko oczyszczającą pory, a nawet szczoteczkę w większym rozmiarze, która jest idealna do oczyszczania skóry ciała.

szczoteczki do twarzy

Szczoteczka do twarzy: Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique, 559zł; Silk`n Sonic Clean, 140zł; Szczoteczka do twarzy Skinvigorate Mary Kay, 279zł; Szczoteczka do mycia twarzy VisaPure Philips, 679zl; Szczoteczka Mia2 Clarisonic, 625zł

Jak najbardziej lubicie oczyszczać skórę twarzy?

Zobacz również: TOP 6: Najlepsze kosmetyki do oczyszczania twarzy.

Komentarze
szczoteczka do twarzy Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique
Pielęgnacja Szczoteczka do twarzy Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique
Przedstawiamy nową, soniczną szczoteczkę do oczyszczania twarzy Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush – innowacyjne połączenie dermatologicznej wiedzy i szwajcarskiej technologii, dzięki któremu skóra dozna prawdziwej przemiany.
Magdalena Borucińska
wrzesień 16, 2014

Zaprojektowana, jako dopełnienie przełomowego w swojej skuteczności Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki, szczoteczka do twarzy Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique działa wyjątkowo delikatnie, wyznaczając nową jakość oczyszczania skóry. Efekt? Skóra zdrowsza i dokładniej oczyszczona niż kiedykolwiek wcześniej; błyskawicznie wygładzona, promienna cera i oczyszczone pory. Bladozielona, zaokrąglona końcówka składa się z twardszego, krótszego włosia umożliwiającego większą wygodę i skuteczność oczyszczania strefy T W głównej części szczoteczki znajduje się bardziej miękkie, białe włosie , przeznaczone do oczyszczania rozleglejszych obszarów twarzy o delikatniejszej skórze i mniejszej gęstości rozmieszczenia gruczołów łojowych Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique – 559zł zestaw szczotka + mydło Facial Soap - 648zł

Przeczytaj

Nasze akcje