Dobry antyperspirant to prawdziwy skarb o każdej porze roku, ale latem szczególnie trudno się bez niego obyć. Oczekujemy od niego nie tylko skutecznej ochrony. Powinien też pięknie pachnieć, nawilżać skórę i nie pozostawiać plam na ubraniach. Czy istnieje produkt, który odpowiada na te potrzeby?

Reklama

Sprawdziły to Wizażanki, które miały okazję przetestować nowości od Garnier – antyperspiranty z linii Hyaluronic Care 72h: w sprayu oraz roll-on. Produkty przeznaczone są do każdego typu skóry, także wrażliwej. Zawierają naturalne składniki, takie jak kwas hialuronowy oraz wydobywany ze skał wulkanicznych opatentowany Mineralite. Ich opakowania nadają się do recyklingu. Jak wypadły w teście?

Mat. prasowe

Antyperspiranty Hyaluronic Care 72h – wyniki testu

Produkty spełniły oczekiwania aż 98% Wizażanek!

95% z nich uważa, że zapewniają długotrwałą ochronę przed potem.

Niemal tyle samo przyznało, że nawilżają skórę.

98% Recenzentek nie ma wątpliwości, że zapewniają długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Wszystkie użytkowniczki Wizaz.pl potwierdziły, że nie podrażniają skóry.

Mat. prasowe

Recenzentki polecą produkty Garnier swojej przyjaciółce!

Taką odpowiedź podało aż 90% dziewczyn.

87% użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkty Garnier.

Niemal tylko samo uważa, że to jedne z najskuteczniejszych antyperspirantów jakie stosowały.

Nasze Recenzentki podzieliły się też swoimi odczuciami na temat stosowania antyperspirantów Hyaluronic Care 72h: w sprayu i roll-on.

Jedne z lepszych antyperspirantów! Spełniają swoją rolę, a do tego pachną NIEZIEMSKO! – Andzi00_.
Pięknie pachną, nie podrażniają, wręcz pielęgnują, co jest istotne szczególnie latem, gdy skóra poci się bardziej niż zwykle – Julia123456727.
Antyperspiranty zachwyciły mnie przede wszystkim swoim zapachem i działaniem. Cały czas odczuwałam świeżość i mocne nawilżenie. Plusem była też łatwość umycia okolic, na które stosowałam antyperspirant, gdyż nie zapychał porów – Aneta1978Aneta.
Uwielbiam antyperspiranty Garniera. Nowa wersja skradła moje serce. Dodatkowo pożegnałam się z problemem przesuszonych pach. Nic nie szczypie po depilacji, a zapach utrzymuje się cały dzień – KocieDropsy.
Zawsze po goleniu miałam podrażnione pachy, a odkąd stosuje ten antyperspirant, podrażnień nie ma. Do tego ten przyjemny świeży zapach, uwielbiam go i nie zamienię już na żaden inny! Zdecydowanie mój hit! – martiiinka222.

Antyperspiranty Hyaluronic Care 72h Garnier są szeroko dostępne. Znajdziecie je m.in. w drogeriach Natura, Hebe i Rossmann.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 100 kobiet w czerwcu 2022 r.

Reklama

Artykuł powstał z udziałem marki Garnier

Reklama
Reklama
Reklama