Wejdź
Pielęgnacja

Jest jak modelujący gorset dla skóry szyi! Użytkowniczki Wizaz.pl oceniły linię Vichy Neovadiol

Wizażanki wypróbowały kosmetyki z linii Neovadiol od Vichy, do których dołączyła nowość przeznaczona do pielęgnacji szyi i twarzy. Takiego produktu jeszcze nie było!
Materiał partnera
grudzień 16, 2019

Zmiany nastroju, uderzenia gorąca i bezsenność to tylko niektóre z objawów menopauzy, pojawiającej się w przypadku większości z nas między 45. a 55. rokiem życia. W tym czasie, w wyniku znacznego spadku produkcji hormonu DHEA, tzw. hormonu  młodości, często zmniejsza się elastyczność i gęstość skóry. Dotyczy to przede wszystkim skóry szyi, która jest cieńsza, przez co szybciej zauważymy na niej oznaki starzenia. 

Dlatego bardzo ważne jest, by w trakcie menopauzy zmienić dotychczas stosowane kosmetyki pielęgnacyjne na produkty o formule bogatej w składniki aktywne, dopasowane specjalnie do skóry dojrzałej. Wśród tych polecanych przez użytkowniczki Wizaz.pl jest m.in. Neovadiol Phytosculpt. To pierwszy krem od Vichy do pielęgnacji szyi i twarzy w okresie menopauzy. Oprócz zawierającej 15 cennych minerałów Wody Termalnej Vichy, zawiera fitosterol pochodzenia naturalnego oraz Kompleks Uzupełniający (Pro-Xylane i kwas hialuronowy), dzięki czemu ujędrnia skórę i remodeluje kontur twarzy.

Kosmetyk ma już 232 recenzji w KWC, a jego średnia wynosi aż 4,7 na 5 gwiazdek! A jak wypadł w teście Wizażanek?

Neovadiol Phytosculpt od Vichy – wyniki testu

Aż 99% Wizażanek potwierdziło, że krem wzmacnia i napina skórę szyi.

9 na 10 Recenzentek uważa, że dzięki kosmetykowi skóra szyi staje się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne.

Dodatkowo, według aż 91% kobiet, testowany produkt sprawia, że kontur twarzy jest wyrazistszy.

Neovadiol Phytosculpt to hit użytkowniczek Wizaz.pl! Większość z nich – 7 na 10 – oceniła, że efekty stosowania kremu są widoczne już po pierwszym użyciu!

Cudowny krem, nie tylko przyjemnie pachnie, ale jest poręczny i przede wszystkim bardzo skuteczny. Po paru tygodniach stosowania moja skóra wygląda dużo lepiej, jest gładsza, gęstsza, milsza w dotyku (...) – AnetaL13.

Krem naprawdę bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania. Skóra jest odczuwalnie nawilżona. Już po pierwszym użyciu odnosiłam wrażenie napięcia i ujędrnienia. Jest też bardzo wydajny – martiarella.

Już w pierwszym dniu stosowania kremu Neovadiol Phytosculpt zauważyłam, że zmarszczki na szyi i twarzy zmniejszyły się. Skóra szyi stała się bardziej jędrna i napięta. Jestem pozytywnie zaskoczona (...) – Sersza.

Vichy Neovadiol – opinie Wizażanek

Recenzentki miały możliwość wypróbowania także jednego z trzech kremów na dzień z linii Neovadiol: kremu Kompleks Uzupełniający (dla kobiet ze skórą normalną i mieszaną, w trakcie menopauzy), kremu Magistral (dla kobiet po menopauzie) oraz kremu Rose Platinium (dla skóry dojrzałej).

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl twierdzi, że za sprawą kosmetyku skóra jest odżywiona, widocznie gęstsza oraz bardziej elastyczna i sprężysta. Niemal tyle samo Wizażanek doceniło jego działanie na zmarszczki – zdaniem aż 89% z nich powoduje, że stają się mniej widoczne.

9 na 10 kobiet uznało, że po testowaniu kosmetyku ich skóra stała się widocznie gęstsza, a aż 100% – że jest bardziej nawilżona i miękka oraz zniknęło uczucie ściągnięcia.

9 na 10 Wizażanek przyznało, że skóra odzyskuje dzięki niemu blask i  witalność.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 221 kobiet w dniach 20.09-05.11.2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Vichy.

fot. mat. prasowe

Komentarze

Nasze akcje