serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
materiały PR
Pielęgnacja

Klub Recenzentki System Biała Perła

Sprawdź, czy zakwalifikowałaś się do testu!

Białe zęby w 20 minut? Ten domowy sposób naprawdę działa!

Klub Recenzentki

System

Marzysz o pięknym, olśniewającym uśmiechu?
Poznaj System 5 dni – najnowszy produkt z serii Biała Perła do wybielania zębów w warunkach domowych.
Wypełnij ankietę i przetestuj 1 z 50 zestawów Biała Perła!

Biorę udział

Stomatologiczna

jakość wybielania

Piękne, białe zęby możesz uzyskać nie tylko w gabinecie stomatologicznym. System 5 dni jest najnowszym kosmetykiem z serii Biała Perła do profesjonalnej, intensywnej kuracji wybielenia zdrowych zębów w warunkach domowych.

Ten unikatowy produkt zawiera składniki odpowiadające nie tylko za usuwanie powierzchniowych zanieczyszczeń ze szkliwa, ale również za oksydacyjne oczyszczenie głębokich przebarwień.
Indywidualnie formowane nakładki zapewniają równomierny kontakt zębów z żelem zawierającym składniki aktywnie wybielające, co zwiększa skuteczność działania produktu.

Krótka kuracja,

długotrwały efekt

Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel.

Dzięki unikalnej formule System 5 dni pozwala wybielić zęby aż do 8 odcieni podczas krótkiej kuracji – widoczne efekty zwykle pojawiają się już po 5 dniach!

Ankieta

zgłoszeniowa

Weź udział w teście profesjonalnej kuracji wybielenia
zdrowych zębów serii Biała Perła! 1 z 50 rewolucyjnych
zestawów wybielających czeka na Ciebie!

 

Lista Laureatów- Dominika Z., Pleśna
- Iwona K., Racibórz
- Aneta F., Warszawa
- Maria K., Lubliniec
- Mariola N., Staszów
- Daria K., Opole
- Monika R., Zabrze
- Ewelina K., Zawiercie
- Monika D., Kalisz
- Magdalena K., Łódź
- Ewelina A., Ulanów
- Sylwia K., Sieradz
- Justyna Ł., Zagórz
- Michalina M., Warszawa
- Agnieszka P., Wiśniowa
- Katarzyna C., Białystok
- Marlena S., Legnica
- Dominika S., Gorzyce
- Izabela C., Ruda Śląska
- Justyna M., Staszów
- Marta B., Rzeszów
- Anna B., Kraków
- Katarzyna M., Ryki
- Marta B., Kraków
- Barbara T., Wrocław
- Karolina W., Baczyna
- Paulina T., Łapanów
- Monika S., Wizna
- Katarzyna P., Nowa Ruda
- Małgorzata S., Wrocław
- Klaudia B., Piotrków Trybunalski
- Katarzyna B., Siedlce
- Jadwiga W., Pyskowice
- Aleksandra H., Wrocław
- Ewa F., Elbląg
- Katarzyna B., Bytom
- Agnieszka S., Kańczuga
- Magdalena S., Jarocin
- Emilia B., Miłki
- Patrycja P., Skaryszew
- Katarzyna B., Paradyż
- Joanna W., Stawiguda
- Agata R., Łódź
- Barbara G., Zabrze
- Karolina J., Nowa Sól
- Dominika S., Białystok
- Monika S., Kraków
- Alicja C., Łódź
- Katarzyna K., Krasocin
- Monika K., Iwierzyce

 

materiały PR
Newsy
Poznaj wyniki testu - jak wybiela Biała Perła?
Wybrane Wizażanki przetestowały i oceniły nowy produkt do wybielania zębów - System 5 Dni Biała Perła. Czy produkt olśnił nasze użytkowniczki? Poznaj ich opinię!

System 5 dni Biała Perła to produkt przeznaczony do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej zdrowe zęby w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel. Działanie składników produktu sprzyja również reminarelizacji szkliwa i zapewnieniu właściwej higieny jamy ustnej. Co na to Wizażanki? Aż 74%* użytkowniczek biorących udział w teście jest zadowolonych z kuracji Systemem 5 Dni. Dziewczyny deklarują, że będą chętnie wracać do produktu w razie potrzeby. Co druga testerka uważa, że zastosowanie w kuracji nakładek termokurczliwych to dobre rozwiązanie, które pozwala na indywidualne dopasowanie nakładek do uzębienia, a przez to lepszy kontakt z produktem do wybielania. Jak Wizażanki oceniły działanie produktu? Zapytane o ocenę efektów wybielenia swoich zębów po kuracji Systemem 5 dni, 57%* testerek wskazało, że ich zęby zostały wybielone o 1-3 odcieni, a 39%* - aż o 4-6 odcieni.  Jako najistotniejszą cechę kuracji Systemem 5 dni, 42%* dziewczyn wskazało widoczny efekt, który może być alternatywą dla kuracji w gabinecie dentystycznym. Prawie tyle samo – 41%* - wymieniło wygodę i łatwość użycia Systemu 5 dni w warunkach domowych. Pozostałe testerki za najważniejszą cechę produktu uznały fakt, iż System 5 dni Biała Perła nie niszczy szkliwa zębów. System 5 Dni Biała Perła przypadł go gustu naszym użytkowniczkom. Aż 93%* testerek deklaruje, że  efekty kuracji zachęciły je do zastosowania innych produktów z serii Biała Perła. 90%* dziewczyn poleciłoby kurację Systemem 5 Dni swoim znajomym. www.bialaperla.com.pl materiał sponsorowany

kobieta z książką
Fotolia, materiały PR
Styl życia
WYNIKI KONKURSU Wybierz książkę, którą chcesz wygrać
Mamy dla Was kobiece książki, idealne na długie wieczory. Same zdecydujcie, którą z nich chcecie wygrać! Łącznie rozdamy 25 egzemplarzy!

Wybierz książkę i weź udział w konkursie! Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym, wybierz książkę, którą chcesz wygrać i uzasadnij dlaczego właśnie ten tytuł Cię zainteresował. Wystarczy z uwagą śledzić naszą stronę główną lub zajrzeć do działów: Makijaż, Fryzury, Moda, Pielęgnacja, Fitness, Kobieta, gdzie bez trudu znajdziecie odpowiedzi na 5 z 6 pytań. Pozostaje tylko uzasadnić wybór książki i czekać na wyniki. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2016 roku (niedziela). Nagrodzimy zgłoszenia z poprawnymi odpowiedziami na pytania zamknięte oraz najciekawszym uzasadnieniem na pytanie otwarte! Powodzenia! Lista laureatów: Książkę Kilka godzin do szczęścia (Roma J. Fiszer) otrzymują: Martyna K., Częstochowa Alicja O., Golub-Dobrzyń Mariola W., Molna Martyna K., Dąbrowa Białostocka Diana G., Chęciny Książkę Szukaj mnie (Wojciech Zawioła) otrzymują: Agata B., Warszawa Barbara B., Opole Karolina Sz., Kraków Klara M., Łódź Grażyna R., Żarnowiec Książkę Wszystkie barwy słońca (Joanna Wieczorek-Dieng) otrzymują: Monika R., Skierniewice Katarzyna M., Białystok Agnieszka W., Inowrocław Grażyna K., Szczecin Iwona Ś., Łuków Książkę Z pamiętnika masażysty, czyli nic, co ludzkie, nie jest mi (już) obce (Agnieszka Dydycz) otrzymują: Marta G., Ostrów Wielkopolski Agnieszka J., Kraków Klaudia W., Siewierz Oliwia P., Chodzież Alicja B., Olsztyn Książkę Z pamiętnika samotnej wróżki (Ewa Zdunek) otrzymują: Beata Ch., Suwałki Beata K.-G., Bełchatów Karolina L., Szczytno Dominika K., Pielgrzymowice Aleksandra W., Mysłowice

balsamy przedłużające opaleniznę
mat. prasowe
Pielęgnacja
Klub Recenzentki System Biała Perła2
Dołącz do Klubu Recenzentki i przetestuj nowość - System Biała Perła 5 dni!

#content .content_inner { background: url(http://imgx.wizaz.pl/akcje/biala-perla/klub-recenzentki/images/badge.png) 100% 170px no-repeat; } .article_content .a_intro { top: 20px; } .article_content .a_intro p b { font-size: 16px; } Strona główna Produkty Regulamin Poznaj System 5 dni Nowoczesna kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych. Pełna kuracja wybielająca Intensywne wybielanie do 8 odcieni Krótka kuracja- już od 5 dni Stomatologiczna jakość wybielania Nowoczesna formuła – oksydacyjne wybielania głębokich przebarwień Długotrwały efekt Skuteczność i bezpieczeństwo testowane klinicznie   System 5 dni jest produktem przeznaczonym do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej zdrowe zęby w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel. Działanie składników produktu sprzyja również reminarelizacja szkliwa i zapewnieniu właściwej higieny jamy ustnej. System 5 dni jest bezpieczny dla dziąseł. Opakowanie wystarcza na przeprowadzenie jednej pełnej kuracji wybielania zębów przez 5-14 dni. W tym okresie zaleca się stosowanie nakładek wypełnionych żelem System 5 dni dwa razy dziennie po 20 min. Widoczne efekty zwykle pojawiają się już po 5 dniach. Określenie czasu trwania kuracji oraz intensywności dziennego stosowania zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika. Zestaw zawiera   Aplikatory (3 szt.) – wykonane z materiału termoplastycznego, które po uformowaniu zapewniają dopasowanie do indywidualnego kształtu uzębienia, a przez to zapewniają optymalny kontakt żelu wybielającego z wybielana...

Dzbanek aquaphor
mat. prasowe
Styl życia
Dostęp do krystalicznie czystej wody zawsze i wszędzie – ten dzbanek to idealny prezent nie tylko dla podróżnika
Lockdown, izolacja i strach przed podróżowaniem nie będzie trwał wiecznie. Wreszcie wyruszymy w nieznane, żeby znów zwiedzać nowe miejsca. Jak tam będzie? Tego nie wiemy. Ale w każdym miejscu zechcemy czuć się bezpiecznie i mieć dostęp do czystej wody.

A gdyby tak zawsze mieć pod ręką swój własny, mobilny system uzdatniania wody? Taką podręczną stację filtrującą, którą można ze sobą zabrać w każdą podróż? Nie ma przeszkód. Taki właśnie jest J Shmidt 500 marki AQUAPHOR . To nie jest zwyczajny dzbanek filtrujący, ale profesjonalne urządzenie, które zawsze i wszędzie zapewni nam dostęp do krystalicznie czystej wody.  Sercem urządzenia jest wkład filtrujący, Jedyny taki na rynku. To właśnie dzięki niemu używając dzbanka J Shmidt 500 za każdym razem uzyskujemy wodę tak czystą, jak z najwyższej klasy systemu filtracji podzlewowej. Filtr wyposażony jest w membranę kapilarną pokrytą drobniutkimi porami, przez które nic szkodliwego się nie przeciśnie. Mamy tu do czynienia z filtracją cząstek do 800 razy mniejszych niż średnica ludzkiego włosa. Dlatego właśnie ten dzbanek usuwa z wody nie tylko wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne, chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne, ale także bakterie.  Wystarczy wcisnąć przycisk Start. Filtrowanie trwa zaledwie chwilę, więc na efekt nie musimy czekać. Litr krystalicznie czystej wody otrzymujemy w zaledwie minutę. Cały system napędza specjalna pompa. Jej akumulator wystarczy naładować za pomocą standardowej ładowarki z wtyczką USB. Urządzenie pracuje wydajnie, a pojemność akumulatora wystarcza na długo, więc z dzbanka możemy korzystać gdziekolwiek jesteśmy, nawet w kompletnej dziczy i z dala od źródeł prądu. Wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o konieczności wymiany wkładu filtrującego i informuje o stanie akumulatora oraz statusie urządzenia. Zawsze wiec mamy poczucie kontroli i bezpieczeństwa.  Co jeszcze sprawia, że J Shmidt 500 to wytrawny podróżnik? Ten dzbanek został wykonany z bezpiecznego tritanu (BPA free). Jest odporny na uszkodzenia i na stłuczenie. Nie...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost