iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
balsamy przedłużające opaleniznę
mat. prasowe
Pielęgnacja

Klub Recenzentki System Biała Perła2

Dołącz do Klubu Recenzentki i przetestuj nowość - System Biała Perła 5 dni!

Poznaj

System 5 dni

Nowoczesna kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych.

 • Pełna kuracja wybielająca
 • Intensywne wybielanie do 8 odcieni
 • Krótka kuracja- już od 5 dni
 • Stomatologiczna jakość wybielania
 • Nowoczesna formuła
  – oksydacyjne wybielania
  głębokich przebarwień
 • Długotrwały efekt
 • Skuteczność
  i bezpieczeństwo
  testowane klinicznie

 

System 5 dni

jest produktem przeznaczonym do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej zdrowe zęby w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel. Działanie składników produktu sprzyja również reminarelizacja szkliwa i zapewnieniu właściwej higieny jamy ustnej. System 5 dni jest bezpieczny dla dziąseł.

Opakowanie wystarcza na przeprowadzenie jednej pełnej kuracji wybielania zębów przez 5-14 dni. W tym okresie zaleca się stosowanie nakładek wypełnionych żelem System 5 dni dwa razy dziennie po 20 min.

Widoczne efekty zwykle pojawiają się już po 5 dniach. Określenie czasu trwania kuracji oraz intensywności dziennego stosowania zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika.

Zestaw zawiera

 

 • Aplikatory (3 szt.) – wykonane z materiału termoplastycznego, które po uformowaniu zapewniają dopasowanie do indywidualnego kształtu uzębienia, a przez to zapewniają optymalny kontakt żelu wybielającego z wybielana powierzchnią zębów
 • Żel wybielający 65ml
 • Pasta do zębów wybielająca 50ml
 • Płyn do płukania ust 140ml
 • Etui do przechowywania aplikatorów
 • Wskaźnik bieli zębów do oceny kuracji „przed" i „po"
 • Instrukcję przeprowadzenia kuracji

 

Sposób użycia

Krok 1 - Formowanie aplikatorów

 • Zagotować wodę i odstawić na ok. 5 minut, by ostygła do temperatury ok 80°C.
 • Trzymając za uchwyt zanurzyć aplikator w gorącej wodzie na ok. 5 sekund.
 • Po wyjęciu z wody odczekać ok. 3 sekundy (by nieco ostygł) i umieścić aplikator na dolnych zębach.
 • Uformować aplikator dociskając go do zębów i dostosowując go do ich kształtu. Odłożyć na ok. 5 minut.
 • Utwardzony aplikator włożyć ponownie do ust i sprawdzić czy nie uciska lub nie jest zbyt długi. Uchwyt oraz wystające części należy odciąć nożyczkami. Powtórzyć czynności z drugim aplikatorem dla górnych zębów

 

Uwaga:
Zbyt długie trzymanie aplikatora w gorącej wodzie może spowodować jego uszkodzenie.
Formowanie jednego aplikatora można powtórzyć 1-3 razy.

Krok 2 - Kuracja wybielająca

 • Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej umyć zęby pastą dołączoną do zestawu.
 • Wycisnąć ok. 1ml (1 cm) Żelu WYBIELAJĄCEGO do aplikatora i równomiernie go rozprowadzić. Czynność powtórzyć dla drugiego aplikatora.
 • Nałożyć oba aplikatory wypełnione żelem na zęby. Nadmiar żelu wydostający się z aplikatorów wytrzeć za pomocą chusteczki.
 • Aplikatory pozostawić na zębach przez max. 20 minut.
 • Zdjąć aplikatory i przez ok. 30 sekund myć zęby szczoteczką z użyciem żelu pozostałego na zębach. Następnie dokładnie wypłukać jamę ustną i zęby wodą.

 

Sesję powtarzać 2 x dziennie przez 5-14 dni w zależności od indywidualnych potrzeb.
Maksymalna ilość aplikacji podczas jednej kuracji to 28.

Kuracja wybielająca System 5 dni przeznaczona jest dla zębów
zdrowych i naturalnych. Nie wybiela koron, mostów,
implantów czy plomb.

Uwagi
i przeciwskazania

Krok 2 - Kuracja wybielająca

 • Nie stosować u osób poniżej 14 r.ż.
 • Kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji produktem System 5 dni
 • Nie stosować przy chorobach, podrażnieniu, stanach zapalnych i krwawieniu dziąseł.
 • Nie stosować przy zapaleniach przyzębia i paradontozie.
 • Nie stosować w przypadku stwierdzonego uczulenia na którykolwiek ze składników produktu
 • W przypadku wystąpienia czasowego podrażnienia dziąseł podczas kuracji – zrobić przerwę i powrócić po ustąpieniu dolegliwości.
 • W przypadku połknięcia większej ilości żelu lub dostania się żelu do oczu skontaktować się z lekarzem
 • Nie stosować dłużej niż 20 minut podczas jednej sesji wybielającej i nie przekraczać maksymalnej liczby aplikacji (28) przypadającej na jedną kurację
 • Kolejną pełną kurację można odbyć nie wcześniej niż 6 miesięcy po zakończeniu poprzedniej pełnej kuracji produktem System 5 dni.

 

Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pielęgnacja
Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pędzelek wybielający zęby "Biała Perła Jutro impreza" naprawdę działa. Jedna z Wizażanek pisze, że dzięki niemu rozjaśniła zęby aż o trzy odcienie!

Biała Perła specjalizuje się w produkcji artykułów do wybielania zębów. Wiele osób wymienia właśnie tę markę, którą warto przetestować w pierwszej kolejności. Kuracja wybielająca  "Jutro impreza"  jest teraz dostępna w Rossmannie za 30,99 zł zamiast  39,99 zł . Z uwagi na efekty warto zrobić zapas! Kuracja wybielająca Biała Perła Jutro impreza przeceniona Różnica w cenie może i nie jest ogromna, ale za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można kupić  pastę wspomagającą proces wybielania . Promocja potrwa aż do końca marca, a zakupy można robić zarówno stacjonarnie, jak i online . Producent rekomenduje używanie kuracji w pędzelku  2-3 razy dziennie przez 2-4 dni . Proces wybielania jest oparty o dwufazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Aplikacja żelu jest szybka i łatwa. Picie i jedzenie jest zabronione przez 30 minut po nałożeniu preparatu. Bardzo ważne jest to, że działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. W opakowaniu znajdziecie: dwustronny pojemnik z żelami Aktywuj i Wybielaj, otwieracz, który ułatwia odsłonięcie zębów podczas nakładania żeli, instrukcję przeprowadzania kuracji. Zwróćcie uwagę, że opakowanie zmieniło się wizualnie - z tego po lewej, na to po prawej stronie: Opinie o kuracji wybielającej Biała Perła Jutro impreza Te paski zgromadziły w naszym KWC niewiele opinii, ale zdecydowana większość pozwala sądzić, że paski wybielające Jutro Impreza są godnym zaufania produktem . Jedna z użytkowniczek, NATALA5214 , zamieściła obszerną i bardzo pomocną recenzję, która rozwiewa wszelkie wątpliwości co do stosowania oraz efektów stosowania pasków . Już na samym początku podkreśla, że produkt służy do pozbycia się osadu i jeżeli ktoś ma z natury żółte czy ciemne szkliwo, to nie ma co się nastawiać na wielki efekt. Wizażanka...

COCO GLAM Whitening
mat. prasowe
Newsy
Ten zestaw wybielający zęby to hit na Instagramie! Wybiela zęby nawet o 9 tonów. Wizażanki: „Różnica jest widoczna gołym okiem”
COCO GLAM Whitening KIT to hit na Instagramie i KWC. Pierwsze efekty widać już po pierwszym użyciu produktu.

Białe zęby i uśmiech w hollywoodzkim stylu nigdy nie wychodzą z mody! Profesjonalne zabiegi wybielania zębów u stomatologów są jednak zazwyczaj sporym wydatkiem, a  dodatkowo w  obecnej sytuacji dostęp do gabinetów dentystycznych jest ograniczony. Okazało się jednak, że można wybielić zęby w bezpieczny i skuteczny sposób w swoim domu! Czytaj także:  Jaki produkt tak wybielił zęby? Znajdziesz go w kuchni Ostatnio hitem Instagrama stała się zestaw COCO GLAM Whitening KIT, który wybiela zęby nawet o 9 tonów! Jego cena regularna to 199 zł. Zestaw przetestowały także Wizażanki, które w większości zachwyciły się tym produktem i wystawiły mu bardzo pozytywne recenzje. Produkt ma na KWC ocenę 4,5/5 gwiazdek, a 72 proc. Wizażanek deklaruje, że kupi ponownie ten zestaw do wybielania zębów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez MICHALINA ŁUCZAK ♡ (@michalinaluczak_)           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🔝Kobieta z pasją (@do_laskowska) COCO GLAM Whitening KIT Zestaw wybielający COCO GLAM Whitening KIT powstał przy współpracy z ekspertami z zakresu stomatologii, dlatego jest w pełni bezpieczny i można stosować go samodzielnie w domu. Jak zapewnia producent, ze względu na brak nadtlenku wodoru w produkcie, zestaw...

System wybielający 10 dni Biała Perła
Pielęgnacja
Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!
System wybielający 10 dni to nowa propozycja z serii Biała Perła znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Nowa kuracja trwa 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli!

System wybielający 10 dni Biała Perła jest, więc całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. Formuła wybielająca preparatu oparta jest o wybielanie enzymatyczne (enzym – oksydaza glukozy), które polega na rozkładzie substancji organicznych występujących w postaci nalotu na zębach oraz przebarwień zawartych w szkliwie. Proces wybielania wspomaga nadtlenek karbamidu o stężeniu nie większym niż 0,1%. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła. 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie trzech żeli - inicjującego, aktywującego i wybielającego. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Stanowi również atrakcyjną finansowo alternatywę dla rozwiązań oferowanych w gabinetach stomatologicznych przy zachowaniu skuteczności metody. Produkt dostępny w aptekach. System wybielający 10 dni Biała Perła - cena: ok. 85zł

Test redakcji: Coco Glam Zestaw Smile
archiwum prywatne
Pielęgnacja
Test redakcji: Sprawdziłam, czy zestaw Coco Glam naprawdę wybiela zęby. Po kilku dniach wiem, że to działa!
Odkąd tylko pamiętam, nie byłam zadowolona z koloru moich zębów. Zawsze było im daleko do idealnej bieli. Z ciekawością więc przetestowałam zestaw Coco Glam. Zobaczcie, jak się sprawdził.

Na co dzień charakteryzuje mnie szeroki uśmiech i usta pomalowane na czerwono. Niestety te dwie cechy uwidaczniają moje zęby, które do tej pory miały żółtawy odcień. Nie mogę powiedzieć, że były bardzo ciemne, ale dla mnie nie były idealne. Sytuacji na pewno nie poprawia moje zamiłowanie do czarnej kawy i herbaty. Czasem sięgałam po pasty wybielające, ale nie przynosiły one jednak zadowalającego efektu. Zaprawiona w bojach o biały uśmiech, postanowiłam więc sprawdzić, czy zestaw Coco Glam Teeth Whitening Kit z lampą LED będzie dla mnie pomocny. Jak się sprawdził? Z czego się składa zestaw do wybielania zębów Coco Glam Teeth Whitening Kit? W zestawie Coco Glam, który można kupić m.in. w drogeriach Rossmann, czekała na mnie wodoodporna nakładka wybielająca LED wraz z końcówkami, które można dopasować do każdego ze smartphonów i 3 aplikatory w pisaku ze specjalnym żelem, który aplikuje się na nakładkę przed rozpoczęciem sesji wybielania.  Znalazłam tam również miarkę skali wybielania, dzięki czemu mogłam kontrolować, jak zmienia się kolor zębów. Mój wyjściowy kolor oscylował pomiędzy 5-6. Jak przebiega wybielanie zębów lampą LED od Coco Glam? Jak możemy przeczytać na stronie producenta, kuracja Coco Glam Teeth Whitening Kit jest bezbolesna i bezpieczna. Opracowano ją wspólnie z ekspertami dentystycznymi w Polsce. Co ważne, nie zawiera nadtlenku wodoru, dlatego jest łagodna dla zębów oraz dziąseł. Warto dodać, że marka ma na swoim koncie nagrodę "Orły Stomatologii 2020"! Producent zaleca, aby przed użyciem zestawu skonsultować się z dentystą. Tak też zrobiłam, ponieważ kiedyś miałam problem z nadwrażliwością zębów. Mój dentysta powiedział, że nie widzi przeszkód i...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury

Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!

Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja

Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury

Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie

Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure

Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 

Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja

Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?

Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure

Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja

Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?

Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja

Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia

Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report

Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure

Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury

Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure

Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure

Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja

Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC

Dominika Zabost