yope skin progress
Wyniki testu
Elancyl
Chcę testować
ziaja siemię lniane
Chcę testować
la-roche-posay-toleriane
Chcę testować
bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Laureaci
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Laureaci
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
balsamy przedłużające opaleniznę
mat. prasowe
Pielęgnacja

Klub Recenzentki System Biała Perła2

Dołącz do Klubu Recenzentki i przetestuj nowość - System Biała Perła 5 dni!

Poznaj

System 5 dni

Nowoczesna kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych.

 • Pełna kuracja wybielająca
 • Intensywne wybielanie do 8 odcieni
 • Krótka kuracja- już od 5 dni
 • Stomatologiczna jakość wybielania
 • Nowoczesna formuła
  – oksydacyjne wybielania
  głębokich przebarwień
 • Długotrwały efekt
 • Skuteczność
  i bezpieczeństwo
  testowane klinicznie

 

System 5 dni

jest produktem przeznaczonym do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej zdrowe zęby w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel. Działanie składników produktu sprzyja również reminarelizacja szkliwa i zapewnieniu właściwej higieny jamy ustnej. System 5 dni jest bezpieczny dla dziąseł.

Opakowanie wystarcza na przeprowadzenie jednej pełnej kuracji wybielania zębów przez 5-14 dni. W tym okresie zaleca się stosowanie nakładek wypełnionych żelem System 5 dni dwa razy dziennie po 20 min.

Widoczne efekty zwykle pojawiają się już po 5 dniach. Określenie czasu trwania kuracji oraz intensywności dziennego stosowania zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika.

Zestaw zawiera

 

 • Aplikatory (3 szt.) – wykonane z materiału termoplastycznego, które po uformowaniu zapewniają dopasowanie do indywidualnego kształtu uzębienia, a przez to zapewniają optymalny kontakt żelu wybielającego z wybielana powierzchnią zębów
 • Żel wybielający 65ml
 • Pasta do zębów wybielająca 50ml
 • Płyn do płukania ust 140ml
 • Etui do przechowywania aplikatorów
 • Wskaźnik bieli zębów do oceny kuracji „przed" i „po"
 • Instrukcję przeprowadzenia kuracji

 

Sposób użycia

Krok 1 - Formowanie aplikatorów

 • Zagotować wodę i odstawić na ok. 5 minut, by ostygła do temperatury ok 80°C.
 • Trzymając za uchwyt zanurzyć aplikator w gorącej wodzie na ok. 5 sekund.
 • Po wyjęciu z wody odczekać ok. 3 sekundy (by nieco ostygł) i umieścić aplikator na dolnych zębach.
 • Uformować aplikator dociskając go do zębów i dostosowując go do ich kształtu. Odłożyć na ok. 5 minut.
 • Utwardzony aplikator włożyć ponownie do ust i sprawdzić czy nie uciska lub nie jest zbyt długi. Uchwyt oraz wystające części należy odciąć nożyczkami. Powtórzyć czynności z drugim aplikatorem dla górnych zębów

 

Uwaga:
Zbyt długie trzymanie aplikatora w gorącej wodzie może spowodować jego uszkodzenie.
Formowanie jednego aplikatora można powtórzyć 1-3 razy.

Krok 2 - Kuracja wybielająca

 • Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej umyć zęby pastą dołączoną do zestawu.
 • Wycisnąć ok. 1ml (1 cm) Żelu WYBIELAJĄCEGO do aplikatora i równomiernie go rozprowadzić. Czynność powtórzyć dla drugiego aplikatora.
 • Nałożyć oba aplikatory wypełnione żelem na zęby. Nadmiar żelu wydostający się z aplikatorów wytrzeć za pomocą chusteczki.
 • Aplikatory pozostawić na zębach przez max. 20 minut.
 • Zdjąć aplikatory i przez ok. 30 sekund myć zęby szczoteczką z użyciem żelu pozostałego na zębach. Następnie dokładnie wypłukać jamę ustną i zęby wodą.

 

Sesję powtarzać 2 x dziennie przez 5-14 dni w zależności od indywidualnych potrzeb.
Maksymalna ilość aplikacji podczas jednej kuracji to 28.

Kuracja wybielająca System 5 dni przeznaczona jest dla zębów
zdrowych i naturalnych. Nie wybiela koron, mostów,
implantów czy plomb.

Uwagi
i przeciwskazania

Krok 2 - Kuracja wybielająca

 • Nie stosować u osób poniżej 14 r.ż.
 • Kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji produktem System 5 dni
 • Nie stosować przy chorobach, podrażnieniu, stanach zapalnych i krwawieniu dziąseł.
 • Nie stosować przy zapaleniach przyzębia i paradontozie.
 • Nie stosować w przypadku stwierdzonego uczulenia na którykolwiek ze składników produktu
 • W przypadku wystąpienia czasowego podrażnienia dziąseł podczas kuracji – zrobić przerwę i powrócić po ustąpieniu dolegliwości.
 • W przypadku połknięcia większej ilości żelu lub dostania się żelu do oczu skontaktować się z lekarzem
 • Nie stosować dłużej niż 20 minut podczas jednej sesji wybielającej i nie przekraczać maksymalnej liczby aplikacji (28) przypadającej na jedną kurację
 • Kolejną pełną kurację można odbyć nie wcześniej niż 6 miesięcy po zakończeniu poprzedniej pełnej kuracji produktem System 5 dni.

 

Uśmiechnięta kobieta patrzy na białe zęby
Povozniuk/iStock
Newsy
Kuracja wybielająca zęby nawet o 3 tony - pierwsze efekty daje już po 4 dniach
Kuracja wybielająca zęby Biała Perła, Jutro impreza! daje efekty już po pierwszym użyciu. Najkrótszy czas trwania kuracji to zaledwie 4 dni! Wówczas można uzyskać już widoczne wybielenie. Wystarczy około 9 minut dziennie!

Kuracja wybielająca Biała Perła, Jutro impreza! dedykowana jest osobom, które szybko chcą uzyskać pierwsze efekty. Ten apteczny produkt działa, jak zabiegi wybielające w gabinetach stomatologicznych – likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie! Kuracja kosztuje około 39 zł i jest łatwo dostępna. Znajdziesz ją w aptekach, ale także na drogeryjnych półkach. Jakie efekty daje kuracja wybielająca Biała Perła? Kuracja wybielająca zęby Biała perła jest przeznaczona do uzyskania szybkiego efektu. Pierwsze działanie jest widoczne już po pierwszym użyciu. Minimalnie należy stosować ją przez 4 dni, maksymalnie – 14. Efekt? Można uzyskać zęby bielsze aż o trzy odcienie! Produkt oparty jest o formułę wybielania oksydacyjnego, czyli likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie. W ten sposób przywraca zębom ich naturalną biel. Biała perła, Jutro impreza! została przebadana  klinicznie i jest bezpieczna dla dziąseł i szkliwa zębów – dlatego nadaje się do użytku domowego. Zobacz także:  Rosyjski proszek do wybielania zębów za 3 zł usuwa żółty nalot i oczyszcza W pudełku znajdziesz wybielającą pastę oraz żel, a także otwieracz do ust i wskaźnik skali bieli zębów. To dzięki niemu będziesz w stanie ocenić swój progres – wystarczy, że oznaczysz na nim początkowy kolor, a następnie po kuracji porównasz go z efektami. W opakowaniu znajduje się także instrukcja, z którą powinnaś się zapoznać przed zastosowaniem kuracji. Jak stosować kurację wybielającą zęby Biała Perła? Kurację powinno się stosować 2 lub 3 razy dziennie przez 3 minuty. Aby osiągnąć maksymalne efekty, wybielanie powinno trwać minimum 4 dni. Najdłuższa dopuszczalna kuracja to 14 dni. Należy zacząć od umycia zębów dołączoną pastą oraz...

Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pielęgnacja
Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pędzelek wybielający zęby "Biała Perła Jutro impreza" naprawdę działa. Jedna z Wizażanek pisze, że dzięki niemu rozjaśniła zęby aż o trzy odcienie!

Biała Perła specjalizuje się w produkcji artykułów do wybielania zębów. Wiele osób wymienia właśnie tę markę, którą warto przetestować w pierwszej kolejności. Kuracja wybielająca  "Jutro impreza"  jest teraz dostępna w Rossmannie za 30,99 zł zamiast  39,99 zł . Z uwagi na efekty warto zrobić zapas! Kuracja wybielająca Biała Perła Jutro impreza przeceniona Różnica w cenie może i nie jest ogromna, ale za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można kupić  pastę wspomagającą proces wybielania . Promocja potrwa aż do końca marca, a zakupy można robić zarówno stacjonarnie, jak i online . Producent rekomenduje używanie kuracji w pędzelku  2-3 razy dziennie przez 2-4 dni . Proces wybielania jest oparty o dwufazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Aplikacja żelu jest szybka i łatwa. Picie i jedzenie jest zabronione przez 30 minut po nałożeniu preparatu. Bardzo ważne jest to, że działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. W opakowaniu znajdziecie: dwustronny pojemnik z żelami Aktywuj i Wybielaj, otwieracz, który ułatwia odsłonięcie zębów podczas nakładania żeli, instrukcję przeprowadzania kuracji. Zwróćcie uwagę, że opakowanie zmieniło się wizualnie - z tego po lewej, na to po prawej stronie: Opinie o kuracji wybielającej Biała Perła Jutro impreza Te paski zgromadziły w naszym KWC niewiele opinii, ale zdecydowana większość pozwala sądzić, że paski wybielające Jutro Impreza są godnym zaufania produktem . Jedna z użytkowniczek, NATALA5214 , zamieściła obszerną i bardzo pomocną recenzję, która rozwiewa wszelkie wątpliwości co do stosowania oraz efektów stosowania pasków . Już na samym początku podkreśla, że produkt służy do pozbycia się osadu i jeżeli ktoś ma z natury żółte czy ciemne szkliwo, to nie ma co się nastawiać na wielki efekt. Wizażanka...

COCO GLAM Whitening
mat. prasowe
Newsy
Ten zestaw wybielający zęby to hit na Instagramie! Wybiela zęby nawet o 9 tonów. Wizażanki: „Różnica jest widoczna gołym okiem”
COCO GLAM Whitening KIT to hit na Instagramie i KWC. Pierwsze efekty widać już po pierwszym użyciu produktu.

Białe zęby i uśmiech w hollywoodzkim stylu nigdy nie wychodzą z mody! Profesjonalne zabiegi wybielania zębów u stomatologów są jednak zazwyczaj sporym wydatkiem, a  dodatkowo w  obecnej sytuacji dostęp do gabinetów dentystycznych jest ograniczony. Okazało się jednak, że można wybielić zęby w bezpieczny i skuteczny sposób w swoim domu! Czytaj także:  Jaki produkt tak wybielił zęby? Znajdziesz go w kuchni Ostatnio hitem Instagrama stała się zestaw COCO GLAM Whitening KIT, który wybiela zęby nawet o 9 tonów! Jego cena regularna to 199 zł. Zestaw przetestowały także Wizażanki, które w większości zachwyciły się tym produktem i wystawiły mu bardzo pozytywne recenzje. Produkt ma na KWC ocenę 4,5/5 gwiazdek, a 72 proc. Wizażanek deklaruje, że kupi ponownie ten zestaw do wybielania zębów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez MICHALINA ŁUCZAK ♡ (@michalinaluczak_)           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🔝Kobieta z pasją (@do_laskowska) COCO GLAM Whitening KIT Zestaw wybielający COCO GLAM Whitening KIT powstał przy współpracy z ekspertami z zakresu stomatologii, dlatego jest w pełni bezpieczny i można stosować go samodzielnie w domu. Jak zapewnia producent, ze względu na brak nadtlenku wodoru w produkcie, zestaw...

System wybielający 10 dni Biała Perła
Pielęgnacja
Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!
System wybielający 10 dni to nowa propozycja z serii Biała Perła znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Nowa kuracja trwa 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli!

System wybielający 10 dni Biała Perła jest, więc całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. Formuła wybielająca preparatu oparta jest o wybielanie enzymatyczne (enzym – oksydaza glukozy), które polega na rozkładzie substancji organicznych występujących w postaci nalotu na zębach oraz przebarwień zawartych w szkliwie. Proces wybielania wspomaga nadtlenek karbamidu o stężeniu nie większym niż 0,1%. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła. 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie trzech żeli - inicjującego, aktywującego i wybielającego. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Stanowi również atrakcyjną finansowo alternatywę dla rozwiązań oferowanych w gabinetach stomatologicznych przy zachowaniu skuteczności metody. Produkt dostępny w aptekach. System wybielający 10 dni Biała Perła - cena: ok. 85zł

Nasze akcje
yope skin progress
Pielęgnacja
Zdrowsza skóra dzień po dniu - kosmetyki YOPE SKIN PROGRESS sprawdzone przez Wizażanki
Współpraca reklamowa
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Modne paznokcie 2023 trendy
Manicure
Modne paznokcie 2023: TOP 6 trendów, które będą hitem tego roku! [Kolory i wzory]
Aneta Zygmuntowicz
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost