Wejdź
Anti Wrinkle Olay Błyskawiczne Nawilżenie
Pielęgnacja

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe Anti Wrinkle Olay 25+ i 40+

Olay wprowadza dwie nowe kolekcje: Anti-Wrinkle Błyskawiczne Nawilżenie z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia. Kosmetyki z linii Wzmacniająco-Ujędrniającej już w 14 dni pomagają widocznie zredukować linie mimiczne i zmarszczki.
Magdalena Borucińska
luty 06, 2015
Anti Wrinkle Olay Błyskawiczne Nawilżenie

Linia Anti Wrinkle Olay Błyskawiczne Nawilżenie z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia u kobiet 25+:

  • Błyskawicznie nawilżający krem na dzień – 29,99zł
  • Błyskawicznie nawilżający krem na noc – 29,99zł
  • Błyskawicznie nawilżający 2w1 krem + serum – 29,99zł
  • Błyskawicznie nawilżające serum (50 ml) – 29,99zł

Specjalnie z myślą o potrzebach skóry kobiet 40+ została opracowana linia Anti Wrinkle Olay Wzmacniająco-Ujędrniająca, która widocznie redukuje linie mimiczne i zmarszczki w zaledwie 14 dni:

  • Wzmacniająco-Ujędrniający krem na dzień – 29,99zł
  • Wzmacniająco-Ujędrniający krem na noc – 29,99zł
  • Wzmacniająco-Ujędrniający żel pod oczy – 29,99zł
  • Wzmacniająco-Ujędrniająca kuracja głębokich zmarszczek – 29,99zł
Komentarze
Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk
Pielęgnacja Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk z kwasem hialuronowym
Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk to linia zaawansowanych kosmetyków opartych na transdermalnej technologii wypełniania zmarszczek i odmładzania wyglądu skóry kwasem hialuronowym.
Magdalena Borucińska
grudzień 18, 2013

W linii Hialuronowy mikrozastrzyk marka Soraya zastosowała 2 technologie: transdermalna technologia wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym – transdermalny kwas hialuronowy to „wypełniacz” w formie liofilizowanej, o odpowiednim rozmiarze cząsteczki, który wnika do naskórka, gdzie wiążąc wodę, zwiększa wielokrotnie swoją objętość. Efektem takiego działania jest spektakularne wygładzenie i wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. epidermalna technologia natychmiastowego wygładzania naskórka – skoncentrowany kwas hialuronowy w formie wielkocząsteczkowej, niczym wilgotny kompres otula powierzchnię naskórka, utrzymując wodę. Zapewnia intensywne nawilżenie oraz natychmiastowe odczucie satynowo gładkiej skóry. W skład linii Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk wchodzi 5 produktów: Przeciwzmarszczkowy koncentrat kwasu hialuronowego na dzień i na noc (serum 100%) Wygładzający krem na dzień i na noc 30+ Regenerujący krem na dzień i na noc 40+ Ujędrniający krem na dzień i na noc 50+ Odbudowujący krem na dzień i na noc 60+ Produkty z linii Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk  - cena: 19,99zł

Przeczytaj

Nasze akcje