Wejdź
Krem nawilżająco - regeneracyjny z dynią Pumpkin Cream Clarena
Pielęgnacja

Krem nawilżająco - regeneracyjny z dynią Pumpkin Cream Clarena

Ciesząca się popularnością wśród klientek seria kremów Eco Line Clareny z ekstraktami z ekologicznych warzyw powiększyła się o kolejną pozycję. Do kremu z pomidora, marchwi i ogórka dołączył krem nawilżająco-regeneracyjny z dyni.
Magdalena Borucińska
listopad 18, 2014

Krem nawilżająco - regeneracyjny z dynią Pumpkin Cream Clarena

Pumpkin Cream Clarena to lekki krem nawilżająco-regeneracyjny polecany dla cer odwodnionych i podrażnionych z tendencją do przetłuszczania się skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z miąższu dyni bogatemu w minerały i witaminy, głównie E, C i beta-karoten, wspomaga procesy regeneracyjne skóry, utrzymuje poziom nawilżenia i przywraca równowagę skóry. Lekka formuła nie zapycha porów skórnych i szybko się wchłania.

Krem nawilżająco - regeneracyjny z dynią Pumpkin Cream Clarena - cena: 66zł

Komentarze
Krem pod oczy Lactobionic 4% Eye Cream Arkana
Pielęgnacja Krem pod oczy Lactobionic 4% Eye Cream Arkana z kwasem laktobionowym
Krem pod oczy Lactobionic 4% Eye Cream Arkana z 4% kwasem laktobionowym doskonale łagodzi podrażnienia i nawilża delikatną skórę pod oczami.
Magdalena Borucińska
styczeń 14, 2015

Nawilżająco – łagodzący, lekki krem na okolice oczu Lactobionic 4% Eye Cream Arkana zawiera 4% kwasu laktobionowego, który zmniejsza podrażnienia, regeneruje, nawilża oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Galaktoarabinian wzmacnia działanie kwasu laktobionowego oraz hamuje utratę wody. Olej z awokado odżywia, a dodatek bisabololu działa kojąco i łagodząco. Krem szczególnie polecany dla skóry wrażliwej, płytko unaczynionej i odwodnionej. Składniki aktywne : kwas laktobionowy, olej awokado, bisabolol, witamina E. Krem pod oczy z 4% kwasem laktobionowym Arkana - cena: 97 zł

Przeczytaj

Nasze akcje