Wejdź
Krem pod oczy Advanced Night Repair Eye Estee Lauder
Pielęgnacja

Krem pod oczy na noc Advanced Night Repair Eye od Estee Lauder

Kochasz serum do twarzy Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II Estee Lauder? Wypróbuj najnowszy krem pod oczy Advanced Night Repair Eye, który regeneruje skórę nocą!
Magdalena Borucińska
wrzesień 11, 2014
Krem pod oczy Advanced Night Repair Eye Estee Lauder

Wzbogacony o opatentowaną technologię ChronoluxCB™ oraz silne właściwości naprawcze i profilaktyczne z przełomowego serum do twarzy Advanced Night Repair krem Advanced Night Repair Eye Estee Lauder wykorzystuje regeneracyjną moc nocy do naprawy uszkodzeń prowadzących do starzenia się delikatnej skóry wokół oczu.

Advanced Night Repair Eye Estee Lauder:

  • intensyfikuje skuteczność odnowy skóry podczas snu 
  • zmniejsza widoczne oznaki uszkodzeń wywołanych niekorzystnym oddziaływaniem czynników środowiskowych
  • neutralizuje wpływ wolnych rodników na skórę
  • zapewnia niezbędne nawilżanie
  • błyskawicznie odświeża i koi

Krem pod oczy na noc Advanced Night Repair Eye Estee Lauder – cena: 242zł / 15ml

Komentarze
kultowe kosmetyki
Pielęgnacja Kultowe kosmetyki
Oto 6 kosmetyków, które nie tylko nigdy nie wyszły z mody, wręcz przeciwnie – świetnie się sprzedają i zna je prawie każda kobieta!
Magdalena Borucińska
sierpień 06, 2013

1. Krem Nivea Któż z nas nie próbował nigdy kremu Nivea ? Ten najbardziej uniwersalny kosmetyk uwielbiają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Możesz stosować go na popękane usta, skórki przy paznokciach, kolana, łokcie, podrażnioną skórę po goleniu… Choć krem Nivea jest ciągle udoskonalany w oparciu o najnowsze dokonania naukowe, zasadnicza receptura uległa niewielkim zmianom w ciągu niemal 100 lat. Co sekundę sprzedawane jest kolejne blaszane pudełko kremu Nivea! Cena: 2,50zł 2. Mydło w kostce Biały Jeleń Jednym z najpowszechniejszych towarów w PRL było mydło Biały Jeleń . Później na długo o nim zapomniano i używane było głównie przez alergików. Teraz Biały Jeleń to cała seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Dobrymi, niezbyt długimi składami podbiła serca maniaczek kosmetycznych, które hipoalergiczne mydło Biały Jeleń wykorzystują nie tylko do mycia ciała, ale również do twarzy, włosów i czyszczenia pędzli. Cena: 3zł 3. Perfumy Chanel No 5 Słynne perfumy Chanel No 5 sprzedają się co 30 sekund na całym świecie! Ten kultowy zapach, który od lat jest synonimem luksusu i elegancji, nosiła sama Marylin Monroe. Coco Chanel poprosiła Ernesta Beauxa, francuskiego chemika rosyjskiego pochodzenia, o stworzenie kompozycji zapachowych. Spośród nich wybrała kompozycję oznaczoną cyfrą 5, czyli swoją szczęśliwą liczbą, od której nazwę wzięły kultowe perfumy. Cena: 256zł 4. Perfumy Pani Walewska Pani Walewska to niezwykłe perfumy dla każdej kobiety ceniącej elegancję i tradycję. Jest to także jedna z najbardziej znanych marek kosmetycznych w Polsce, wprowadzona na rynek w 1971 roku przez Miraculum. Produkty Pani Walewska Classic - ikona damskich kosmetyków okresu PRL i namiastka luksusu - od początku cieszyły się dużą popularnością nie tylko w Polsce, lecz także w krajach byłego bloku wschodniego....

Przeczytaj

Nasze akcje