Twoja skóra jest spragniona? Podaruj jej dawkę składników aktywnych i superowoców zawartych w kosmetykach Body Superfood! Nowa linia od Garnier to gwarancja 48 godzin nawilżenia* aż do 10 warstw w głąb skóry**, a o jej skuteczności przekonały się już członkinie Klubu Recenzentki.

Reklama

Wybrane Wizażanki miały szansę przetestować zestaw obejmujący Nawilżający żel-krem do skóry odwodnionej, Kojący krem do skóry normalnej i suchej, Odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej oraz Regenerujące masło do skóry ekstremalnie suchej.

Czy produkty spełniły ich oczekiwania? I to jak!

Linia Body Superfood od Garnier – opinie

mat. prasowe

Aż 100% Recenzentek potwierdziło, że kosmetyki Body Superfood intensywnie i długotrwale nawilżają skórę.

Tyle samo użytkowniczek Wizaz.pl oceniło, że produkty wykazują działanie odżywcze i kojące.

Ponadto niemal wszystkie dziewczyny biorące udział w teście (96%) stwierdziły, że po zastosowaniu produktów Body Superfood skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Produkty Body Superfood świetnie nawilżają i wygładzają skórę, a dodatkowo pięknie pachną i są wydajne – lynn3.
Produkty Body Superfood sprawdziły się u mnie wspaniałe! Moja skóra pokochała ich działanie, nos zapach, a oczy przepiękne opakowania. Z pewnością sięgnę po nie znowu! – Zofifi.
Z czystym sumieniem muszę powiedzieć, że jestem ogromnie zaskoczona linią Body Superfood. Korzystałam z mnóstwa produktów do ciała, ale tak dobrych jeszcze nie miałam. Są bardzo wydajne, a skóra jest po nich satynowa, miękka i gładka (...) – Anieelovee.

Linia Body Superfood od Garnier – mamy do czynienia z hitem!

mat. prasowe

Wyniki testu mówią same za siebie – nowości od Garnier spełniły oczekiwania aż 100% Wizażanek!

Niemal wszystkie Recenzentki (99%) uznały kosmetyki Superfood za jedne z lepszych stosowanych przez nie dotychczas produktów do pielęgnacji ciała.

Tak wysokie oceny mogą oznaczać tylko jedno – aż 100% użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkty i poleci je swoim przyjaciółkom.

Rewolucja w pielęgnacji ciała – przyjemne konsystencje, wspaniałe zapachy i skuteczne działanie! – Anusia490.
Produkty Body Superfood pięknie pachną i bardzo dobrze nawilżają skórę (…) – VegeKaro.
To najlepsze produkty do ciała, jakie kiedykolwiek stosowałam. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kosmetyki Body Superfood spełniły wszystkie moje oczekiwania – Monica92.

*Test instrumentalny, 24 ochotników.

**Górne warstwy naskórka.

Reklama

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 98 kobiet na przełomie lipca i sierpnia 2022 r.

Reklama
Reklama
Reklama