Wejdź
Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette
Pielęgnacja

Maszynka do golenia dla mężczyzn Fusion ProGlide Gillette

Marka Gillette stworzyła maszynkę Fusion ProGlide, która jest nie tylko doskonała technologicznie, ale też zapewnia idealną precyzję golenia.
Magdalena Borucińska
listopad 04, 2014
Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette

W celu zapewnienia mężczyznom idealnej precyzji golenia, skutecznego nawet przy wrażliwej skórze, marka Gillette stworzyła innowacyjną, technologicznie zaawansowaną maszynkę Fusion ProGlide. ProGlide wyposażono w 5 cienkich i trwałych ostrzy z przodu oraz jedno z tyłu. Blisko rozstawione ostrza Power Glide z powłoką Anti-Friction redukują tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień. Dodatkowo, maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami,który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do znaczącej redukcji powstawania podrażnień. Maszynka posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer, który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Opływowa rączka o większej, bardziej ergonomicznej powierzchni uchwytu, zapewnia doskonałe prowadzenie maszynki między przednimi a tylnymi powierzchniami golącymi.

Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette - cena: 51,99zł

Komentarze
materiały PR
Pielęgnacja Test Wizażanek zakończony! Aż 99% dziewczyn uznało, że maszynka Hydro Silk nawilża skórę!
Nasze użytkowniczki miały możliwość wypróbowania maszynki do golenia Wilkinson Hydro Silk. Jesteś ciekawa, jaka jest ich opinia na temat urządzenia? Poznaj wyniki testu!
Materiał partnera
maj 22, 2017

Maszynka do golenia z wymiennymi wkładami  Wilkinson Hydro Silk  stworzona została z myślą o kobietach z delikatną skórą. Urządzenie posiada  podwójny pojemnik z serum nawilżającym  aktywowanym pod wpływem wody. Jak wykazały testy kliniczne, nawilżenie skóry utrzymuje się aż do 2 godzin po goleniu!  Dodatkowo, maszynkę wyposażono w 5 ostrzy dla idealnie gładkiego golenia i zaawansowaną technologię Skin Guard, która pomaga chronić skórę przed podrażnieniami. Odpowiednio wyprofilowana główka pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc wszystkich stref ciała, a miękka, gumowa rączka z czterema punktami dotykowymi gwarantuje higienę i komfort użytkowania. Hydro Silk to maszynka dla kobiet, które lubią piękne przedmioty - urządzenie zachwyca modnym designem i piękną kolorystyką! Co na temat maszynki Wilkinson Hydro Silk sądzą Wizażanki? Nowość od marki Wilkinson zachwyciła nasze użytkowniczki! 8 na 10 testerek zadeklarowało, że  po jej przetestowaniu zrezygnuje z innych metod depilacji. Maszynka Wilkinson Hydro Silk spełniła oczekiwania 9 na 10 Wizażanek! Aż 99% dziewczyn zauważyło, że urządzenie  pozostawia skórę nawilżoną – nawet do kilku godzin po goleniu! 8 na 10 Wizażanek doceniło, że maszynka Wilkinson Hydro Silk  chroni skórę przed podrażnieniami. Aż 99% testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że Hydro Silk  skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Maszynka zapewnia  komfort i łatwość użytkowania we wszystkich strefach ciała   – potwierdza to aż 98% dziewczyn! Wyniki testu nie pozostawiają złudzeń! Nowość od marki Wilkinson to prawdziwy hit! Aż 98% Wizażanek  poleci maszynkę Wilkinson Hydro Silk swoim najbliższym. Zdecydowana większość dziewczyn po zakończeniu testu chętnie ponownie sięgnie po urządzenie. Co najważniejsze - maszynki po prostu nie czuje się przy stosowaniu!...

Przeczytaj

Nasze akcje