klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

„Miód na moje włosy!” Maski do cienkich włosów od Garnier to hit wśród Wizażanek!

Cienkie, łamliwe i zniszczone włosy, rozdwojone końcówki... Każda z nas miała kiedyś ten problem. Na ratunek przychodzą nowe maski Botanic Therapy Hair Milk Mask od Garnier. I zbierają same pozytywne recenzje!
Materiał partnera
grudzień 20, 2019

W okresie jesienno-zimowym szampon i odżywka przestają już wystarczać. Dłuższe suszenie, prostowanie, czy nawet ogrzewanie negatywnie wpływają na stan naszych włosów. Potrzebują one intensywniejszego odżywienia niż zwykle, a takie może zapewnić uzupełnienie codziennej pielęgnacji o dodatkową maskę.

Maski Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask powstały z myślą o cienkich włosach, potrzebujących natychmiastowej regeneracji. Ich lekka, mleczna formuła, w której znajdziemy 98% składników pochodzenia naturalnego, szybko się wchłania i sprawia, że włosy są intensywnie odżywione aż po same końce. To absolutnie wyjątkowe produkty - nie obciążają włosów i nadają się do codziennego stosowania.

Jak w naszym teście sprawdziły się Hair Milk Mask od Garnier Botanic Therapy? Przeczytajcie opinie Wizażanek!

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Wzmacniająca Rycyna - wyniki testu

Co najlepiej działa na osłabione włosy z tendencją do łamliwości? Olejek rycynowy i mleko migdałowe! Zawarte w lekkiej formule maski wzmacniają włosy bez efektu obciążania. Doskonale wiedzą o tym nasze Recenzentki!

Skuteczność Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Wzmacniająca Rycyna potwierdza zdecydowana większość testujących! Aż 85% Wizażanek deklaruje, że maska widocznie wzmocniła osłabione włosy. Czy taki efekt można uzyskać dzięki kosmetykowi o lekkiej formule? Zdecydowanie tak! 98% dziewczyn zapewnia, że ich włosy po użyciu maski nie są obciążone. Naszym zdaniem, to właśnie piękny wygląd włosów przekonał Wizażanki do stosowania maski Wzmacniająca Rycyna. Aż 89% Recenzentek sięgnie po nią ponownie!

Idealna maska

Dziewczyny!! Maska do włosów marki Garnier jest rewelacyjna, odżywia i regeneruje zniszczone włosy. Nie obciąża, a włosy już po pierwszej aplikacji są lśniące i miękkie. Zapach jest piękny i czuć go bardzo długo. Ja jestem zachwycona  działaniem maski i na pewno kupię ją jeszcze nie jeden raz - Stylowa_paulla35.

Nowa formuła maski do włosów

Świetna maska do cienkich i łamliwych włosów. Odżywia i wzmacnia je od pierwszego użycia. Ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach przez kilka godzin. Widoczne działanie maski od pierwszego użycia, moje włosy nie są obciążone, łatwo się rozczesują i nie łamią. Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie - Anitaa169.

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Odbudowujący Miód - wyniki testu

Podobnie, jak Wzmacniająca Rycyna, Maska Odbudowujący Miód okazała się prawdziwym hitem użytkowniczek wizaz.pl! Prawie 94% Recenzentek przyznaje, że spełniła ich oczekiwania! Czy za tak dobrym wynikiem stoi zadowolenie dziewczyn z uzyskanego efektu? Z pewnością! Aż 93% Wizażanek deklaruje, że maska w widoczny sposób odżywia nawet bardzo zniszczone włosy, natomiast 88% dziewczyn poleci maskę Odbudowujący Miód swojej przyjaciółce! 

Masz cienkie i zniszczone włosy z rozdwojonymi końcówkami? Tak jak Wizażanki, postaw na maskę intensywnie odżywiającą! Jej lekka, mleczna formuła łączy w sobie mleko migdałowe i miód, które zapewniają natychmiastowe działanie bez obciążania!

Odbudowa i nawilżenie!

Miła i przyjemna konsystencja produktu sprawia, ze łatwo się go nakłada. Po użyciu włosy są miękkie i pachnące, a do tego odżywione i wyraźnie nawilżone. Można zapomnieć o suchych końcówkach, włoski się nie puszą i ładnie układają. Bardzo funkcjonalne opakowanie i przepiękny zapach! - baalwp.

Miód na moje włosy! :)

Kosmetyk ma bardzo dobry skład, nie ma w nim szkodliwych SLS-ów ani parabenów. Zapach – niebiański, dosłownie jak w krainie Mlekiem i Miodem płynącej. Konsystencja bardzo przyjemna. Maska świetnie rozprowadza się na włosach - AprilJoke.

Recenzentki są zachwycone maskami Garnier. Ty też je wypróbuj!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 195 kobiet w terminie październik/listopad 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Garnier

fot: materiały prasowe, Adobe Stock

Komentarze