Zdaniem większości Wizażanek przetestowane kosmetyki SheCare Clean Skin Therapy działają niczym prawdziwa terapia dla skóry. Wśród nich znajduje się Oczyszczająca esencja kwasowa do przecierania skóry, a także Wysuszająca pasta cynkowa do zmywania. Oba produkty stworzono z myślą o cerze skłonnej do trądziku, problematycznej i wymagającej głębokiej odnowy.

Jak działa Oczyszczająca esencja kwasowa do przecierania skóry?

To doskonały produkt dla cery problematycznej. Usuwa nadmiar sebum, odblokuje pory, a do tego redukuje zmiany na powierzchni skóry, tym samym minimalizując ryzyko rozwoju trądziku. Poza tym esencja stymuluje procesy regeneracji naskórka i rozjaśnia przebarwienia, wyrównując koloryt cery.

Kosmetyk posiada żelową formułę, a główną substancją jest kompleks kwasowy, który składa się z wygładzająco-nawilżającego kwasu migdałowego, złuszczającego kwasu glikolowego oraz kwasu salicylowego. Za poprawę poziomu nawiżenia odpowiada trehaloza – łagodzi ona też podrażnienia.

Materiały prasowe

97% Wizażanek potwierdziło, że Oczyszczająca esencja kwasowa do przecierania skóry ma działanie złuszczające.

100% zauważyło, że kosmetyk działa oczyszczająco na naskórek.

Zdaniem 96% Recenzentek zmniejsza występowanie niedoskonałości, a 98% sądzi, że zapobiega ponownemu pojawianiu się niedoskonałości.

Oczyszczająca esencja rozjaśnia również przebarwienia - tak sądzi 95% Użytkowniczek Wizaz.pl.

99% dostrzegło, że wspiera redukcję trądzikowych zmian skórnych, a także redukuje nadmierne przetłuszczanie się skóry.

Nic dziwnego, że 95% kobiet testujących poleci ją swoim przyjaciółkom.

Z kolei 96% zamierza sięgnąć po nią ponownie.

Esencja okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Preparat zmniejszył widoczność i intensywność wyprysków, a także rozjaśnił przebarwienia na skórze. Żelowa formuła jest bardzo wygodna w użyciu, nie spływa i pozostaje na skórze w miejscu aplikacji. Ogromnym plusem jest to, że nie trzeba jej zmywać - angelaes24.

Mając pod ręką tak dobrą esencję, którą wystarczy nałożyć na wacik i przetrzeć miejsca zmienione trądzikowo. Wszelkie niedoskonałości szybko znikają - olaaniolek.

Jak działa Wysuszająca pasta cynkowa do zmywania?

Trudno sobie wyobrazić lepszego sprzymierzeńca w walce z niedoskonałościami. Pasta redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów i reguluje poziom wydzielanego sebum. Dodatkowo łagodzi zmiany widoczne na twarzy i wspomaga regenerację skóry.

Wśród aktywnych składników znajdziemy cynk, który ma silne właściwości osuszające i matujące, a także białą glinkę – pochłania ona nadmiar sebum, ściąga pory, oczyszcza, matuje, wygładza i wyrównuje koloryt. Formuła zawiera też niacynamid, który ujędrnia skórę i rozjaśnia przebarwienia. Z kolei alantoina działa regenerująco i łagodząco.

Materiały prasowe

99% Recenzentek uważa, że produkt wysusza zmiany skórne i redukuje nadmierne wydzielanie sebum.

Według 96% z nich Wysuszająca pasta cynkowa SheCare Clean Skin Therapy:

  • wspiera regenerację skóry,
  • zmniejsza intensywność zmian skórnych.

Z kolei 95% uważa, że pasta:

  • redukuje zaczerwienienia,
  • zmniejsza widoczność porów,
  • wyrównuje koloryt skóry.

Nic dziwnego, że 96% sięgnie po nią ponownie. Tyle samo poleci ją swoim przyjaciółkom.

Wysuszająca pasta cynkowa SheCare Clean Skin Therapy okazała się dobrym produktem. Moje plecy stały się bardziej wygładzone, a przebarwienia i zmiany potrądzikowe mniej widoczne - Fado198.

Pasta w pełni spełniła moje oczekiwania. Dobrze złuszcza, wygładza problematyczne obszary skóry. Dodatkowo złagodziła zmiany skórne oraz zaczerwienienia - pauliikarcz.

Co jeszcze Wizażanki sądzą o serii SheCare Clean Skin Therapy?

98% Wizażanek sądzi, że kosmetyki SheCare Clean Skin Therapy zmniejszają ilość i intensywność zmian trądzikowych oraz potrądzikowych.

Według 94% Recenzentek zmniejszają również widoczność skórnych przebarwień.

Co więcej, produkty sprawiają, że skóra staje się gładsza, odświeżona i rozjaśniona - 98% osób testujących potwierdza takie działanie zestawu SheCare Clean Skin Therapy.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 105 kobiet w okresie kwiecień-maj 2024 r.

Materiał promocyjny marki SHECARE