klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Najlepsze paski wybielające zęby [RANKING]
Pielęgnacja

Najlepsze paski wybielające zęby [RANKING]

Paski wybielające to jeden z najszybszych sposobów na śnieżnobiały uśmiech rodem z Hollywood. Jakie wybrać?
Milena Majak
listopad 24, 2019

Posiadanie jaśniejszych, białych zębów jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie młodszego wyglądu oraz pokonanie pierwszych oznak starzenia. Jedni wolą domowe płukanki na wybielanie zębów. Drudzy są zwolennikami past wybielających, a jeszcze inni wolą nakładki wybielające LED do domowego użytku. Nadal jednak spora część wielbicieli białego uśmiechu jest wierna paskom wybielającym. Na rynku jest ich całkiem sporo, więc poniżej przedstawiamy subiektywny przegląd tych, które poleca się najczęściej

Białe zęby w 20 minut? Ten domowy sposób naprawdę działa!

Paski wybielające do zębów

Zanim jednak zdecydujecie się na paski wybielające zęby czy jakąkolwiek inną metodę wybielania zębów, polecamy skonsultować się ze stomatologiem. Należy zbadać stan zębów i zdecydować, jaka metoda będzie najlepsza i przede wszystkim najbezpieczniejsza. Taka formalność pomoże wam oszczędzić ewentualnie przykrych konsekwencji, które mogą objawiać się na przykład nadwrażliwością zębów

Paski wybielające Bright White

Producent zapewnia, że wystarczy poświęcić 30 minut dziennie, aby każdego kolejnego dnia cieszyć się coraz bielszym uśmiechem. Paski wybielające Bright White są oczywiście przeznaczone do użytku domowego. Zostały zaprojektowane przez specjalistów, którzy zapewniają, że są bezpieczne dla dziąseł i szkliwa.

Paski wybielające Bright White

Paski pokryte są specjalnym żelem, którego składniki w kontakcie ze szkliwem nie tylko wybielają żółte zęby, ale również rozpuszczają przebarwienia po kawie, papierosach czy winie. W opakowaniu znajduje się 28 pasków łącznie, czyli 14 na górne zęby i 14 na dolne zęby. Należy je stosować dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepszy efekt. Jak je nakładać?

 1. Należy otworzyć opakowanie i ostrożnie wyciągnąć dwa paski.
 2. Następnie odklejamy z żelowego paska foliową kliszę, a pasek naklejamy na górne zęby. Ważne, aby znajdował się równo z linią dziąseł. 
 3. Czynność z punktu 2 należy powtórzyć w przypadku dolnych zębów. 
 4. Czekamy 30 minut i odklejamy paski z zębów.

Paski wybielające Crest Whitestrips Advanced Seal

Codzienny nalot na zębach nie jest problemem dla tych pasków. Poradzi sobie nawet z tym, który pochodzi z kawy oraz papierosów. Crest Whitestrips Advanced Seal zostały przetestowane w warunkach laboratoryjnych i uznane za bezpieczne i efektywne, jeżeli są używane zgodnie z zaleceniami. Zawierają te same substancje, których używają dentyści do wybielania zębów. Paski są elastyczne i łatwo dopasowują się do kształtu zębów

Paski wybielające Crest Whitestrips Advanced Seal

Pełna kuracja trwa zaledwie 14 dni. Jak należy stosować paski Crest? Przede wszystkim istotne jest niemycie zębów bezpośrednio przed nałożeniem pasków. Co dalej?

 1. Otwieramy saszetkę i wyciągamy pasek, a następnie przed lustrem przyklejamy żelową stroną do zębów. 
 2. Pasek należy dopasować równolegle do linii dziąseł i nosić przez 30 minut.
 3. Po upływie tego czasu zdejmujemy pasek, płuczemy jamę ustną, ale również nie myjemy zębów.

Paski wybielające BlanX O3X Oxygen Power

Wystarczy pięć dni, aby zęby stały się wyraźnie bielsze. Tlen zawarty w systemie wybielającym Blanx ma za zadanie usunąć nawet najtrudniejsze przebarwienia. Działanie pasków opiera się na działaniu specjalnego żelu. Jego formuła nie zawiera nadtlenków, jest nieabrazyjna, a zatem bezpieczna dla zębów i dziąseł. W jego składzie znajduje się za to porost arktyczny, który jest odpowiedzialny za wybielające działanie.

Paski wybielające BlanX O3X Oxygen Power

W pudełku znajduje się pięć zestawów, a każdy z nich zawiera cienkie oraz elastyczne paski - są bardzo łatwe w nakładaniu i doskonale przylegają do zębów. Odcienie bieli jakie pozwalają uzyskać paski wybielające Blanx O3X nawiązują do skali VITA Classic A1-D1, używanej przez stomatologów oraz stosowanej do określania koloru zębów. Jak należy używać tych pasków, aby osiągnąć najbardziej zadowalające efekty?

 1. Nakładamy nakładki na oba łuki zębów oraz odpowiednio dociskamy do ich powierzchni.
 2. Ostrożnie zamykamy usta i czekamy 10 minut.
 3. Po upływie tego czasu usuwamy nakładki z zębów i przepłukujemy jamę ustną wodą w celu usunięcia resztek żelu. 

Nasza wskazówka? Dla wzmocnienia efektu możecie wcześniej umyć zęby pastą wybielającą Blanx O3X lub inną wybielającą pastą. Po aplikacji pasków nie należy niczego jeść ani pić przez 15 minut. 

Paski wybielające Rossmann

Jedyną marką pasków wybielających do zębów dostępnych w Rossmannie jest Rapid White. Jedno opakowanie kosztuje 72,99 zł i znajdują się w nim akcelerator oraz 14 saszetek po dwa paski wybielające w każdej. Z tego łatwo wywnioskować, że kuracja trwa siedem dni. Badania kliniczne dowodzą, że kolor zębów jest wyraźnie jaśniejszy już po pięciu dniach stosowania.  

Paski wybielające Rossmann

Paski Rapid White są bardzo cienkie i przezroczyste. Mają smak i zapach mięty, więc przy okazji odświeżają oddech. W składzie nie znajdziemy nadtlenku wodoru, czyli składnika, który powoduje nadwrażliwość zębów. Jak należy je stosować?

 1. Najpierw ostrożnie otwieramy saszetkę, a następnie przyklejamy przed lustrem paski na zęby.
 2. Nawilżamy aplikator akceleratora, a potem aplikujemy go na górne przednie zęby. 
 3. Zdejmujemy z jednego paska przezroczystą folię i przykładamy go do zębów klejącą stroną. Pasek musi przylegać tak, by układał się wzdłuż krawędzi dziąseł. Dociskamy, aby upewnić się, że pasek dobrze przylega.
 4. Powtarzamy czynności z punktów 2 oraz 3 na dolnych zębach.
 5. Nie musicie martwić się zdejmowaniem pasków, ponieważ po około siedmiu minutach same się rozpuszczą. Należy więc dokładnie wypłukać jamę ustną.

Używałyście kiedyś pasków wybielających? Dajcie nam koniecznie znać, które z nich warto przetestować. :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Komentarze
nakładki na zęby
Pinterest@MRooten14
Pielęgnacja Nakładki na zęby - działanie i efekty stosowania żelu wybielającego i lampy LED
Nakładki na zęby, które dają efekt wybielający, działają na powierzchni zębów i rozjaśniają w stopniu zbliżonym do zabiegów z gabinetów stomatologicznych. Na rezultaty trzeba jednak czekać. Wśród nakładek istnieją dwie najbardziej popularne metody - z lampą LED i żelem z aktywatorem.
Marta Średnicka
wrzesień 15, 2020

Nakładki na zęby o działaniu wybielającym mają za zadanie zabezpieczyć ich powierzchnię podczas zabiegu i tym samym ułatwić preparatom ich rozjaśnianie. Nakładane na łuki zębowe, przylegają bezpośrednio do szkliwa i pozwalają na wybielanie zębów poprzez usuwanie wszelkiego typu osadów i przebarwień. Najczęściej rozjaśniają zęby o kilka tonów, jednak nie bardziej niż do naturalnego ich odcienia. W każdym przypadku po zakończeniu wybielania z użyciem nakładki na zęby, konieczne jest stosowanie białej diety. Aplikowane środki wybielające mają najczęściej formę żelu i nie posiadają w składzie nadtlenku wodoru. Oznacza to, że nie wnikają głęboko w tkankę zębową. Nakładki na zęby tego typu przeznaczone są do użytku domowego i są w pełni bezpieczne. Nie podrażniają dziąseł i nie naruszają szkliwa. Często nazywane są systemem wybielającym ze względu na kilkuetapowe rozjaśnianie. Do chętnie wybieranych metod wybielania z użyciem nakładki na zęby należy produkt z żelem i aktywatorem, ale i nakładka LED . Zobacz  także:   Wybielanie zębów w domu - jak naturalnie wybielić zęby? Jak działają nakładki na zęby? Nakładka na zęby z lampą LED Nakładka na zęby LED marki Coco Glam to jeden z hitów Instagrama ostatnich miesięcy. Jej działanie opiera się na naświetlaniu zębów światłem emitowanym przez lampę, które ma za zadanie likwidować pojawiające się plamy przez rozbijanie mikrocząsteczek. Dodatkowo, efekt wzmacniać ma załączony żel wybielający w piórze. Produkt nakłada się bezpośrednio na zęby, pozostawiając na nich jego bardzo cienką warstwę z ominięciem dziąseł. Producent wskazuje, że stosując nakładkę na zęby regularnie, możemy zmienić ich odcień aż do 9 tonów. Nakładkę na zęby aplikuje się na 16 minut podczas jednej sesji. Zestaw zawiera trzy...

Przeczytaj
Nakładka wybielająca na zęby Coco Glam - jak działa?
Pielęgnacja Nakładkowe wybielanie zębów Coco Glam - jak działa?
Jak działa system wybielania Coco Glam z nakładką na zęby? Producent obiecuje, że zaledwie po trzech dniach od stosowania zęby są wyraźnie bielsze. Wyglądają jak po wizycie u stomatologa!
Milena Majak
listopad 18, 2019

Wybielanie zębów to już nie tylko profesjonalne zabiegi w gabinecie stomatologicznym. Teraz możemy sprawić sobie biały uśmiech również w domowych zaciszu. Pasty wybielające stają się coraz bardziej zaawansowanym orężem w walce z żółknięciem zębów. Samodzielnie możemy również naklejać na zęby paski wybielające .  Jest jednak na rynku marka, której produkty są obecnie wręcz rozchwytywane. Mowa o Coco Glam i wręcz nieprawdopodobnych efektach stosowania dwóch kultowych produktów wybielających zęby . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Coco Glam (@cocoglampl) Lip 30, 2019 o 11:23 PDT Wybielanie zębów z Coco Glam - opinie Największą popularnością cieszy się  czarny proszek Coco Glam , który daje świetne efekty . To w stu procentach naturalny i wegański produkt. Bezpiecznie odświeża oraz czyści jamę ustną, a to dlatego, że jego głównym składnikiem jest  węgiel aktywny pozyskiwany z drzewa kokosowego .  Drugim graczem na tym polu jest  Coco Glam Teeth Whitening Kit , który pozwala przenieść technologię z gabinetów stomatologicznych do domu. Pierwszy widoczne efekty widoczne są już po trzech dniach stosowania. To jeden z pierwszych ogólnodostępnych na rynku zestawów do samodzielnego wybielania zębów za pomocą światła LED. Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu, kolor zębów jest "wychłodzony" Ostateczny efekt jest dość indywidualny i zależny od zębów. Nie miałam nigdy wcześniej do czynienia z wybielaniem zębów i jak na tą chwile efekt jest satysfakcjonujący - jestem po zalecanym tygodniu stosowania. Produkt nie zawiera nadtlenku wodoru oraz nie powoduje nadwrażliwości zębów - pisze w katalogu KWC Sonjaaa89. Zestaw do wybielania zębów Coco Glam Jak głosi hasło reklamujące wybielanie nakładkowe Coco Glam - moda na...

Przeczytaj
Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pielęgnacja Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie
Pędzelek wybielający zęby "Biała Perła Jutro impreza" naprawdę działa. Jedna z Wizażanek pisze, że dzięki niemu rozjaśniła zęby aż o trzy odcienie!
Milena Majak
marzec 18, 2020

Biała Perła specjalizuje się w produkcji artykułów do wybielania zębów. Wiele osób wymienia właśnie tę markę, którą warto przetestować w pierwszej kolejności. Kuracja wybielająca  "Jutro impreza"  jest teraz dostępna w Rossmannie za 30,99 zł zamiast  39,99 zł . Z uwagi na efekty warto zrobić zapas! Kuracja wybielająca Biała Perła Jutro impreza przeceniona Różnica w cenie może i nie jest ogromna, ale za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można kupić  pastę wspomagającą proces wybielania . Promocja potrwa aż do końca marca, a zakupy można robić zarówno stacjonarnie, jak i online . Producent rekomenduje używanie kuracji w pędzelku  2-3 razy dziennie przez 2-4 dni . Proces wybielania jest oparty o dwufazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Aplikacja żelu jest szybka i łatwa. Picie i jedzenie jest zabronione przez 30 minut po nałożeniu preparatu. Bardzo ważne jest to, że działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. W opakowaniu znajdziecie: dwustronny pojemnik z żelami Aktywuj i Wybielaj, otwieracz, który ułatwia odsłonięcie zębów podczas nakładania żeli, instrukcję przeprowadzania kuracji. Zwróćcie uwagę, że opakowanie zmieniło się wizualnie - z tego po lewej, na to po prawej stronie: Opinie o kuracji wybielającej Biała Perła Jutro impreza Te paski zgromadziły w naszym KWC niewiele opinii, ale zdecydowana większość pozwala sądzić, że paski wybielające Jutro Impreza są godnym zaufania produktem . Jedna z użytkowniczek, NATALA5214 , zamieściła obszerną i bardzo pomocną recenzję, która rozwiewa wszelkie wątpliwości co do stosowania oraz efektów stosowania pasków . Już na samym początku podkreśla, że produkt służy do pozbycia się osadu i jeżeli ktoś ma z natury żółte czy ciemne szkliwo, to nie ma co się nastawiać na wielki efekt. Wizażanka...

Przeczytaj
Pasty wybielające do zębów [RANKING]
Pielęgnacja Pasty wybielające do zębów [RANKING]
Jaka jest najlepsza pasta wybielająca? Kierując się opiniami z KWC wybrałyśmy pięć najlepiej ocenianych.
Milena Majak
listopad 29, 2019

Śnieżnobiały uśmiech jest w zasięgu waszej ręki. Nie musicie umawiać się na profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym . Możecie na przykład skorzystać z nowoczesnej technologii nakładek wybielających LED do domowego użytku albo nawet tradycyjnych pasków wybielających . Podobny efekt uzyskacie używając wybielającej pasty do zębów , a zapłacicie za to zdecydowanie mniej. Pasta wybielająca - opinie Mimo że cena pasty do zębów z reguły nie jest wygórowana, te wybielające zawsze są nieco droższe . Przed zakupami warto przede wszystkim umówić się na wizytę kontrolną do stomatologa i poprosić o opinię. Nie wszystkie zęby dobrze znoszą proces wybielania. Drugą ważną kwestią jest sprawdzenie opinii o danym produkcie . My kierowałyśmy się tym, co piszą w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów nasze Wizażanki. Dzięki nim udało nam się wybrać pięć najlepiej ocenianych past, które sprawiają, że zęby stają się wyraźnie bielsze .  Pasta wybielająca Blanx Blanx to jedna z tych marek, które specjalizują się w tworzeniu past wybielających zęby i ma ich najwięcej. Wybór jest zatem spory, ale też jednocześnie trudny. Ta o nazwie "Białe zęby" ma w naszym KWC najwięcej opinii, bo aż 95 , ale są one dość zróżnicowane. Moje zęby nigdy najbielsze nie były, nie podobał mi się ich odcień, ale ta pasta używana od 3 miesięcy, 2 lub czasami 3 razy dziennie wraz ze szczoteczką elektryczną sprawiła, że zęby naprawdę uzyskały jaśniejszy odcień i bardzo mi się to podoba. Ta pasta w zależności od tego czy masz naturalnie białą kość, szarą czy kremową, używana sumiennie sprawi, że zęby będę w MOŻLIWIE najjaśniejszym odcieniu w stosunku do indywidualnego koloru. Na pewno nie zrobi z zębów kremowych - oślepiająco białych. Poza tym uważam, że blanx ma niewątpliwą zaletę - absolutnie nie podrażnia (...) Smaku mięty nie ma, ale...

Przeczytaj