Na wygląd naszej skóry ma wpływ wiele czynników - wewnętrznych i zewnętrznych - takich jak stres, życie w biegu, emocje, czy ekspozycja na promieniowanie słoneczne bez odpowiedniej ochrony. Sprawiają one, że twarz staje się szara, traci jędrność i pojawiają się na niej zmarszczki.

Reklama

Dlatego też marka NIVEA stworzyła Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek. W jego formule zawarto Czysty Koenzym Q10 i Peptydy Bioxifill® - składniki, które działają przeciwstarzeniowo. Przenikają one przez 10 warstw skóry*, dzięki czemu stymulują produkcję kolagenu i wypełniają zmarszczki od wewnątrz**.

mat. prasowe

Jak go oceniły Wizażanki? Poznajcie opinie o NIVEA Q10 Serum Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek

NIVEA Q10 Serum Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek spełnił oczekiwania 9 na 10 Wizażanek. Co więcej, 8 na 10 testujących go kobiet potwierdziło, że w zaledwie 5 minut redukuje widoczność drobnych linii mimicznych i zmarszczek.

Czy zatem wypełnia i wygładza zmarszczki na czole? To także potwierdziło 8 na 10 Wizażanek. Tyle samo pań stwierdziło, że wypełnia i wygładza zmarszczki w okolicy oczu i ust, a także bruzdy nosowo-wargowe.

A co z redukcją uporczywych zmarszczek? Takie działanie potwierdziło 7 na 10 testujących go kobiet.

Nawilżające działanie tego kosmetyku potwierdziło z kolei 92% Recenzentek. Co więcej, 93% przyznało, że stanowi dobrą bazę pod makijaż.

Na uwagę zasługuje także fakt, że aż 95% Wizażanek zaznaczyło, że zapewnia natychmiastowe uczucie miękkiej i jędrnej skóry.

Czy zatem testujące ten krem kobiety sięgną po niego ponownie i polecą kosmetyk swoim przyjaciółkom? 8 na 10 stwierdziło, że TAK!

Pokrywa zmarszczki jakby takim delikatnym filmem, przez co wydają się mniej widoczne. Dobrze sprawdza się u mnie jako baza pod makijaż, ale tylko pod podkład

- Kasita97

Dla mnie serum ekspert NIVEA Q10 zadziałał jak magiczna różdżka. Nakładasz na zmarszczki, a one znikają, są wypełnione. Z drobnymi liniami i siateczką wokół oczu czy ust sobie poradził, jest świetną bazą pod makijaż

- Joannahetman

*W górnych warstwach naskórka.
**Badanie in vitro.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 95 kobiet w okresie kwiecień-maj 2023 r.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama