Wejdź
patyczki kosmetyczne Velvet
Pielęgnacja

Nowe płatki i patyczki kosmetyczne Velvet

Velvet wprowadza nowe płatki bawełniane z obszytymi brzegami, które nie rozwarstwiają się oraz patyczki kosmetyczne.
Magdalena Borucińska
styczeń 12, 2015
patyczki kosmetyczne Velvet

Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę - obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się, ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu, składają się w 100% z bawełny. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalną strukturę z obu stron (sztruks i kalander) co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne, zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

W ofercie marki Velvet od stycznia 2015 znajdą się także patyczki kosmetyczne w różnych wariantach opakowań: pudełko - 200 sztuk, foliowy woreczek uzupełniający – 160 i 100 sztuk.

Płatki kosmetyczne Velvet  - cena: 3,79zł / 80szt., 4,79zł / 120szt. 

Patyczki Velvet – cena: 1,59zł / 100szt., 1,99zł / 160szt.,  2,49zł / 200szt.

Komentarze
Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth
Pielęgnacja Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth z diamentową głowicą
Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth dostępny jest teraz w wersji z głowicą z kryształkami diamentu.
Magdalena Borucińska
styczeń 17, 2015

Pierwszym krokiem do jedwabiście gładkich stóp jest ich złuszczenie za pomocą nowego, innowacyjnego pilnika do usuwania twardej skóry Scholl Velvet Smooth z kryształkami diamentu, który łagodnie i efektywnie usuwa stwardniałą skórę tak, jak robi to profesjonalista w salonie pedicure. Pilnik Scholl Velvet Smooth jest bezpieczny, dzięki zastosowaniu kontroli nacisku – urządzenie wyłącza się przy zbyt silnym dociśnięciu do skóry. Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth z kryształkami diamentu - cena: 169,99zł, wkłady 59,99zł

Przeczytaj

Nasze akcje