klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

Nowość od NIVEA, którą pokochały Wizażanki. Poznaj wyniki testu!

Martwią cię oznaki starzenia? Twoja skóra jest szara i na dodatek utraciła dawną jędrność? Każdy z tych problemów rozwiąże Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności!
Materiał partnera
grudzień 18, 2019

Odpowiednia pielęgnacja to klucz w walce zarówno z pierwszymi, jak i już nieco bardziej zaawansowanymi oznakami starzenia. Im bardziej świadome potrzeb naszej skóry jesteśmy, tym szybciej i efektowniej możemy na nie zareagować. Doskonałym orężem w tej nierównej bitwie są produkty dwufazowe, jak na przykład Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności.

Dodatkowa porcja pielęgnacji to zasługa fazy olejowej, która została wzbogacona o Kompleks Olejkowy. Faza wodna zawiera natomiast aż 80% nawilżających substancji aktywnych oraz składników aktywujących komórki. Mowa tutaj o kwasie hialuronowym, boosterze kolagenu i boosterze elastyny, które są nieocenione, jeżeli chcemy przywrócić skórze nie tylko młodzieńczy blask, ale również jędrność. 

Kosmetyk świetnie się wchłania i aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Efekt? Zmarszczki zostają zredukowane, skóra wygląda promiennie, a dodatkowo jej struktura jest wzmocniona. Dzięki cudownym właściwościom nawilżającym i odżywiającym, codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Jest to rewelacyjny produkt. Moja cera jeszcze nigdy nie była tak nawilżona i odżywiona. Dla mnie jest to prawdziwe cudo! Nie wyobrażam sobie teraz mojego rytuału wieczornego zadbania o siebie bez tego olejku! Dziękuję za możliwość testowania tego kosmetyku - asiabeata.

Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności - wyniki testu

Wybrane użytkowniczki Wizaz.pl miały okazję przetestować Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności. Aż 95% Recenzentek zadeklarowało, że eliksir spełnił ich oczekiwania pod względem intensywnego nawilżenia. 9 na 10 uważa z kolei, że skóra jest głęboko odżywiona, a 8 na 10, że Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności ma lekką formułę i szybko się wchłania.

Niemal wszystkie, bo 96%, jest zdania, że Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności dodaje skórze sprężystości oraz elastyczności.

Olejek jest lekki, ale przy tym bardzo odżywczy, nawilżający i ujędrniający. Moja cera nabrała elastyczności, sprężystości. Po zastosowaniu olejku wieczorem, rano budzę się i moja cera jest nadal nawilżona i odżywiona - kasiazam.

Z kolei 9 na 10 Wizażanek zauważyło, że skóra jest bardziej promienna.

Olejek jest cudowny, bardzo dobrze się wchłania, pięknie pachnie, bardzo łatwo się dozuje, pozostawia skórę nawilżoną, rozświetloną i odżywioną, widocznie napiętą i wygładzoną. Mam wrażenie, że jestem młodsza i bardziej wypoczęta - Iwsurawska.

Wizażanki kochają Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności!

Dla 90% Recenzentek struktura skóry jest zauważalnie mocniejsza. W dodatku 8 na 10 zgadza się ze stwierdzeniem, że zmarszczki są zredukowane i mniej widoczne. Tak dobre recenzje mogą oznaczać tylko jedno - Dwufazowy eliksir w olejku NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa Elastyczności jest kosmetykiem do zadań specjalnych. 

Zmarszczki zredukowane, skóra silniejsza, widocznie odżywiona i nawilżona, bez problemów skórnych i widocznie promienieje. Jestem jak najbardziej zadowolona ze stosowania tego produktu. Bardzo przyjemnie pachnie, aplikując go robiłam jednoczesny masaż twarzy, co przynosiło dodatkowe ukojenie i relaks. Produkt szybko się wchłania, pięknie wygląda i zdecydowanie go polecam do codziennej pielęgnacji - NARTALIA88.

Jestem zaskoczona działaniem olejku NIVEA, nie spodziewałam się, że zmiany będą tak szybko widoczne. Moim głównym problemem była dość mocno widoczna jak na mój wiek zmarszczka na czole, stosowałam olejek szczególnie w tym miejscu i po 2 tygodniach naprawdę widzę różnicę! Byłam sceptycznie nastawiona, ale olejek w połączeniu z masażem twarzy pomógł w znacznym stopniu. Z pewnością kontynuuje używanie olejku - moniquelongoile.

Wyniki na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 192 kobiet w terminie 30.09.2019 - 27.10.2019r.

Materiał powstał z udziałem marki NIVEA.

fot. mat. prasowe

Komentarze