klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja ciała
AdobeStock
Pielęgnacja

Nowy Lactacyd® Prebiotic przetestowany! Poznaj opinię Wizażanek

Wybrane dziewczyny z Klubu Recenzentki przetestowały płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic z naturalnymi prebiotykami. Zapoznaj się z ich opinią!
Materiał partnera
wrzesień 10, 2020

Okolice intymne wymagają szczególnej pielęgnacji – takiej, która nie powoduje podrażnień, nawilża, pomaga utrzymywać naturalną równowagę oraz daje uczucie komfortu na co dzień. Dlatego tak ważne jest, by stosować specjalnie stworzone w tym celu kosmetyki – dbające o odpowiednie pH miejsc intymnych i równowagę mikrobiologiczną.

Jednym z produktów polecanych przez Wizażanki jest nowy prebiotyczny płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic. Dlaczego to dobry wybór? Lactacyd Prebiotic® został opracowany z myślą o kobietach ze skłonnością do nawracających infekcji intymnych. Dzięki zawartości naturalnego kwasu mlekowego i naturalnych prebiotyków pomaga utrzymać odpowiednie pH okolic intymnych, odbudowuje, wzmacnia oraz utrzymuje naturalną mikroflorę okolic intymnych. Produkt zapewnia delikatną pielęgnację okolic intymnych, chroniąc przed odczuciem dyskomfortu. Co ważne, w trosce o użytkowniczki, Lactacyd® Prebiotic został przetestowany zarówno ginekologicznie, jak i dermatologicznie – potwierdzając swoje bezpieczeństwo stosowania. 

Średnia ocena, jaką przyznała mu społeczność KWC, wynosi aż 4,8/5. Jego skuteczność potwierdzają też wyniki testu, w którym wzięło udział 113 użytkowniczek Wizaz.pl!

Prebiotyczny płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic – wyniki testu

Prebiotyczny płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic spełnił oczekiwania 10 na 10 Wizażanek!

Aż 99% użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że Lactacyd® Prebiotic jest delikatny dla skóry, a także nawilża i przywraca komfort okolic intymnych. 

Zalet nie ma końca! 9 na 10 dziewczyn przyznało, że Lactacyd® Prebiotic jest odpowiedni dla skóry delikatnej, a aż 100% Wizażanek uznało go za odpowiedni dla kobiet ze skłonnością do infekcji.  

Ponadto prawie wszystkie użytkowniczki Wizaz.pl (aż 99%) oceniły, że produkt jest odpowiedni do codziennej higieny intymnej. 

Prebiotyczny płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic – kolejny hit marki Lactacyd®!

Wyniki testu Lactacyd
mat. prasowe

Nie mogło być inaczej – 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po Lactacyd® Prebiotic. Natomiast aż 96% poleci go swojej przyjaciółce!

Płyn do higieny intymnej Lactacyd® Prebiotic to jeden z najlepszych, jakich dotychczas używałam. Świetnie sprawdza się nawet przy delikatnej skórze, jak i problemach z nawracającymi infekcjami intymnymi. Opakowanie jest bardzo wydajne. Plus również za naturalne prebiotyki w składzie – ocenia KokainkaxX.

Świetny płyn do higieny intymnej. Odkąd poznałam markę Lactacyd®, nie sięgam po inne. Płyn jest delikatny, nie szczypie, gwarantuje uczucie świeżości i nawilżenia. Odkąd stosuje płyny tej marki, nie mam problemów z infekcjami okolic intymnych. Serdecznie polecam! – pisze Alunia1987. 

Płyn Lactacyd® jest w zgrabnej butelce z zatyczką. Ma kremową, niezbyt gęstą konsystencję, lecz nie spływa między palcami. Już niewielka ilość wystarczy do mycia – jest wydajny. Delikatnie pachnie, umilając korzystanie z niego. Po użyciu odczuwam odświeżenie, które pozostaje ze mną przez cały dzień (…) Polecam wszystkim, szczególnie paniom o wrażliwej skórze miejsc intymnych – podsumowuje KaRee. 

Wyniki testu mówią same za siebie – Lactacyd® Prebiotic to produkt, któremu możesz zaufać. Pielęgnuje twoją naturalną mikroflorę. Codziennie.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 113 kobiet na przełomie sierpnia i września 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Lactacyd

 

Pielęgnacja „Po goleniu nie występują żadne podrażnienia”. Emulsja Lactacyd Intimate Shave już przetestowana!
Poprosiliśmy wybrane Wizażanki o przetestowanie delikatnej emulsji do golenia i higieny okolic intymnych, Lactacyd Intimate Shave. Sprawdź, jak oceniły produkt!
Materiał partnera
sierpień 12, 2019

Lato w pełni, a Ty nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego produktu do golenia? Wiele kobiet ma ten sam problem. Rynek obfituje w kremy, pianki czy żele, ale jak to często bywa – nie wszystkie przynoszą efekty, na jakie liczymy. My jednak jesteśmy tu przecież po to, by pomóc Ci w znalezieniu czegoś skutecznego. I tak, przeglądając nowości na rynku trafiliśmy na prawdziwą perełkę –  Lactacyd Intimate Shave . Lactacyd Intimate Shave to delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych . Nawilża skórę i zmiękcza włoski, żeby chronić ją podczas golenia, a także zapobiegać podrażnieniom występującym po zabiegu. Po nałożeniu na wilgotną skórę, zmienia się w delikatną piankę, czyniąc golenie łatwiejszym. Ponadto, dzięki zawartości kwasu mlekowego, pomaga utrzymać odpowiednie pH okolic intymnych. Co na to dziewczyny z Klubu Recenzentki? Emulsja Lactacyd Intimate Shave – wyniki testu 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl twierdzi, że kosmetyk  zmiękcza włoski i ułatwia golenie.  Według aż 96% Recenzentek po użyciu testowanego produktu  skóra jest nawilżona. Aż 99% dziewczyn potwierdza, że Lactacyd Intimate Shave pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku.  Kosmetyk spełnił  oczekiwania aż 96% Wizażanek! Emulsja Lactacyd Intimate Shave – jedyny taki produkt na rynku!   Aż 92% użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk. Oprócz tego, 9 na 10 Recenzentek  poleci testowany produkt swojej przyjaciółce. Bardzo polecam! Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem! Bardzo przyjemny delikatny zapach, łatwość aplikacji, a dodatkowo zero podrażnień czy zacięć, co często zdarzało mi się po korzystaniu z innych tego typu kosmetyków. Jest to produkt, który musi się znaleźć na liście „must have” każdej kobiety, bo na mojej już się znalazł :) - ...

Przeczytaj