klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Pielęgnacja

Odkryj siłę uśmiechu i wygraj wymarzone wakacje!

Latem każda kobieta chce czuć się i wyglądać idealnie. Zgrabna sylwetka, gładka skóra, lśniące włosy – o czym jeszcze powinnaś pamiętać, aby osiągnąć upragniony cel? Jednym z najważniejszych elementów wakacyjnego look’u jest bez wątpienia śnieżnobiały uśmiech, który teraz może zagościć na twojej twarzy w zaledwie 3 dni! Wszystko za sprawą systemu Blend-a-med 3D White Luxe Perfection – pasty do zębów i akceleratora przyspieszającego proces wybielania. Efekt uzyskany dzięki temu duetowi doda ci pewności siebie oraz ułatwi nawiązywanie nowych, wakacyjnych znajomości.
Materiał partnera
czerwiec 06, 2017

Efekt działania produktów Blend-a-med 3D White Luxe Perfection jest nie tylko skuteczny, ale i błyskawiczny – redukcję do 100% przebarwień zewnętrznych osiągniemy w zaledwie 3 dni! 3D White Luxe Perfection to pasta z zaawansowaną technologią wybielającą, która dodatkowo zabezpiecza powierzchnię zębów przed powstawaniem nowych przebarwień. Aby wzmocnić i przyspieszyć działanie pasty, marka Blend-a-med stworzyła 3D White Luxe Whitening Accelerator, który usuwa przebarwienia powierzchniowe oraz tworzy długotrwałą warstwę ochronną, aktywną nawet po szczotkowaniu.

Piękny, biały uśmiech możemy uzyskać pozbywając się przebarwień. Jest to możliwe dzięki stosowaniu do codziennej higieny jamy ustnej odpowiednich past do zębów, które nie tylko przywracają ich biel, ale także zapobiegają powstawaniu nowych przebarwień. Często zastanawiamy się jednak nad bezpieczeństwem  procesu wybielania. Zawarte w duecie produktów Blend-a-med 3D White Luxe (paście i akceleratorze – produkcie przyspieszającym wybielanie) związki zwane polifosforanami, choć są wyczuwalne jako granulki, nie działają ściernie na szkliwo, nie wywołują nadwrażliwości zębiny ani żadnych innych niepożądanych efektów ubocznych. System wybielający jest więc bezpieczny, a jego działanie potwierdzone jest w badaniach klinicznych. - wyjaśnia prof. Ewa Iwanicka- Grzegorek – adiunkt Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Siła uśmiechu – wyniki sondy ulicznej

Marka Blend-a-med postanowiła sprawdzić rolę uśmiechu w budowaniu relacji międzyludzkich. W tym celu przeprowadziła sondę uliczną, która polegała na zaprezentowaniu badanym dwóch zdjęć tej samej osoby – na jednym z nich można było zobaczyć uśmiechniętą dziewczynę, na drugim – dziewczynę bez uśmiechu na twarzy. Zapytani o to, jakie cechy charakteryzują uśmiechniętą osobę, respondenci uznali, że wygląda ona na szczęśliwą i otwartą na ludzi. Ocenili ją także jako atrakcyjną, pewną siebie i szczerą. Co więcej – aż 92% uczestników badania było otwartych na możliwość umówienia się z uśmiechniętą dziewczyną. Dla porównania, chęć umówienia się z tą samą osobą, lecz nieuśmiechniętą, wyraziło jedynie 8% badanych. Dodatkowo, zapytani o nią, badani używali określeń, takich jak poważna, arogancka, a nawet samolubna.

Wyniki badania potwierdziły, że osoby uśmiechnięte uważane są nie tylko za atrakcyjne fizycznie, ale także posiadające pozytywne cechy osobowościowe. Przeprowadzona sonda udowodniła, że uśmiech to niezawodne narzędzie w budowaniu relacji z drugim człowiekiem.

KONKURS

Piękny uśmiech to udane wakacje, pełne przygód oraz nowych znajomości! Weź udział w konkursie marki Blend-a-med i wygraj podróż swoich marzeń!

1. Nagraj krótki film i pokaż nam swój uśmiech. Pamiętaj, że na filmie muszą znaleźć się dwa produkty Blend-a-med: pasta 3D White Luxe Perfection i Whitening Accelerator.

2. Napisz, co sprawia, że się uśmiechasz.

3. Wyślij zgłoszenie.

NAGRODY

3 x voucher o wartości 10 000 zł – do zrealizowania w Neckermann Podróże

3 x voucher o wartości 5 000 zł – do zrealizowania w Neckermann Podróże

30 x zestaw treningowy: mata, roller i skakanka firmy THORN+fit

Szczegóły dostępne są pod linkiem: https://3dnidobieli.wizaz.pl

materiał sponsorowany

zdjęcie główne: iStock

materiały PR
Styl życia Dlaczego warto się uśmiechać? Lubią to mężczyźni, ale jest jeszcze wiele innych korzyści :)
Zdarza się wam zakrywać usta z powodu zawstydzenia swoimi żółtymi zębami? Tak nie może być. Uśmiech przynosi wiele korzyści (nie tylko zainteresowanie płci przeciwnej :). Zobaczcie, co na ten temat mówi specjalista, dr Ewa Jarczewska-Gerc, psycholog.
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 11, 2017

Jaką rolę pełni uśmiech w relacjach międzyludzkich? Uśmiech jest oznaką radości, szczęścia i życzliwości – czyli tego, że jesteśmy w dobrym nastroju, a nasze intencje są pozytywne. Brak uśmiechu sygnalizuje coś zupełnie odwrotnego - jest przejawem dystansu, niedostępności. Intuicyjnie czujemy wówczas, że lepiej mieć się na baczności i za bardzo nie odsłaniać. Jak otoczenie odbiera uśmiechnięte osoby? Uśmiech może być także odbieramy jako przejaw sukcesu w sferze zawodowej lub prywatnej. Jest wtedy oznaką pewności siebie i pozytywnej samooceny. Dla odmiany „minę na kwintę” mają zazwyczaj osoby sfrustrowane lub zezłoszczone na sytuację w jakiej się znajdują. Uśmiech bywa także komunikatem otwartości – może wskazywać na to, że ktoś jest zainteresowany kontaktem z nami – przyjacielskim lub romantycznym. Czy osobom uśmiechniętym łatwiej jest radzić sobie z codziennymi problemami? Uśmiech toruje drogę, gdy mamy uzyskać czyjąś aprobatę lub wsparcie. Wzbudza sympatię i zwiększa życzliwość otoczenia wobec nas. Kiedy się uśmiechamy – także my sami stajemy się bardziej życzliwi dla siebie. Będąc w trudnej sytuacji zazwyczaj nie jest nam do śmiechu. Jeśli jednak potrafimy, mimo wszystko zdobyć się na uśmiech, nabieramy dystansu do kłopotów. Jak uśmiechanie się wpływa na nasze samopoczucie? Badania pokazują, że uśmiechanie się i śmianie skutecznie obniżają napięcie fizjologiczne i emocjonalne, redukując tym samym poziom stresu. Ale to nie koniec zalet uśmiechania się. Można powiedzieć, że poprawia on nie tylko jakość, ale wręcz długość życia. Jak to się dzieje? Przyczyn jest wiele, choćby taka jak redukcja stresu.  Zastanawiacie się, jak osiągnąć efekt śnieżnobiałego uśmiechu? Znamy na to sposób:) Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Pasta do zębów Nowa, ulepszona pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection to...

Przeczytaj
materiały PR
Pielęgnacja „Dzięki niej mój uśmiech nie schodzi z twarzy” – o jakim produkcie mowa i za co kochają go Wizażanki?
Wybrane Wizażanki miały możliwość wypróbowania pasty wybielającej Blend-a-med 3D White Whitening. Wyniki testu mówią same za siebie!
Materiał partnera
wrzesień 28, 2018

Okazuje się, że aby mieć zdrowy, biały uśmiech, nie zawsze musimy szukać pomocy u stomatologa. Równie zadowalające efekty uzyskamy dzięki szczotkowaniu zębów pastą Blend-a-med 3D White Whitening. Zawarta w niej formuła pielęgnacyjna,  Active Mineral Complex™ , nie tylko chroni szkliwo i wzmacnia zęby, ale także ogranicza do minimum ryzyko pojawienia się przebarwień na ich powierzchni. W ofercie marki znajdziemy dwa warianty pasty wybielającej: Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Enamel Care oraz  Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Sensitivity Care , która jest dedykowana zębom wrażliwym. Jak pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy wypadła w teście Wizażanek? Pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy spełniła oczekiwania aż 91% testerek! 8 na 10 użytkowniczek zgadza się ze stwierdzeniem, że dzięki testowanej paście zęby są widocznie bielsze. Aż 87% dziewczyn przyznało, że pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy w widoczny sposób usuwa przebarwienia. Na tym nie koniec zalet produktu. Aż 8 na 10 Wizażanek jest zdania, że pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy wzmacnia zęby. Aż 99% testerek oceniło, że pasta  Blend-a-med 3D White Whitening Therapy  pozostawia uczucie czystości i świeżości. Bardzo miło zaskoczył mnie fakt, że pasta, która wybiela zęby, nie powoduje ich nadwrażliwości. Takie dotychczas miałam doświadczenie z pastami usuwającymi przebarwienia, a tym razem spotkała mnie niespodzianka. :) (…) Miałam delikatne przebarwienia od kawy i po stosowaniu przez ok. 2 tygodnie już zauważyłam różnicę. Na pewno będę dalej stosować tę pastę  - lulu83 . Moje zęby już po 3 dniach użytkowania pasty Blend-a-med 3D White Whitening Therapy były widocznie bielsze. Pasta bardzo dobrze usuwa wszelkie przebarwienia. Dodatkowo pozostawia w ustach uczucie świeżości. Jestem zadowolona z efektów  - Blackberry90 ....

Przeczytaj
materiały PR
Pielęgnacja Ładniej ci z uśmiechem! Sprawdź, jak wybielić go bez wychodzenia z domu
Uśmiechnij się! Im częściej to robisz, tym większa szansa, że i świat uśmiechnie się do ciebie. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą uśmiech, oraz w jaki sposób wybielić go w domu.
Materiał partnera
czerwiec 19, 2018

To dzięki niemu możemy decydować o tym, co myślą o nas inni i jesteśmy uważane za atrakcyjniejsze. Co jeszcze może zrobić dla ciebie twój uśmiech? Zrób pierwszy krok, a uśmiech do ciebie powróci Jak wynika z badań przeprowadzonych przez markę Blend-a-med, 7 na 10 z nas twierdzi, że uśmiech zwiększa życzliwość innych i pozwala na zdobycie ich przychylności . Chcesz się do kogoś zbliżyć? Uśmiechnij się! Ci, którzy się uśmiechają, są postrzegani jako bardziej sympatyczni (72%), co pomaga w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.  Chcesz być uważana za bardziej kompetentną? Uśmiechnij się! 73% respondentów jest zdania, że osoby uśmiechnięte wypadają lepiej podczas rozmów rekrutacyjnych . Badania naukowe dowodzą, że nasz uśmiech zostaje zazwyczaj odwzajemniony pozytywną reakcją odbiorcy . Uśmiech to coś, na co zwracają uwagę mężczyźni Czy może być coś bardziej sexy niż pewność siebie? Nie! A za takie mamy (69%) osoby uśmiechnięte. Marka Blend-a-med postanowiła sprawdzić, jak uśmiech działa na płeć przeciwną. W tym celu w aplikacji randkowej Tinder utworzono dwa profile tej samej dziewczyny – na jednym z nich można było zobaczyć ją uśmiechniętą, na drugim dodano zdjęcie bez uśmiechu. Eksperyment potwierdził, że ci z nas, którzy się uśmiechają, są w oczach innych (67%) po prostu bardziej atrakcyjni – pierwsze zdjęcie cieszyło się większym zainteresowaniem wśród mężczyzn, a jego bohaterka otrzymała 3 razy więcej propozycji spotkań. Nie bez powodu mówi się, że złość piękności szkodzi. Negatywne emocje wyostrzają nasze rysy twarzy, wyglądamy mniej atrakcyjnie. (...) - tłumaczy dr Ewa Jarczewska Gerc . Jak Polacy dbają o zęby? Z uśmiechem nam do twarzy - potwierdza to 2/3 respondentów, którzy wzięli udział w badaniu Blend-a-med. A czy jesteśmy z niego zadowoleni? 57% z nas jest...

Przeczytaj
Styl życia Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadła szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean Smart!
Białe zęby i zdrowy uśmiech bez konieczności wizyty u dentysty? To możliwe! Sprawdź, jak Recenzentki oceniły szczoteczkę marki Philips!
Materiał partnera
luty 13, 2020

Piękne zęby to marzenie wielu kobiet. Jak się okazuje, nie musisz wydawać gigantycznych sum na wizyty u stomatologa. Wystarczy odpowiednia higiena, by twój uśmiech zachwycał. Wizażanki przetestowały niedawno szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Diamond Clean Smart . Jak ją oceniły? Przekonajcie się same! Philips Sonicare Diamond Clean Smart To najnowsza szczoteczka w portfolio marki Philips. Czy najlepsza? Zdecydowanie tak! Sonicare Diamond Clean Smart to wyjątkowa skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i bezpieczeństwo w kwestii dbałości o dziąsła, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, a także testem Wizażanek . Recenzentki doceniły ją za niezawodną technologię, inteligentne czujniki, dokładną higienę jamy ustnej, a także za design! Jak się okazuje Philips Sonicare Diamond Clean Smart to dla wielu Testerek nie tylko białe zęby, ale większa pewność siebie i piękny, zdrowy uśmiech. Urządzenie jest jedyną szczoteczką zaakceptowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne . Wykonuje aż 62 000 ruchów na minutę. Co najlepsze - wystarczą tylko 3 dni, by zęby były bielsze 1 !  To nie koniec. Philips Sonicare Diamond Clean Smart jest też w stanie usunąć do 10 razy więcej płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną 2 . Jest  jednocześnie wyjątkowo delikatna - badania potwierdzają, że osoby, które używały systematycznie szczoteczki Philips miały 7 razy zdrowsze dziąsła i to już w 2 tygodnie 3 . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Wizaz.pl (@wizazpl) Gru 15, 2019 o 11:57 PST 5 programów czyszczenia Ty sama decydujesz, jaki efekt jest dla ciebie najważniejszy. Wszystko zależy od twoich potrzeb lub problemów z jamą ustną. Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Smart zapewnia aż 5...

Przeczytaj