Wejdź
Balneokosmetyki
Pielęgnacja

Odmładzające nowości od Balneokosmetyków: eliksir pod oczy i serum do twarzy

Wśród naturalnych Balneokosmetyków na bazie najsilniejszej na świecie wody siarczkowej pojawiły się dwie nowości: Elixir młodości pod oczy oraz Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltu.
Magdalena Borucińska
styczeń 13, 2015

Balneokosmetyki

Elixir młodości pod oczy Balneokosmetyki to kosmetyk długotrwale i intensywnie nawilżający skórę, poprawiający jej jędrność oraz elastyczność. Preparat pobudza syntezę kolagenu i odnowę naskórka oraz łagodzi podrażnienia. Doskonale pielęgnuje dojrzałą skórę wokół oczu, czyniąc ją miękką i pełną blasku. Kompleksowe działanie i spektakularne efekty zapewnia unikalna formuła Elixiru: najsilniejsza na świecie, lecznicza woda siarczkowa ze źródła „Malina”, MATRIXYL®synthe’6®, kwas hialuronowy, olej arganowy, witamina E oraz masło Shea.

Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltu Balneokosmetyki posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Kosmetyk to innowacyjna formuła składająca się z  najsilniejszej na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Malina”, MATRIXYL®synthe’6®, kwasu hialuronowego oraz witaminy C, która sprawia, że już po miesiącu stosowania, skóra staje się wyraźnie młodsza, a zmarszczki i linie zredukowane.

Elixir młodości pod oczy oraz Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltu Balneokosmetyki - cena: 130zł

Komentarze
materiały PR
Pielęgnacja Nożyczki®Liftingujące – wytnij zmarszczkom niezły numer
Jak cofnąć wskazówki na biologicznym zegarze i pozbyć się zmarszczek? W ostatnim czasie pojawiła się nowa odpowiedź na stare pytanie. Nożyczki®Liftingujące to absolutna rewolucja w walce ze zmarszczkami, która gwarantuje wprost spektakularne i natychmiastowe efekty. Ten bezinwazyjny i bezbolesny zabieg bez cienia przesady stanowi prawdziwą alternatywę dla chirurgii estetycznej. Weź nową metodę pod lupę, dowiedz się dlaczego warto i pożegnaj zmarszczki na dobre.
Materiał partnera
marzec 18, 2015

REGENERACJA? NATURALNIE! KOMPLEKSOWA ODNOWA  KOMÓRKOWA Nożyczki® liftingujące to innowacyjna broń przeciwko zmarszczkom, która wykorzystuje naturalne procesy odnowy komórkowej, zapewniając skórze właściwej szybką i kompleksową regenerację. Terapia opiera się wyłącznie na naturalnych procesach, dlatego jest przyjazna i  skuteczna.       BIOLIFTING W WERSJI HI TECH SZEROKIE SPEKTRUM MULTIREGENERACJI Na pewno chcesz zadać pytanie na czym ten nowy zabieg polega. Nożyczki® liftingujące  wykorzystują rewolucyjne działanie  bioliftingu uzyskanego za pomocą zastosowania aż 6 skutecznych rodzajów bioprądów, które, m.in. wzmacniają mięśnie, obudowują masę i stymulują ich pracę, pobudzają krążenie, aktywizują metabolizm komórkowy, przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP,  a także przyspieszają penetrację aktywnych składników… Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych , które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny, działając jak zastrzyk młodości.      …sporo! Dodajemy do tego poprawę ruchu limfy  i głębokie oczyszczenie skóry.  Tymczasem to dopiero pierwsze z długiej listy argumentów przemawiających na korzyść Nożyczek ®Liftingujących . PÓŁ GODZINY MAGII NOŻYCZKI® LIFTINGUJĄCE W RĘKACH SPECJALISTY Od 30 do 50 minut – właśnie tyle trwa wykonanie bezbolesnego zabiegu, w trakcie którego, poprzez masaż specjalnymi sondami, kosmetyczka pobudza do regeneracji każdy pojedynczy punkt na twarzy, szyi, ramionach lub dekolcie. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło, ponieważ podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich naprzemienne kurczenie i napinanie – a w efekcie regenerację. REGENERACJA Z EFEKTEM WOW SPEKTAKULARNE REZULTATY Czas na najprzyjemniejsze...

Przeczytaj

Nasze akcje