Wejdź
Peelingujący olejek do dłoni Yves Rocher
Pielęgnacja

Peelingujący olejek do rąk Yves Rocher

Peelingujący olejek do dłoni Yves Rocher z drobinkami truskawek to szybki i przyjemny sposób na gładkie dłonie.
Magdalena Borucińska
wrzesień 02, 2014

Peelingujący olejek do dłoni Yves Rocher

Peelingujący olejek do dłoni Yves Rocher dokładnie i delikatnie złuszcza skórę dłoni dzięki cząsteczkom, które są w 100% naturalne. Dłonie odzyskują piękno i w ciągu 1 minuty stają się niezwykle miękkie.

Olejek Arnica Chamissonis - naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wyselekcjonowali odmianę Arnica Chamissonis pochodzącą z upraw biologicznych ze względu na jej właściwości ochronne przed czynnikami zewnętrznymi dla skóry.

Zawarte w olejku nasiona truskawki  – małe ziarna występujące na powierzchni owocu są w 100% naturalne i doskonale złuszczają martwy naskórek.

Peelingujący olejek do dłoni Yves Rocher  - cena: 17,90zł / 75ml

Komentarze
Fotolia, materiały PR
Pielęgnacja Moc roślinnych ekstraktów
Skóra to żywy organizm - tak jak roślina. Naukowcy z laboratoriów Yves Rocher odkrywają wiele podobieństw pomiędzy jej funkcjonowaniem, a procesami jakie zachodzą w roślinach. To właśnie na bazie roślinnych inspiracji powstają wyjątkowe kosmetyki.
Materiał partnera
październik 27, 2016

Ludzie i rośliny mają ze sobą wiele wspólnego – łączą nas wspólni przodkowie, a w naszych organizmach zachodzi wiele tych samych procesów: wzrostu, odnowy, produkcji energii. Żywa i naturalna cząsteczka roślinna zawsze znajdzie miejsce w złożonym mechanizmie życia skóry, która potrafi rozpoznawać to, co jest dla niej najlepsze . Ekstrakty z roślin nie bez powodu znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce . Wykazują szereg zróżnicowanych właściwości - mogą nawilżać, łagodzić podrażnienia, spowalniać starzenie skóry, a także eliminować wolne rodniki. Świat roślin i Yves Rocher są ze sobą związani od przeszło 50 lat. Eksperci Yves Rocher z powodzeniem poszukują niezwykłych właściwości roślin, które nazywają ich Geniuszem. Czerpią z tej różnorodności, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby skóry. Efektem ich pracy są kosmetyki oparte na naturalnych składnikach roślinnych, których formuły mają udowodnioną skuteczność i są bezpieczne dla skóry. Jednym z takich produktów jest Żel-krem intensywnie nawilżający z linii Hydra Végétal . Sekret skuteczności Żel-kremu to siła soków roślinnych , które dzięki niezwykłej zdolności wychwytywania cząsteczek wody tworzą w sercu skóry naturalne rezerwy wilgoci. Wyjątkowe połączenie soków roślinnych z kanadyjskiego klonu i z niebieskiej agawy bio z Meksyku zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry . materiał sponsorowany

Przeczytaj

Nasze akcje