klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
modelowanie sylwetki i cellulit
materiały PR
Pielęgnacja

Pięknie wymodelowana sylwetka? Mamy na to sposób!

Zdrowo się odżywiasz i regularnie ćwiczysz, a mimo to nie możesz pozbyć się cellulitu i głęboko nagromadzonej tkanki tłuszczowej? Czy to oznacza, że powinnaś zaakceptować pomarańczową skórkę? Zdecydowanie nie! Po prostu czas, by zastosować skuteczniejsze metody.
Małgorzata Wiśniewska
sierpień 06, 2015
Profemed Medycyna Estetyczna

Kiedy domowe peelingi i masaże zawodzą, a dieta nie przynosi wystarczająco szybkiego efektu, pora zwrócić się o pomoc do specjalisty – kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Odpowiednio dobrany zabieg pozwoli ci raz na zawsze rozprawić się z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także ujędrni ciało i uelastyczni skórę. W placówce PROFEMED Medycyna Estetyczna dostępnych jest kilka nowoczesnych urządzeń, które działając wielotorowo, szybko i bezboleśnie pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty modelowania sylwetki. Sprawdź, który zabieg będzie najlepiej odpowiadał twoim potrzebom.

Obalamy 5 popularnych mitów o cellulicie!

Piękna sylwetka z Venus Legacy

Nie ma chyba drugiego takiego urządzenia, które łączyłoby w sobie technologię radiowych fal multipolarnych (RF), terapię polem elektromagnetycznym (PEMF) i funkcję VariPulse, czyli zasysanie pulsacyjne z Termicznym Sprzężeniem Zwrotnym w Czasie Rzeczywistym. Jakie efekty gwarantuje pacjentom? Przede wszystkim bezpieczne i bezbolesne modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i obwodu niektórych partii ciała, redukcję zmarszczek i poprawę napięcia skóry. Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu cery oraz dla osób w każdym wieku. Urządzenie pobudza produkcję kolagenu, a dzięki zastosowaniu drenażu limfatycznego tkanek, poprawia mikrokrążenie i zapobiega ponownemu powstawaniu cellulitu.

Pożegnanie cellulitu z Icoone

Urządzenie pobudza głęboko w skórze produkcję kolagenu i elastyny oraz stymuluje pracę fibroblastów. Skuteczność Icoone została potwierdzona przez badania kliniczne przeprowadzone na prestiżowych uniwersytetach we Włoszech i Francji. Technologia Icoone wykorzystywana jest m.in. do likwidowania cellulitu i niechcianego tłuszczyku, obrzęków limfatycznych, miejsc napięć i sztywności mięśni, zapalenia ścięgien, a także usuwania blizn oraz objawów starzenia się skóry. Urządzenie działa na zasadzie masażu podciśnieniowego, precyzyjnie i dogłębnie docierającego do każdego milimetra skóry. Ponieważ zabieg jest niezwykle delikatny i nie powoduje żadnych urazów ani uszkodzeń skóry, można go wykonywać na skórze każdego typu bez ograniczeń  wiekowych. Efekt? Ładnie napięta, ujędrniona skóra oraz znaczna poprawa pracy układów krążenia i limfatycznego, co zapobiega nawrotom cellulitu.

Modelowanie i odchudzanie z Proshock Ice

Urządzenie Proshock Ice, dzięki opatentowanej technologii Ice-shock-lipolysis, pozwala precyzyjnie uderzyć w cellulit i miejscową otyłość, likwidując je na długo. Zabieg kriolipolizy powoduje zamrożenie tłuszczu, co pozwala szybko usunąć jego nadmiar z organizmu, nie niszcząc przy tym otaczających tkanek. Terapia z Proshock Ice jest bezpieczna i tak komfortowa, że nie wymaga nawet miejscowego znieczulenia. Co więcej, efekt odchudzenia i poprawy jakości skóry widoczny jest natychmiast. Zabiegi Proshock Ice bardzo często łączy się z zabiegiem Icoone, co pozwala na przedłużenie efektów i skuteczne zlikwidowanie cellulitu. Dzięki takiemu połączeniu będziesz mogła dłużej cieszyć się smukłą, pięknie wymodelowaną sylwetką oraz jędrną skórą bez cellulitu.

Nadal nie wiesz, który zabieg wybrać? Skonsultuj się z lekarzem medycyny estetycznej PROFEMED

Komentarze
Fotolia
Pielęgnacja Modelowanie sylwetki - jesień to idealny czas, by zdążyć przed Sylwestrem
Noc sylwestrowa, magiczna noc, zabawa na której każda z nas chce czuć się wyjątkowo, olśniewać swoją urodą. Piękne stroje, fryzura, dopracowany makijaż, skrupulatnie zorganizowane specjalnie na ten wyjątkowy czas. Jednak często w ostatniej chwili dostrzegamy mankamenty swojej sylwetki, utratę jędrności skóry i irytujące fałdki tkanki tłuszczowej. Jesień to odpowiedni czas by zadbać o idealną formę swojego ciała.
Materiał partnera
październik 11, 2016

Pożegnaj nadmiar tkanki tłuszczowej Idealnym narzędziem ku temu jest zabieg Coolsculpting firmy Zeltiq czyli kriolipoliza. Większość z nas dostrzega niedoskonałości swojego ciała, ma problematyczne miejsca, które mimo ćwiczeń nie dają się zredukować. Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud czy podbródka w nieinwazyjny i bezbolesny sposób można usunąć. Coolsculpting firmy Zeltiq to całkowicie nieinwazyjny zabieg wykorzystujący zjawisko kriolipolizy czyli uszkadzania tkanki tłuszczowej pod wpływem niskich temperatur. Aby zabezpieczyć skórę przed odmrożeniem, a jednocześnie skutecznie likwidować tkankę tłuszczową, Zeltiq wyposażony jest w specjalne sensory.  Aplikator próżniowy zasysa tkankę do zagłębienia i delikatnie przytrzymuje ją między dwoma panelami chłodzącymi. Urządzenie wyposażone jest w czujniki monitorujące stopień mrożenia tkanki tłuszczowej, tak by temperatura równomiernie była utrzymana w całym fałdzie. Najlepsze efekty zabiegu CoolSculpting firmy Zeltiq obserwuje się  u osób szczupłych z problematycznymi obszarami nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu potwierdzono badaniami klinicznymi. Zaobserwowano redukcję grubości tkanki tłuszczowej średnio o 22,4%, bez towarzyszących długotrwałych powikłań. Większość działań niepożądanych takich jak rumień, zasinienia oraz osłabienie czucia w okolicy przyłożenia próżniowego aplikatora, ustępuje po około tygodniu od zabiegu. Wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej następuje w przeciągu 2-4 miesięcy. Zabieg jest jednorazowy, jednak pacjenci którzy chcieliby pogłębić efekt zabiegu mogą go powtórzyć nie wcześniej niż po kolejnych trzech miesiącach. Aby efekty zabiegów były trwałe niezbędne jest włączenie zdrowej diety i aktywnego trybu życia. Zadbaj o jędrność Nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej sprawia, że...

Przeczytaj
Fotolia, materiały PR
Pielęgnacja Zabiegi, które dają natychmiastowy efekt: nici liftingujące
O zabiegach z wykorzystaniem nici liftingujących mówi się „lifting bez skalpela”. Jak działa ta mało inwazyjna technika odmładzania i dlaczego warto się nią zainteresować?
Materiał partnera
kwiecień 27, 2016

Sprawdź też inne zabiegi pozwalające uzyskać szybkie efekty - zabieg Pellevé™ oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego . Nici First Lift BARB W dobie dynamicznego rozwoju medycyny estetycznej powstały nici First Lift BARB, które są udoskonaloną wersją popularnych nici PDO. Materiał z którego są wykonane, czyli polidioksanon prowadzi do rewitalizacji skóry , a haczyki dwukierunkowo zbieżne pozwalają na uzyskanie efektu liftingu . Polidioksanon jest substancją bardzo dobrze poznaną, gdyż od ponad dwudziestu lat buduje się z niej szwy wchłaniane i implanty ortopedyczne. Jest to syntetyczne  włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. Podczas wielu badań nad ta substancją zauważono, że ma bardzo dobry wpływ na strukturę skóry i tkanek . W procesie rozkładu pobudza neokolagenozę, czyli  stymuluje produkcję nowego kolagenu. Ponadto pobudza fibroblasty do produkcji elastyny i stymuluje wytwarzanie endogennego kwasu hialuronowego. Jak wygląda zabieg? Reorganizacja tkanek z użyciem nici BARB przebiega dwuetapowa. Natychmiast po wprowadzeniu nici w tkankę podskórną widoczny jest efekt podciągnięcia tkanek , efekt liftingu, co wynika z mechanicznych właściwości nici oraz zakotwiczenia tkanek na dwukierunkowo zbieżnych haczykach.  Po około miesiącu widoczne są dodatkowo efekty przebudowy tkanek, poprawia się jędrność i elastyczność skóry co jest wynikiem nasilonego procesu syntezy kolagenu, stymulowanego przez polidioksanon już w 14. dniu po wprowadzeniu substancji do tkanek.  Nici ulegają całkowitej resorpcji w ciągu 180-240 dni. Efekty zabiegu utrzymują się ok. 2 lata, jest to jednak zależne od indywidualnych cech i struktury tkanek pacjenta, oraz zdolności regeneracyjnych organizmu. Dla kogo są przeznaczone nici liftingujące? Zabiegi z wykorzystaniem nici First Lift BARB przeznaczone są dla...

Przeczytaj
Fotolia
Pielęgnacja Najlepsze zabiegi na jesień
Okres jesienno - zimowy to idealna pora na korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Ograniczona ekspozycja na promieniowanie UV pozwala na bezpieczne wykonywanie nawet najbardziej inwazyjnych zabiegów i minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych takich jak na przykład przebarwienia pozabiegowe.
Materiał partnera
wrzesień 15, 2016

O tej porze roku zalecane jest wykonywanie procedur wiążących się z naruszeniem ciągłości skóry. Takie zabiegi, są między innymi stosowane w leczeniu blizn różnego pochodzenia (potrądzikowe, pourazowe, jatrogenne) zlokalizowanych nawet na twarzy. Najbardziej inwazyjne i radykalne  jest leczenie tego typu schorzeń z użyciem lasera frakcyjnego CO2 . Wiązka światła emitowana przez urządzenie powoduje powstawanie setek mikrooparzeń, które docierając do głębokich warstw skóry właściwej indukują regenerację tkanek, stymulują ich  przebudowę oraz  powstawanie bezcennych włókien kolagenowych. Jest to pożądany proces, który już po 2-4 zabiegach zaowocuje wyrównaniem powierzchni skóry, ujednoliceniem jej faktury a nawet zredukowaniem blizn i zmarszczek. Naturalny proces gojenia trwa około 6 dni. Pacjentom, którzy z uwagi na zawodową aktywność nie mogą pozwolić sobie na tak długą rekonwalescencję, wychodzi naprzeciw nowoczesna technologia oferując laser pikosekundowy . Urządzenie to pracuje również  w technologii frakcyjnej, ale emituje bardzo krótkie impulsy. Zapobiega to  przegrzaniu tkanek, a co za tym idzie, minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu i znacząco skraca czas gojenia (do 2-3 dni). Efekty są porównywalne do tych, które powoduje użycie lasera CO2. Pozbądź się przebarwień Po sezonie wakacyjnym wielu pacjentów boryka się z istotnym problemem estetycznym jakim są przebarwienia. Mogą mieć one również podłoże hormonalne, wówczas najczęściej zlokalizowane są na twarzy. Na szczęście dla nowoczesnej medycyny estetycznej nie jest to zbyt duże wyzwanie. Kolor skóry można ujednolicić stosując zabiegi z użyciem laserów Fraxel Dual lub Discovery Pico . Światło emitowane przez te urządzenia powoduje stopniową eliminację nagromadzonego w naskórku barwnika. Okres rekonwalescencji trwa 2-3 dni i nie jest kłopotliwy dla pacjenta....

Przeczytaj
Niewidzialny Biustonosz Bielenda Sexy Look
Pielęgnacja Nowy krem do biustu Niewidzialny Biustonosz Bielenda Sexy Look
Bielenda Sexy Look Niewidzialny Biustonosz pielęgnuje skórę piersi, napina naskórek, optycznie podnosząc i modelując biust, niezależnie od jego rozmiaru. Idealny na wielkie wyjścia!
Magdalena Borucińska
styczeń 23, 2015

Lekka, żelowa formuła Bielenda Sexy Look Niewidzialny Biustonosz tworzy na skórze mikrosiateczkę podtrzymującą biust i korygującą jego wygląd. Dzięki nowoczesnej technologii modelowania i wypełniania bez skalpela Surgery Free Silicon Technology 4D , inspirowanej najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej, wygląd piersi poprawia się już chwilę po użyciu kosmetyku. Autorski kompleks Lift Bust Complex łączy niewidoczne na skórze włókienka najnowszej generacji polimerów w mikrosiateczkę, która działa jak niewidzialny biustonosz. Aktywnie napina, napręża i podnosi biust, dając efekt łagodnego liftingu. Mikrokolagen zapobiega starzeniu i wiotczeniu skóry stymulując produkcję nowego kolagenu. Kigelia Africana podnosi i ujędrnia biust, tworzy tzw. efekt push-up. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy pielęgnuje, nawilża i odżywia biust. Silikon zapobiega wysuszaniu delikatnego naskórka. Niewidzialny Biustonosz Bielenda Sexy Look - cena: ok. 25zł / 125ml

Przeczytaj