Wejdź
Pielęgnacja

Pielęgnacja w wersji wege? Wizażanki mówią jej zdecydowane TAK!

"Zakochałam się w produktach tej serii i kupię je ponownie, gdy tylko mi się skończą!" Kosmetyki AVON Distillery przetestowane!
Materiał partnera
listopad 14, 2019

Marka AVON stawia na naturę! W tych wegańskich kosmetykach nie znajdziecie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, ani takich, pozyskiwanych w sposób zagrażający środowisku. Oto nowa linia produktów do pielęgnacji inspirowana naturą - AVON Distillery. 

Wegańskie kosmetyki AVON Distillery

Skoncentrowane formuły, pełne drogocennych składników aktywnych, zostały opracowane w laboratoriach AVON pod kontrolą dermatologów i alergologów. Receptury w całości oparto o naturalne komponenty i zadbano o to, aby proces produkcji przebiegał w duchu zrównoważonego rozwoju. W składzie kosmetyków nie znajdziemy więc alkoholu, substancji zapachowych, filtrów chemicznych, olejów mineralnych ani składników pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, badania kliniczne, wykonane na zlecenie marki AVON potwierdzają, że niektóre z nas mogą zakwalifikować je do produktów hipoalergicznych, dedykowanych kobietom, mającym wrażliwą skórę.

Jak dwa produkty z serii AVON Distillery - Regenerujący olejek do twarzy Purify Facial Oil oraz Eliksir na noc Sleep Potion poradziły sobie w naszym teście? Przekonajcie się!

Linia AVON Distillery - wyniki testu wizaz.pl

Wyniki są jednoznaczne! Linia AVON Distllery podbiła serca naszych Recenzentek!

Aż 98% dziewczyn docenia to, że kosmetyki AVON Distillery są wegańskie, nie zawierają substancji zapachowych i alkoholu.

Jestem zachwycona serią AVON Distillery! Skóra po użyciu kosmetyków jest odczuwalnie nawilżona i odżywiona - Wioletawojciechowska

Dla 86% Recenzentek kosmetyki stały się ważnym elementem ich pielęgnacji!

Jak poradziły sobie poszczególne kosmetyki?

Regenerujący olejek do twarzy Purify Facial Oil AVON Distillery - opinie Wizażanek

Regenerujący olejek do twarzy Purify Facial Oil wzbogacił codzienny rytuał wielu dziewczyn!

Aż 90% Recenzentek uwielbia to, że po zastosowaniu olejku skóra jest mocno odżywiona.

8/10 Wizażanek zdecydowanie przyznaje: jestem zachwycona zdrowym wyglądem mojej cery!

Zlikwidował suche skórki, nawilżył dogłębnie i co najważniejsze - długotrwale. Dzięki temu olejkowi mogę się cieszyć doskonale nawilżoną skórą - darusia13

Olejek jest fenomenalny! Zarówno na noc, jak i na dzień. Jest wydajny, bezzapachowy i baaardzo skuteczny! Pozostawia skórę naprawdę gładką i widocznie nawilżoną! Kocham! - Cyssiaa

Eliksir na noc Sleep Potion AVON Distillery - opinie Wizażanek

Eliksir na noc Sleep Potion także zdobył uznanie naszych Recenzentek! Dziewczyny doceniają go za świetny skład oraz szybkie i długotrwałe efekty.

Aż 88% Wizażanek docenia to, że po zastosowaniu kosmetyku skóra jest zregenerowana oraz silnie i długotrwale nawilżona.

8/10 dziewczyn potwierdza: jestem szczęśliwa, że po zastosowaniu Eliksiru na noc moja skóra zachwyca zdrowym, młodzieńczym blaskiem!

Już po kilku dniach stosowania zauważyłam wyraźną poprawę! Rano skóra jest rozświetlona, nawilżona, gładka i promienna. Jestem nim zachwycona i chętnie polecam go koleżankom - fantazja80

Eliksir jest bardzo przyjemny, daje uczucie ukojenia i komfortu po całym dniu. Fajnie się wchłania, a rano cera jest promienna i odżywiona. Sprawdza się w przypadku suchej cery. Polubiliśmy się mocno! - kootecek3

Nic dziwnego, że aż 88% Wizażanek poleci linię AVON Distillery innym kobietom, a 82% sięgnie po nią ponownie!

Zakochałam się w produktach tej serii i kupię je ponownie, gdy tylko mi się skończą! – miniual.

To co, dołączycie do #WegeTeam'u?

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 150 kobiet w dniach 16.10.-03.11.2019 r.

Artykuł powstał z udziałem marki AVON.

Komentarze

Nasze akcje