klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Pielęgnacja

Pierwsza prywatna sesja zdjęciowa Marcina Tyszki – zobacz, jak poradziła sobie Marta!

Przeczytaj relację i zobacz efekty pierwszej prywatnej sesji zdjęciowej Marty - laureatki konkursu ACUVUE® "Wygraj Sesję z Marcinem Tyszką"!
Materiał partnera
lipiec 31, 2015
Advertisement

Piątek 17 lipca, warszawskie studio PinUp. O 10.00 zaczynają schodzić się pierwsze osoby z ekipy: styliści, osoby odpowiedzialne za makeup, scenografowie. Pojawia się również Marcin Tyszka, jeden z najlepszych fotografów na świecie. Wszyscy czekają w napięciu na laureatkę konkursu „Wygraj Sesję z Marcinem Tyszką”, którą jest 25 letnia Marta Sadowska z Warszawy. Wreszcie zjawia się szczupła, wysoka blondynka. Fryzura, paznokcie, dobór stylizacji, piękny makijaż, akcentujące spojrzenie soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®. Marta jest gotowa do zdjęć.

Od początku świetnie współpracuje z Marcinem, pojawiają się kolejne stroje i wyszukane stylizacje, najbardziej jednak przyciągają uwagę oczy laureatki zaakcentowane soczewkami 1-DAY ACUVUE® DEFINE®. W sumie, podczas ośmiogodzinnej sesji, powstaje ponad 400  genialnych zdjęć.

acuvue
acuvue
acuvue

Opisana sesja to efekt współpracy Marcina Tyszki z Johnson & Johnson Vision Care, producentem soczewek kontaktowych ACUVUE®. Marta została laureatką konkursu „Wygraj Sesję z Marcinem Tyszką”, w którym główną nagrodą była sesja z Marcinem, a jej efekty można zobaczyć na stronie internetowej.

Marka ACUVUE® przygotowała specjalną promocję, dzięki której łatwiej przekonacie się o zaletach noszenia soczewek kontaktowych, takich  jak: pełne pole widzenia, wygoda i pewność, że soczewki nie spadną ani nie zaparują, tak jak okulary. Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie, a w ciągu siedmiu dni wyślemy Ci kartę o wartości 50 zł do wykorzystania na badanie wzroku  i dopasowanie soczewek 1-DAY ACUVUE® DEFINE®. Dodatkowo po badaniu otrzymasz 10  soczewek próbnych GRATIS!

Oprócz tych zalet nowe soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE® podkreślają również naturalne piękno oczu, zapewniając efekt rozświetlenia i głębi spojrzenia, jednocześnie oferując komfort i wygodę soczewek jednodniowych.

Soczewki są dostępne w dwóch rodzajach – NATURAL SHIMMER™ i NATURAL SPARKLE™.

3 powody, dla których pokochasz soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®

  • Uroda - 1-DAY ACUVUE® DEFINE® podkreślają oczy, dodają głębi i rozświetlają spojrzenie.
  • Zdrowie – Soczewki jednodniowe to najzdrowszy sposób noszenia soczewek.
  • Komfort – Innowacyjny składnik nawilżający pozwala na dbanie o komfort Twoich oczu od rana do wieczora.

Jak soczewki wyglądają na oczach, możecie sprawdzić na stronie producenta.

Po sesji Marcin powiedział „rzadko zdarza się ktoś, nazwijmy go z „ulicy”, kto pracuje tak świetnie, każdy rodzaj światła, każda stylizacja, każdy makijaż, wyglądał świetnie na Marcie”.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym i służą do korygowania wad wzroku. Jeśli chciałabyś je wypróbować zgłoś się na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych, a specjalista zdecyduje, czy i jakie soczewki są dla Ciebie odpowiednie. Po badaniu wzroku otrzymasz 10 soczewek do wypróbowania gratis. 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, NATURAL SHIMMER® i NATURAL SPARKLE® są znakami zastrzeżonymi na rzecz spółek z grupy Johnson & Johnson.

materiał sponsorowany