Wejdź
Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth
Pielęgnacja

Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth z diamentową głowicą

Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth dostępny jest teraz w wersji z głowicą z kryształkami diamentu.
Magdalena Borucińska
styczeń 17, 2015
Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth

Pierwszym krokiem do jedwabiście gładkich stóp jest ich złuszczenie za pomocą nowego, innowacyjnego pilnika do usuwania twardej skóry Scholl Velvet Smooth z kryształkami diamentu, który łagodnie i efektywnie usuwa stwardniałą skórę tak, jak robi to profesjonalista w salonie pedicure. Pilnik Scholl Velvet Smooth jest bezpieczny, dzięki zastosowaniu kontroli nacisku – urządzenie wyłącza się przy zbyt silnym dociśnięciu do skóry.

Pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth z kryształkami diamentu - cena: 169,99zł, wkłady 59,99zł

Komentarze
pielęgnacja stóp
123rf
Pielęgnacja 7 nowych kosmetyków do pielęgnacji stóp
Za chwilę lekkie balerinki zmienimy na odkryte sandałki, dlatego już teraz warto zadbać o stopy. Oto 7 nowych produktów, które ułatwią wykonanie domowego zabiegu pedicure i sprawią, że nasze stopy będą gładkie i miękkie.
Magdalena Borucińska
maj 09, 2014

Pedicure warto zacząć od zmycia starego lakieru. Sephora stworzyła nowa wersję swojego kultowego Ekspresowego zmywacza do paznokci – tym razem w wersji do stóp! Instant nail polish remover for feet Sephora (39zł) dzięki wyjątkowemu, opatentowanemu systemowi  w prosty sposób usuniesz lakier - wystarczy zanurzyć palce u stóp w gąbce! Dwufazowa kąpiel do stóp Avon (15zł) z solą morską i wyciągiem z alg przyniesie ulgę obolałym stopom. Wlej nakrętkę płynu do ciepłej wody, usiądź wygodnie i zrelaksuj się przez 15 minut. Elektroniczny pilnik do stóp Scholl (169zł) to prawdziwa rewolucja! Dzięki niemu z łatwością zrobisz profesjonalny pedicure w zaciszu domowym. Głowica z mikrogranulkami szybko usuwa suchy i zgrubiały naskórek na piętach. Na koniec stopy posmaruj  Odżywczym regenerującym kremem do stóp Collistar (79zł) , który mimo bogatej formuły nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Gdy już pomalujesz paznokcie kolorowym lakierem – najlepiej w wyrazistym, soczystym odcieniu – zastosuj Przyspieszacz wysychania lakieru do paznokci marki Cztery Pory Rok (9,90zł) - już w 2 minuty są całkowicie suche i pięknie błyszczą! Ochronny dezodorant do stóp Iwostin Propodia (18zł) sprawi, że stopa będzie sucha cały dzień i mniej podatna na otarcia. Jeśli jednak obetrą cię nowe buty to warto mieć w torebce wygodny, kieszonkowy zestaw plastrów hydrokolidalnych Salvequick (7zł) , które świetnie sprawdzają się zarówno jako ochrona przed, jak i opatrunek na pęcherze i otarcia.

Przeczytaj

Nasze akcje